Önceki Birçok Tahmini Çıkan 3 Analistin Bitcoin Hedefleri!

onceki-bircok-tahmini-cikan-3-analistin-bitcoin-hedefleri!
Önceki Birçok Tahmini Çıkan 3 Analistin Bitcoin Hedefleri!

Kasım 2022’de Bitcoin fiyatının dipte olduğunu doğru bir şekilde bildiren analistler, son toparlanmanın ardından tahminlerini güncelliyor.

DonAlt, Bitcoin için kısa vadede 32.000 dolara işaret etti

İsabetli Bitcoin tahminleriyle ünlenen kripto analisti DonAlt, BTC fiyatının önümüzdeki günlerde 2023’ün en yüksek seviyesi 31.000 doları aşabileceğini söyledi. Teknik analist, lider kriptonun muhtemelen bir “kararsızlık bölgesinden” çıkıp 32.000 doların üzerine çıkacağını görüyor. Yakın tarihli Youtube yayınında yer verdiği açıklamalara göre:

Haftalık dirençteyiz, ancak bunu daha önce milyonlarca kez test ettik. Şimdi, temelde [32.000 doların altındaki] kırılma seviyesi arasında işlem yapıyoruz ve bunu aylar ve aylar önce ‘kararsızlık bölgesi’ olarak adlandırdım. Bununla nasıl mücadele ettiğimizi görebilirsiniz. Ama artık bir katalizörümüz olduğuna göre, sanırım onu ​​kırabiliriz. Sonra 32.000 doların üzerine çıkabiliriz.

Analiste göre, BTC rallisini tetikleyen ana katalizör, BlackRock’un bir spot Bitcoin ETF için başvuruda bulunmasıydı. Kriptokoin.com olarak BlackRock’un piyasadaki son ralliyi nasıl tetiklediği hakkında Santiment analizlerine bu yazıda yer verdik.

Dave the Wave, Bitcoin fiyatı için B0’lik şaşırtıcı bir tahmin yaptı

Bir diğer kripto analisti Dave the Wave, Bitcoin’in mevcut fiyat bölgesinden B0’den fazla yükselebileceğini söylüyor. Analist, Bitcoin’in dibi büyük olasılıkla çoktan bulduğunu belirtti. Şimdi, asıl sorunun BTC’nin ne kadar yüksek çalışabileceği olduğunu söylüyor.

Teknik analist, 2025 yılına kadar 157.512 dolarlık bir BTC fiyatı öngören grafiğini sunuyor. Tahmini, Fibonacci uzatma seviyelerini göz ardı etmeyi amaçlayan logaritmik büyüme eğrisine dayandırıyor.

Dave the Wave’e göre BTC, 2016’daki çok yıllı bir Bitcoin boğa koşusuna yol açan fiyat modeline benzer şekilde 27.042 dolar, .382 Fibonacci geri çekilme seviyesinde dibe vurdu.

Mayıs ayında analist, Bitcoin için güçlü destek seviyelerinin 22.000 ila 26.000 dolar arasında olduğunu söylemişti. Bu ayın başlarında, BTC yaklaşık 25.000 dolardan işlem görürken aşırı temkinli olunmaması konusunda uyardı.

Michaël van de Poppe, BTC.D grafiğine göz atıyor

Bitcoin dominans grafiğine göz atan son analist Van de Poppe, yakında altcoinler için iyi olan bir konsolidasyon noktasına ulaşacağını söylüyor.

Analizlerinde, “Bitcoin dominansı bir sonraki direnç noktasına yaklaşırken, Bitcoin de bir sonraki direnç noktasına ulaşıyor. Muhtemelen Bitcoin konsolide olmaya başlayacak. Bu nedenle altcoin’lerin bir miktar rahatlama dönemi yaklaşıyor ve hız kazanabilir” diye yazdı.

Önceki Birçok Tahmini Çıkan 3 Analistin Bitcoin Hedefleri!

BTC’deki güçlü rallinin ardından Poppe, lider kriptonun yakın zamanda bir konsolidasyon noktasına ulaşmasını bekliyor. Ayrıca, 200 haftalık hareketli ortalaması ile olan ilişkisine dayanarak, 40.000 dolara kadar yükselmesini bekliyor.

“38.000-42.000 dolara doğru yükselmesini bekliyorum”

Analizlerinin son kısmında Poppe, Bitcoin’in mevcut seviyelerden  civarında yükseleceği şu senaryoyu paylaştı:

Büyük olasılıkla, bu, Bitcoin’deki bu döngüdeki ilk gerçek dürtü. Bu sayede 200 Haftalık MA ve EMA destek olarak tutuluyor ve büyük bir sıçrama kurumsal ilgi oluştu. 38.000-42.000 dolara doğru devam bekliyorum.

Önceki Birçok Tahmini Çıkan 3 Analistin Bitcoin Hedefleri!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Önceki Birçok Tahmini Çıkan 3 Analistin Bitcoin Hedefleri!

Category:
News