Bitcoin Rallisinin Ortasında Takip Edilecek 3 Altcoin

bitcoin-rallisinin-ortasinda-takip-edilecek-3-altcoin
Bitcoin Rallisinin Ortasında Takip Edilecek 3 Altcoin

Bitcoin ve altcoin piyasası şu anda BTC’nin kısa süre önce 30.000 doları aşarak 2023 için yeni bir zirveye yükselmesiyle beslenen kısa vadeli bir yükseliş eğilimine tanıklık ediyor. Bitcoin P piyasa hakimiyetini geri kazandı. Ancak, yatırımcılar ralliye katılmaya hazır diğer dijital varlıkları arıyor. Ünlü kripto ticaret uzmanı Michaël van de Poppe görüşlerini açıklıyor. Stratejik yatırımlar için öne çıkan üç coin belirleyerek yaklaşan bir altcoin dalgalanmasına işaret ediyor.

Altcoin Curve DAO (CRV)

Van de Poppe’ye göre, mevcut ‘su altı’ fiyatına rağmen, Curve DAO (CRV) izlemeye değer bir varlık. Analist, destek seviyelerinin devam eden yeniden testlerinin bir belirsizlik dönemine işaret ettiğini vurguluyor. Altcoin CRV’nin fiyat yörüngesindeki önemli eğilimler açıklanmamış durumda. Ancak, varlık genel piyasa rallisinden yarar sağladı. CRV 0,67 dolardan işlem görüyor ve günlük %4’ün üzerinde kayıp yaşadı. Haftalık bazda ise %8’in üzerinde kazanç elde etti.

Avalanche (AVAX)

Avalanche (AVAX) kayda değer bir toparlanma ve yeniden test sürecinden geçerek piyasa genişlemesi için potansiyel sergiliyor. Tarihsel veriler, bu genişleme aşamalarının oldukça değişken olduğunu belirtiyor. Ayrıca birkaç hafta sürdüğünü gösteriyor. Yatırımcıların, olası yukarı yönlü momentumdan faydalanmak için bu tür dönemlerde kendilerini stratejik olarak konumlandırmaları gerekir. Şu anda altcoin AVAX 12,91 dolardan işlem görmekte. Haftalık ’un üzerinde bir kazancı yansıtmakta.

Chainlink (LINK)

Altcoin Chainlink (LINK), Ağustos 2020’den bu yana bir ayı piyasasına dayandı. Buna göre Van de Poppe’nin dikkatini çekti. Ayrıca 2.300 satoshi seviyesini geri kazanması, piyasadaki pozitif ivme için bir katalizör olarak görülüyor. Analist, Chainlink’in gelecekteki fiyat hareketinin Bitcoin’in performansına yakından bağlı olduğunu vurguluyor. Buna göre Bitcoin konsolide olursa, Chainlink gibi altcoinler ivme kazanacak. Diğer taraftan Bitcoin yükselirken, altcoinler USDT değerlerinde daha az da olsa büyüme yaşıyor. Şu anda LINK, haftalık ’nin üzerinde kazançla 5,99 dolardan işlem görüyor.

Kripto piyasası, enflasyon ve düzenleyici tehditler gibi faktörlerin ortasında yer alıyor. Buna göre, Bitcoin’in performansını yakından izlerken, yatırımcılar altcoin dalgalanmasını izliyor. Chainlink, Avalanche ve Curve DAO, piyasanın genişlediği bu dönemde potansiyel yatırım seçenekleri olarak ortaya çıktı. Stratejik konumlandırma ve dikkatli bir analizle yatırımcılar bu gelecek vaat eden altcoinlerin yukarı yönlü ivmesinden faydalanabilir. Kripto piyasası geliştikçe ve önümüzdeki günlerde yeni fırsatlar ortaya çıkacak. kriptokoin.com olarak yeni gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bitcoin Rallisinin Ortasında Takip Edilecek 3 Altcoin

Category:
News