Web3 Yatırım Şirketi, Bu Altcoin İle Ortak Oldu!

web3-yatirim-sirketi,-bu-altcoin-ile-ortak-oldu!
Web3 Yatırım Şirketi, Bu Altcoin İle Ortak Oldu!

Algorand 50 milyon dolarlık anlaşmayla DWF Labs ile ortaklık kurdu. Web3 yatırım firması DWF Labs, altcoin projesini desteklemeye ve geliştirmeye kararlı olduğunu söyledi.

Altcoin projesini öven DWF Labs, Algorand ile ortaklık kurdu

Algorand (ALGO) ve web3 yatırım firması DWF Labs, 50 milyon dolarlık bir anlaşmada bir araya geldi. Ortaklık, özellikle DeFi, sanat ve müzik, oyun, kahinler ve köprüler ve altyapı ile ilgili olanlar olmak üzere likidite sağlama ve proje geliştirme finansmanı yoluyla blok zincirini desteklemeye ve büyütmeye yardımcı olmayı amaçlıyor.

DWF Labs, Algorand ekosistemini geliştirmekle ilgilenen tarafları tekliflerini sunmaya davet etti. DWF Labs’ın yönetici ortağı Andrei Grachev duyduğu heyecanı dile getirdi. Bu bağlamda Grachev, ortaklıktan ve bunun Blockchain alanında çığır açan gelişmeler getirme potansiyelinden bahsetti. Bu doğrultuda, firmasının Algorand ekosistemini ilerletmeye kendini adadığını vurguladı. Ayrıca Grachev, konuşmasında şu hususlara dikkat çekti:

Algorand’ı, izinsiz DLT’ler arasında benzersiz teknoloji ve güvenlik seviyesinin yanı sıra çevresel sürdürülebilirlik ve sosyal etki alanındaki liderliği nedeniyle seçtik. Algorand’ın Blockchain altyapısı, içerik oluşturucuların, finans kurumlarının ve hükümetlerin yeni dijital ekonomiye çevreye duyarlı bir şekilde sorunsuzca geçiş yapmaları için gereken hızı ve anında kesinliği sağlıyor.

Altcoin

DWF Labs, 50 milyon dolarlık ALGO satın aldı

Bahse konu ortaklığın temelinde, Algorand ağının yerel tokeni olan ALGO tokenleri için 50 milyon dolarlık bir satın alma anlaşması yatıyor. Bu önemli finansal enjeksiyon, Algorand ekosistemindeki likiditeyi artırmak ve gelişen pazarında daha fazla istikrar ve büyümenin önünü açmak için tasarlandı. Ancak ortaklık burada bitmiyor. DWF Labs ve Algorand Vakfı, bir Mutabakat Anlaşması (MOU) imzalayarak işbirliği çabalarını daha da güçlendirdi. MOU’nun amacı, Algorand Blockchain üzerine inşa edilen projeleri desteklemeye adanmış kapsamlı bir finansman çerçevesi oluşturuyor. Bu taahhüt, Merkezi Olmayan Finans (DeFi), Sanat ve Müzik, Oyun, Kahinler ve Köprüler ve Altyapı dahil olmak üzere çeşitli sektörlerdeki öncü girişimleri destekleyecek.

Bir Blockchain projesinin başarısı genellikle geliştiriciler, kullanıcılar ve ortaklar dahil olmak üzere ekosisteminin gücüne göre belirlenir. DWF Labs gibi Web3 yatırım firmaları bu ekosistemlerin hızlandırılmasında önemli bir rol oynuyor. DWF Labs, mevcut Blockchain platformları üzerine inşa edilen veya bunları tamamlayan girişimlere ve projelere yatırım yaparak, ilgili tüm taraflar için büyümeyi sağlayan sinerjiler yaratıyor.

Bu arada, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Algorand, 23 Haziran’da daha hızlı blok süreleri ve daha iyi veri erişim çözümleri ve grup kaynak paylaşımı dahil olmak üzere geliştirilmiş geliştirici özellikleri getiren bir protokol güncellemesi yayınladı. Algorand’ın baş ürün sorumlusu Paul Riegle, firmanın geliştiricilerin daha yüksek kaliteli dApp’ler oluşturmasına yardımcı olmaya odaklandığını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Web3 Yatırım Şirketi, Bu Altcoin İle Ortak Oldu!

Category:
News