Analist: Patlayacak Sıradaki 10 Altcoin Bunlar!

analist:-patlayacak-siradaki-10-altcoin-bunlar!
Analist: Patlayacak Sıradaki 10 Altcoin Bunlar!

Bankless’ın kıdemli analisti Ben Giove tarafından yakın zamanda yapılan bir analiz dikkat çekti. Bu analizde bir dizi altcoin bir sonraki döngüde potansiyel olarak “hayatta kalanlar” olarak seçildi. Giove’nin tahminleri temeller, teknikler, benimseme, yenilik ve topluluk desteği gibi çeşitli faktörleri dikkate alıyor. İşte detaylar…

Analist, birçok altcoin için yükselişte

Giove tarafından belirlenen altcoinler arasında, merkeziyetsiz ve algoritmik bir stablecoin protokolü olan Frax’ın yerel tokeni Frax (FXS) de yer alıyor.  Polygon’un yerel tokenı olan MATIC, Giove’nin bir sonraki döngüde gelişeceğine inandığı bir başka altcoin. Polygon, Ethereum için hızlı, ucuz ve güvenli işlemler sunan bir layer-2 ölçeklendirme çözümüdür.  Solana’nın yerel tokenı SOL da Giove’un listesine girdi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Solana, neredeyse anında işlem kesinliği, düşük ücretler sunmakta. Ayrıca saniyede 50.000 işleme kadar ölçeklenebilirlik sunan yüksek performanslı bir Blockchain’dir. SOL sahipleri tokenlarını Solana ağındaki işlem ücretlerini karşılamak için kullanabilir. Ayrıca işlem doğrulama ve ödül biriktirme için stake edebilirler.

Dev Bitcoin Borsası Bu 7 Altcoin İçin De-list Duyurusu Yaptı!

Merkeziyetsiz bir likit stake etme protokolü olan Lido (LDO), ETH stake edenlere katkıları karşılığında stETH alma fırsatı sunmakta. Lido’nun yönetim tokeni olan LDO, sahiplerinin protokol ücretlerinden pay alırken protokolle ilgili teklifler ve parametreler üzerinde oy kullanmalarını sağlar. Rocket Pool’un hizmet tokeni RPL de Giove’un dikkatini çekti. Rocket Pool, minimum gereksinimler ve maksimum ödüller sunmakta. Böylece ETH stake etme sürecini basitleştiren merkezi olmayan bir stake etme hizmetidir.

Analistin dikkat çektiği diğer coinler neler?

Analistin listesinde altıncı sırada GMX yer alıyor. GMX, merkeziyetsiz bir perpetual ticaret platformunun yönetişim tokenıdır. Ayrıca çeşitli kripto varlıkları üzerinde kaldıraçlı ticaret sunmaktadır. GMX sahipleri, platformla ilgili tavsiyeler üzerinde oy kullanma şansına sahip. Ayrıca bu kullanıcılar üretilen işlem ücretlerinin bir kısmını alabiliyor. Ethereum üzerine inşa edilmiş layer-2 Blockchain olan Optimism (OP), Ethereum ana ağının güvenliğinden yararlanırken irollup’lar kullanarak Ethereum ekosistemini ölçeklendirmeyi amaçlamaktadır. Başka bir layer-2 ölçeklendirme çözümü olan Arbitrum (ARB) da analistin listesinde yer alıyor.

Litecoin Satan Kurumsal Para Bu 4 Coinden Aldı!

Ayrıca analiste göre Immutable X’in yardımcı tokenı IMX dikkat çekiyor. Zira IMX, NFT’ler için katman-2 ölçeklendirme çözümlerinde çok önemli bir rol oynamaktadır.  Son olarak Giove, Ethereum’daki en büyük DEX olan Uniswap’in yönetişim tokenı UNI’yi vurguluyor.  Giove’nin kapsamlı analiziyle, bu on altcoin önümüzdeki zorlukların üstesinden gelmeye ve bir sonraki döngüde gelişmeye hazır. Başarı asla garanti edilmese de, dikkate alınan faktörler bu projeler için umut verici bir görünüm sağlıyor. Her zaman olduğu gibi, yatırımcıların ve meraklıların kendi araştırmalarını yapmaları ve değişken kripto para piyasasında dikkatli olmaları çok önemlidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Analist: Patlayacak Sıradaki 10 Altcoin Bunlar!

Category:
News