PEPE, SHIB Unutun! Akıllı Para Bu 6 Coinden Topluyor!

pepe,-shib-unutun!-akilli-para-bu-6-coinden-topluyor!
PEPE, SHIB Unutun! Akıllı Para Bu 6 Coinden Topluyor!

Son zamanlarda balinaların ilgi odağı olan PEPE ve SHIB, şimdi koltuklarını başka coin’lere bırakıyor. Raporlar, Jump Trading gibi büyük balinaların LINK ve MASK gibi yeni altcoin’leri topladığını gösteriyor.

Jump Trading, ralliyle geçen hafta boyunca bu 4 altcoin’i topladı

On-chain izleyicisi Lookonchain, dün yeni bir raporda, ticaret stratejilerine odaklanan bir şirket olan Jump Trading’in geçtiğimiz hafta boyunca satın aldığı altcoin’leri aydınlattı. Veriler, şirketin her bir altcoin’den 1 milyon adetin üzerinde satın alım yaptığını gösteriyor. Lookonchain’in sağladığı verilere göre şirketin hafta boyunca satın aldığı altcoin’ler ve ağırlıkları:

  1. Mask Network (MASK): 1,59 milyon token.
  2. Lido DAO (LDO): 1,09 milyon token.
  3. LEVER: 509 milyon token.
  4. Perpetual Protocol (PERP): 1,07 milyon token.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Jump Trading’in satın alımları piyasanın yükselişte olduğu dönemde geldi. Şirket şu anda Mask Network (MASK), Lido DAO (LDO), LeverFi (LEVER) ve Perpetual Protocol (PERP) yatırımlarından yaklaşık ’un üzerinde kar elde ediyor.

Bu balina, 3 aydır Kraken’den PEPE yerine LINK topluyor

Lookonchain, başka bir balinanın son 90 gün boyunca Kraken’den 2,4 milyon dolar değerinde 353,500 LINK satın aldığını paylaştı. LINK daha sonra haftalık zaman diliminde ’in üzerinde değer kazandı. On-chain veriler, balinanın aylardır LINK biriktirdiğini, fakat şu anda yatırımın bir miktar zararda olduğunu gösteriyor:

Bir balina, 8 saat önce Kraken’den 353.500 LINK (2.14 milyon ) geri çekti. Bu balina son 3 ayda Kraken’den toplam 1.588.500 LINK (9.67 milyon dolar) satın almıştı. Balinanın ortalama satın alma fiyatı 6,78 dolar. (LINK şu anda 6.25 dolardan işlem görüyor)

Kripto para balinası Farmer X, borsalardan yüklü miktarda CREAM çekiyor

Tanınan kripto para balinalarından Farmer X, son işlemlerinde Ethereum ve Binance Smart Chain’den CREAM çekmeye odaklandı. Etherscan’ın verilerine göre, 24 Haziran’da KuCoin’den 8.670 CREAM çekti. Bu miktar, yaklaşık 325.000 dolar değerindeydi. Balina daha önce, 15 Haziran’da yine KuCoin’den 42.767 CREAM çekmişti. Bu da o zamanlar yaklaşık 1.6 milyon dolar değerindeydi.

Etherscan verilerine göre, balina şu anda 360.574 CREAM tokenine sahip. Bu da onu dünyanın en büyük CREAM yatırımcısı yapıyor. Fiyat açısından, CREAM son 24 saat içinde %8 civarında değer kaybetti. Günlük grafik, haftanın piyasa rallisinde 38 dolara kadar tırmandığını, şu anda 35 dolar bölgesinde konsolide olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için PEPE, SHIB Unutun! Akıllı Para Bu 6 Coinden Topluyor!

Category:
News