Robinhood Müşterileri SHIB Değil Bu Altcoin’e Aktı! Fiyat Fırladı

robinhood-musterileri-shib-degil-bu-altcoin’e-akti!-fiyat-firladi
Robinhood Müşterileri Bu Altcoin’e Aktı! Fiyat Fırladı

Robinhood’un müşterileri geçtiğimiz ay içerisinde kayda değer bir artışla 1 milyar dolar değerinde altcoin Dogecoin (DOGE) topladı. Cüzdan takip verileri, popüler ticaret uygulaması tarafından tutulan toplam DOGE varlıklarında ,16’lık etkileyici bir artış olduğunu ortaya koyuyor. DOGE dalgalar yaratmaya devam ederken, fiyatı son 24 saat içinde %2,5 arttı. Ayrıca geçtiğimiz hafta içinde %8,97 artış göstererek şu anda 0,06794 dolardan işlem görüyor.

Robinhood’un altcoin DOGE varlıkları 2,58 milyar dolara ulaştı

Yakın zamanda @DogeWhaleAlert tarafından atılan bir tweet var. Buna göre, Robinhood’un altcoin DOGE zulası önemli bir artışa tanık oldu. Mayıs ayı sonunda, ticaret platformunun cüzdanlarında 1.598.454.346 dolar değerinde 22.641.958.530 DOGE bulunuyordu.

Bununla birlikte, mevcut rakamlar ,16’lık kayda değer bir büyümeye işaret ediyor. Ayrıca Robinhood şu anda 2.579.369.807 dolara eşdeğer 38.317.905.469 altcoin DOGE’yi koruyor. Bu artış, toplam altcoin DOGE varlığında ,16’lık bir artışı temsil ediyor.

Robinhood’un DOGE benimsemesinde hızlı büyüme

Robinhood’un DOGE varlıklarındaki artış, meme coinlerden esinlenen kripto para biriminin artan popülaritesini gösteriyor. Ayrıca benimsenmesini gösteriyor. Geçtiğimiz ay boyunca Robinhood müşterileri yaklaşık 1 milyar dolar değerinde altcoin DOGE satın aldı. Müşteriler bu dijital varlığa yoğun bir ilgi gösterdi. DOGE’nin sahipliğinde 25 Mayıs’a kıyasla ‘,39’luk bir artış yaşanması, yatırımcıların DOGE’nin potansiyelini benimsediğini gösteriyor.

DOGE Büyük Haberi Verdi Fırlama Bekliyor

DOGE’nin son performansı, son 2.5 saat içinde% 24’lik bir kazanç ve geçen hafta boyunca % 8.97’lik etkileyici bir artışla dikkat çekiciydi. CoinMarketCap’e göre, altcoin DOGE şu anda 0.06794 dolardan işlem görüyor. Bu durum dayanıklılığını gösteriyor ve yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Ne anlama geliyor?

Robinhood’un müşterileri, sadece bir ay içinde 1 milyar dolar değerinde şaşırtıcı bir DOGE biriktirerek önemli bir sıçrama yaptı. DOGE varlıklarındaki artış, bu meme esintili kripto para birimine yönelik artan coşku ve güveni yansıtıyor. Altcoin DOGE’nin son dönemdeki fiyat artışları ve piyasadaki istikrarlı varlığı, yatırımcıları ve kripto para meraklılarını büyülemeye devam ettiği için yakından izlenmesi gereken bir varlık olmaya devam ediyor.

Elon Musk'tan Gündeme Oturan Dogecoin Tavsiyesi!

Bu artışta kriptokoin.com olarak baktığımızda Elon Musk etkisinin olmaması olumlu bir gelişme. Çünkü hemen herkese sorsanız Dogecoin ve Elon Musk arasındaki korelasyona dikkat çekiyorlar. Buna göre bir kripto para birimini öne çıkarmak takipçileri açısından riskli durumlar oluşturuyor. Bu nedenle olumlu ya da olumsuz her açıklamadan etkilenen bir kripto para biriminden ziyade daha çok kendi iç dinamiklerinden beslenen kripto para birimleri daha çok benimseniyor. Altcoin Dogecoin örneği ise farklı bir durum ortaya koyuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Robinhood Müşterileri SHIB Değil Bu Altcoin’e Aktı! Fiyat Fırladı

Category:
News