Dikkat: Ünlü Kripto Şirketi, Bu Altcoin’leri Toplamaya Başladı!

dikkat:-unlu-kripto-sirketi,-bu-altcoin’leri-toplamaya-basladi!
Dikkat: Ünlü Kripto Şirketi, Bu Altcoin'leri Toplamaya Başladı!

Lookonchain’in yeni bir raporu, ünlü kripto şirketi Jump Trading‘in hafta boyunca hangi altcoin’leri topladığını aydınlattı. Buna göre şirket, MASK ve LDO dahil 4 altcoin’de her biri 1 milyon adeti aşkın satın alımlar gerçekleştirdi.

Jump Trading, ralli haftası boyunca bu altcoin’leri biriktirdi

Blockchain analiz firması Lookonchain, bugün erken saatlerde Jump Trading’in geçen hafta Mask Network (MASK), Lido DAO (LDO), LeverFi (LEVER) ve Perpetual Protocol (PERP) biriktirdiğini tweetledi. Gönderiye göre Jump Trading, son 7 gün boyunca her kriptoda 1 milyondan fazla token satın aldı.

Lookonchain, Jump Trading’in şu anda yaklaşık 6,15 milyon dolar değerinde altcoin tuttuğunu tahmin ediyor. Bunların 1,59 milyonu MASK’a ait. Şirket ayrıca, 2,11 milyon dolar değerinde 1,09 milyon LDO’ya sahip. Buna ek olarak, 686.000 dolar değerinde 509 milyon LEVER tutuyor. Son olarak yaklaşık 545.000 dolar değerinde 1.07 milyon PERP pozisyonu mevcut.

Lookonchain’in birikim yaptığı hafta boyunca, kripto piyasasının toplam değeri  artış gösterdi. Sonuç olarak, 1,15 trilyon dolar eşiğini bir kez daha geride bıraktı. Ayrıca MASK, LDO, LEVER ve PERP’nin tümü hafta boyunca yüksek kazançlar yazdırdı. Bu ivme hafta sonu da hız kesmeden devam ediyor.

Jump Trading’in tahminleri isabetli çıktı

MASK, geçtiğimiz gün %2 değer kazandıktan sonra 3,81 dolardan işlem görüyor. Bu arada LDO’nun fiyatı, hafif bir artışın ardından şu anda 1.90 dolardan işlem görüyor. LEVER bu dönemde %5’in üzerinde kazanç elde etmeyi başardı. Sonuç olarak yazım sırasında 0.00134514 dolardan el değiştiriyor. Son olarak, PERP de son 24 saatte %5’lik bir artış kaydetti. Fiyatı şu anda 0.497941 dolar bölgesinde işlem görüyor.

Bitcoin ne durumda? Bir fiyat düzeltmesi olası mı?

Bitcoin, fiyatı son yedi gün içinde ’den fazla artarak 31.000 dolara kadar tırmandı. Glassnode’dan bir tweet, Bitcoin’in 30.000 dolar fiyat seviyesinin üzerindeki son çıkışının, borsalara gönderilen kârda bir artışa ilham vererek 62.8 milyon dolarlık karlı bir giriş kaydettiğini belirtti. Ancak, son 24 saat içinde fiyatındaki marjinal artıştan da anlaşılacağı üzere, BTC’nin kazanımları durdu.

Glassnode, başka bir tweet’inde dikkat çekici bir gelişmeye işaret ediyor. Tweet’e göre, Bitcoin fiyat hareketindeki son artışın ardından, piyasa katılımcıları önemsiz olmayan 537 milyon dolarlık bir kâr elde etti ve bu geçen yılki en büyük ikinci kâr elde etme olayı oldu. Grafikten de anlaşılacağı gibi, en son böyle bir olay gerçekleştiğinde, bunu BTC’nin fiyatında bir düşüş izledi.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, son BTC rallisinde ETF haberleri etkili oldu. SEC bugün Volatility Shares kaldıraçlı BTC ETF başvurusunu onayladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Dikkat: Ünlü Kripto Şirketi, Bu Altcoin’leri Toplamaya Başladı!

Category:
News