Coinbase, Bu 2 Altcoin’i Listeleyebilir! Fırladılar!

coinbase,-bu-2-altcoin’i-listeleyebilir!-firladilar!
Coinbase, Bu 2 Altcoin'i Listeleyebilir! Fırladılar!

Coinbase, yol haritasına eklediği 2 yeni altcoin ile kısa soluklu ralli tetikledi. Son duyuru, ilgili kripto para birimlerinin çok yakında borsada işlem göreceği anlamına geliyor.

Coinbase, 2 popüler altcoin projesini daha yol haritasına ekledi

Coinbase Assets’den yeni bir duyuruya göre, popüler altcoin projeleri VeChain (VET) ve VeThor (VTHO) çok yakında borsada listelenebilir. ABD merkezli borsa, ikinci bir duyuruya kadar bu projeleri yol haritası kapsamında tutacak. Gerekli ihtiyaçların karşılanması durumunda önümüzdeki günlerde bir listeleme duyurusu görebiliriz.

Altcoin fiyatları habere nasıl tepki verdi?

VeChain (VET)

Coinbase Assets’in duyurusu bu sabah erken saatlerde ortaya çıktı. Bunun öncesinde piyasa geneli son haftaların kayıplarını hızla geri aldığı güçlü bir toparlanma sürecindeydi. VET fiyatı, Coinbase duyurusunun ardından %8’in üzerinde yükseliyor. Karşılaştırma için, BTC ve ETH aynı zaman diliminde yatay hareket ediyordu.

VeChain (VET), Blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir kripto para birimidir. Özellikle tedarik zinciri yönetimi ve iş süreçlerinin optimize edilmesi için geliştirilmiştir. Platform, ürünlerin takibi, güvenliği ve sürdürülebilirlik gibi faktörlerin izlenmesini sağlayarak şeffaflık ve güvenilirlik sunar. Ağustos 2022’de Amazon Web Services ile ortaklık haberiyle ralli yapmıştı.

VeThor (VTHO)

VTHO, VeChain’in Thor Blockchain’i tarafından geliştirilen iki kripto para biriminden biridir. Coinbase duyurusunun ardından %9’un üzerinde değer kazandı.

SEC-Coinbase davasında son durum

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere SEC, Binance’den bir gün sonra Coinbase’e de benzer gerekçelerle dava açtı. ABD’li düzenleyici, Coinbase’i, “birden fazla alıcı ve satıcının menkul kıymetler için emirlerini, bu tür emirlerin etkileşimde bulunduğu yerleşik, isteğe bağlı olmayan yöntemleri kullanarak bir araya getirdiği” için kayıtsız bir borsa, komisyoncu ve takas acentesi işletmekle suçladı.

SEC ayrıca Coinbase’in, müşterilere Coinbase’in her tür müşterinin stake edilebilir kripto varlığını bir havuzda topladığı, Blockchain işlem doğrulama hizmetlerini gerçekleştirmek için havuzu stake ettiği iddia edilen bir hizmet olarak staking programı sunarak kayıtsız menkul kıymetler sunduğunu iddia etti.

Davadan son gelişmelerde, Coinbase CEO’su Brian Armstrong, ABD’deki 2024 seçimlerine işaret etti. Perşembe günü New York’ta düzenlenen bir konferansta, seçimlerin daha fazla düzenleyici netlik sağlayabileceğini söyledi.

Armstrong, “Açıkçası 2024 seçimleri de burada bir etken. Şu anda kripto karşıtı olmak politik olarak popüler değil. Yönetimde, partilerde veya SEC başkanında potansiyel olarak bir değişiklik göreceğiz.” diyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Coinbase, Bu 2 Altcoin’i Listeleyebilir! Fırladılar!

Category:
News