Türklerin Aldığı 3 Altcoin İçin Balina Alarmı! Fiyat Ne Olur?

turklerin-aldigi-3-altcoin-icin-balina-alarmi!-fiyat-ne-olur?
Türklerin Aldığı 3 Altcoin İçin Balina Alarmı! Fiyat Ne Olur

Bitcoin ve altcoin piyasasının derin sularında, gizemli bir balina dalgalanmalara neden oluyor. Sadece 8 saat önce önemli bir hamle oldu. Kraken borsasından yaklaşık 2,14 milyon dolara denk gelen 353.500 Chainlink (LINK) tokeni çekildi. Balinanın devam eden bu faaliyeti dikkat çekiyor. Ayrıca traderlar ve analistler arasında spekülasyonlara yol açıyor. Bu arada, altcoin Shiba Inu (SHIB) fiyatı arttı. Buna göre, NFT tabanlı bir ürün koleksiyonunun piyasaya sürülmesinin ardından  yükseldi. Boğa balinalarından artan alım satım faaliyeti çekti. Benzer şekilde, Decentraland (MANA) fiyatı da arttı. Buan göre, milyoner balina yatırımcılarının fiyat kurtarma görevine başlamasıyla haftalık ’lik bir kazanç yaşadı.

Altcoin Chainlink balinası ve etkileri

Chainlink balinasının arkasındaki anonim varlık, son üç aydır Kraken’den sürekli olarak LINK tokenlerini çekmekte. Toplamda balina 9,67 milyon dolar değerinde 1.588.500 altcoin LINK tokenı çekti. Buna göre balinanın stratejik zamanlaması, sofistike bir ticaret stratejisine işaret ediyor. Bu büyük para çekme işlemleri piyasa duyarlılığını etkileyebilir.

Diğer taraftan borsaya ve varlığa duyulan güven hakkında soru işaretleri yaratabilir. Ayrıca, uzun vadeli elde tutma veya varlık güvenliği gibi bir durum söz konusu. Ya da büyük bir yatırıma hazırlık gibi stratejik oyunlara katılım için biriktirme olasılıklarını da artırıyor.

Shiba Inu’nun NFT-Merch hype’ı ve boğa balinaları

Altcoin Shiba Inu geliştiricisinin “Shibacals”ı tanıtması ve “Authenticated Collectibles”ı piyasaya sürmesi, 24 saat içinde ’lik bir fiyat artışına yol açtı. Zincir üzerindeki veriler ilginç bir duruma işaret ediyor. Yükselişe geçen Shiba Inu balinalarının alım satım faaliyetlerinde önemli bir artış olduğunu belirtiyor.

Diğer taraftan bunun da fiyatı daha da yukarı çektiğini gösteriyor. Bir hafta içinde balina işlemlerinde t0’lık bir artış var. Bu artan alım satım faaliyeti, SHIB’e yönelik artan bir ilgiye işaret ediyor. Ayrıca olumlu bir duyarlılık olduğunu göstermektedir.

Decentraland’ın fiyat kurtarma misyonu

SEC’in Binance ve Coinbase’e karşı açtığı dava nedeniyle türbülansa girmesine rağmen, altcoin Decentraland (MANA) milyoner balina yatırımcılarının yeni yatırımlarına tanık oldu. Bu yatırımcıların 13,6 milyon doların üzerinde bir değere sahip 36 milyon token biriktirmesi, MANA’nın fiyat beklentilerine duyulan güveni gösteriyor. Kripto balinaları arasında bir birikim dalgası ve borsa sipariş defterlerinde yükselen alım duvarları ile 0,50 dolara doğru pozitif bir fiyat toparlanması potansiyeli makul hale geliyor.

altcoin

Kripto para balinalarının faaliyetleri, piyasa eğilimleri ve potansiyel değişimler hakkında içgörüler sunarak kripto topluluğunu büyülemeye devam ediyor. Altcoin Chainlink balinasının sürekli para çekmesi piyasa güveni hakkında soru işaretleri yaratırken, Shiba Inu’yu çevreleyen NFT-merch hype’ı ve Decentraland’deki birikim dalgası olumlu duygulara ve potansiyel kazançlara işaret ediyor. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere kripto para piyasası geliştikçe, bu balinalar çeşitli kripto paraların yönünü etkileyerek mercek altında kalmaya devam edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Türklerin Aldığı 3 Altcoin İçin Balina Alarmı! Fiyat Ne Olur?

Category:
News