Binance, Bu 3 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

binance,-bu-3-altcoin-icin-kritik-duyurular-yapti!
Binance, Bu 3 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

Binance platformları Futures ve Convert, 3 yeni altcoin için destek ekliyor. Ayrıntılar şu şekilde…

Binance Convert, IQ için destek ekledi

Convert, daha basit bir ticaret deneyimi sunan Binance platformudur. Burada, sıfır ücretle, mevcut piyasa koşullarına dayalı canlı bir fiyatla kripto veya fiat parayı istediğiniz zaman anında dönüştürebilirsiniz. Yeni bir duyuruda Convert, IQ (IQ) için destek eklediğini duyurdu.

Resmi duyuruya göre, “Kullanıcılar artık IQ’yu BTC, USDT ve Binance Convert tarafından desteklenen diğer tokenlara karşı sıfır ücret karşılığında alıp satabilirler.”

Convert’e eklenen bir diğer altcoin, Binance’in liquid staking tokeni Wrapped Beacon ETH (WBETH) oldu. Resmi duyuruya göre WBETH ile de BTC, USDT ve diğer tokenlara karşı sıfır ücretle işlem yapılabilecek.

Binance Futures, yeni BTC/ETH sözleşmesi listeliyor

Binance Futures, USDⓢM-BTC/ETH vadeli işlem sözleşmelerini listeleme kararı aldı. Bu yeni vadeli işlem sözleşmeleri, Binance Futures platformunda işlem görecek. Sözleşmeler, USDⓢM-BTC (Bitcoin) ve USDⓢM-ETH (Ethereum) çiftleri için geçerli olacak. Kullanıcılar 25 Haziran’dan itibaren bu sözleşmelerde pozisyon alabilirler.

SEC davasında son durum

Kriptokoin.com olarak aktardığımız son gelişmelerde, bu sefer dava açan taraf Binance oldu. Borsanın ABD kolu, 21 Haziran’da, SEC’in kripto borsasının kullanıcıların varlıklarını birleştirdiğine dair bir kanıtı olmadığını söyledi. Binance, Binance.US ve CZ’nin hukuk ekipleri, 17 Haziran’da SEC’in “yanıltıcı” yorumlarda bulunduğunu iddia etmişti. Ayrıca, mali düzenleyiciden ilgili davranış normlarına uyması için talepte bulundular. O dönemki açıklamaya göre:

SEC, BAM müşteri varlıklarının herhangi bir şekilde dağıtıldığına, karıştırıldığına veya kötüye kullanıldığına dair hiçbir kanıta sahip değil. SEC’in basın bildirisi ayrıca, BAM müşterilerini korumak yerine onlara zarar verme etkisine sahip olabilecek yersiz karışıklıkları piyasaya sokmak için tasarlanmış gibi görünüyor. Ayrıca, 21 Haziran tarihli dosyaya göre, Sanıklarla ilgili delillerin yanıltıcı açıklamalarıyla jüri havuzunu lekeleme riski de taşıyor.

Lider borsa, son yıllarda ABD de dahil olmak üzere dünya çapında çok sayıda piyasa önemli ilerlemeler kaydetti. Bununla birlikte, FTX’in çöküşüyle ​​birlikte, düzenleyici inceleme ve rakip borsaların rekabeti tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Lider borsa, SEC’in kayıtsız menkul kıymetleri ve teklifleri listelediği iddiasıyla yasal mücadele veriyor. Ancak Binance’in hukuk ekibi, son gelişmelerde SEC’in suçlamalarını kategorik olarak reddetti.

SEC başkanı Gary Gensler’da hedefte

Binence ayrıca SEC başkanı Gary Gensler’i çıkar çatışması yaratmakla suçluyor. Gensler’in SEC başkanı olarak atanmadan önce borsada gayri resmi danışman olarak bir pozisyon talep ettiği ortaya çıktı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance, Bu 3 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

Category:
News