Ripple CTO’su Herkesin Konuştuğu O İddiayı Açıkladı!

ripple-cto’su-herkesin-konustugu-o-iddiayi-acikladi!
Ripple CTO'su Herkesin Konuştuğu O İddiayı Açıkladı!

Yakın zamanda, önde gelen Blockchain teknoloji şirketi Ripple hakkında, 10 milyar XRP tokeninin büyük bir geri alımını düşünen bir söylenti vardı. Ripple’ın Baş Teknoloji Sorumlusu (CTO) David Schwartz, bu söylentileri ele almak ve duruma açıklık getirmek için bir açıklama yaptı. işte detaylar…

Ripple’ın CTO’su David Schwartz açıklama yaptı

David Schwartz kısa süre önce attığı bir tweet’te, Ripple’ın 10 milyar XRP tokenini geri satın alma planının olmadığını açık olarak belirtti. Kripto para topluluğunda dolaşan söylentileri kesin bir dille yalanladı.  CTO’ya göre, potansiyel bir geri alım öneren raporlar yanlış bilgi ve yanlış anlamalara dayanıyordu. Bay Schwartz, Ripple’ın şeffaflığa ve paydaşlarıyla açık iletişime bağlı kaldığını vurguladı. Hatta, asılsız söylentiler gereksiz kafa karışıklığı ve spekülasyon yaratabileceğinden, kripto para ekosistemi içinde doğru bilgilerin dolaşmasının çok önemli olduğunu belirtti.

Tartışmaya ek olarak, XRP’ye verdiği destekle tanınan bir avukat olan John Deaton, geri alım raporu hakkındaki şüphelerini dile getirdi. Tweetinde, potansiyel geri alımla ilgili herhangi bir sonuca varmadan önce Ripple topluluğundan resmi bir onay bekleyeceğini belirtti.

XRP üyeleri neler diyor?

Topluluk üyeleri kaynağı daha derinlemesine inceleyerek şüphe uyandıran birkaç kırmızı bayrağa işaret etti. Raporun arkasındaki web sitesinin 2023 yılında kaydedildiği ve sözde ekip üyeleri için stok fotoğraflar kullandığı ortaya çıktı. Buna ek olarak, web sitesi sadece yetersiz sayıda makale yayınlamış ve Twitter hesabı sadece geçen ay oluşturulmuştur. DigitalGen Financial Services’in kurucusu Panok, raporu daha da itibarsızlaştırarak, yanlış ve bir aldatmaca e-postasından kaynaklandığını belirtti.

Panok, stratejik hedeflerinin token arzını zaman içinde kademeli olarak azaltmak olduğundan, Ripple’ın 10 milyar XRP tokenı ya da elde tutmak amacıyla herhangi bir XRP satın almak için hiçbir teşviki olmadığını vurguladı.  Bu sahte haberin yayılmasının ardındaki neden belirsizliğini koruyor. Ancak bu olay, kripto alanındaki resmi kaynaklar aracılığıyla bilgilerin doğrulanmasının büyük önem taşıdığının altını çizmektedir. Yatırımcılar ve meraklılar dikkatli olmalı ve doğru ve güvenilir bilgi sağlamak için güvenilir kanallara güvenmelidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Ripple CTO’su Herkesin Konuştuğu O İddiayı Açıkladı!

Category:
News