Ünlü Yatırım Şirketi, Bu Altcoin’e Yüklüce Fon Akıttı!

unlu-yatirim-sirketi,-bu-altcoin’e-yukluce-fon-akitti!
Ünlü Yatırım Şirketi, Bu Altcoin'e Yüklüce Fon Akıttı!

Bitcoin ve altcoin dünyasında yeni bir gelişme ile karşınızdayız. Ünlü bir yatırım şirketi bir altcoin için yüklü miktarda fon akışı sağladı. Ayrıntılara bakalım.

DWF Labs bu altcoin için fon akıttı

DWF Labs, önde gelen bir küresel dijital varlık piyasası yapıcısı ve web3 yatırım şirketi. Şimdi önemli bir hamle yaptı. Buna göre WavesDAO’nun lansmanını desteklemek amacıyla Waves staking ve oylamasına 500 bin altcoin WAVES taahhüdünü duyurdu. Rakam yaklaşık olarak 1.5 milyon dolara karşılık geliyor. Bu önemli katkı, topluluğun karar alma yeteneklerini geliştirecek. Kriptokoin.com olarak baktığımızda ayrıca Power Protocol platformundaki ilk merkezi olmayan otonom organizasyon (DAO) olan WavesDAO’nun büyümesini sağlayacaktır.

Waves Nedir? WAVES Coin Ne İşe Yarar?

WavesDAO, altcoin Waves Blockchain tabanlı projelerin ve diğer girişimlerin geliştirilmesini teşvik ediyor. Bu misyonla Power Protocol platformunda öncü bir Kâr Amacı Gütmeyen DAO’dur. Bireylerin en az 1 PWR stake ederek katılabilecekleri DAO, paydaşları tarafından yönetiliyor. Bir teklif başlatmak için ise 100 PWR stake gerekiyor.

WavesDAO’nun rolü

Başlangıç döneminde WavesDAO, altcoin Waves madencilerinin ödüllerinin üçte birini Waves DAO’ya yönlendirmeyi amaçlıyor. Bu teklifin onaylanması, Waves madencileri ve stakerları tarafından zincir üzerinde yapılacak oylamaya bağlı. DWF Labs’ın bu girişime aktif katılımı, WavesDAO’nun öneriyi onayladıktan sonra Waves Blockcahin üzerinde inşa etmek için geliştiricilere gereken kaynakları sağlayacak.

waves waves hakkinda her sey STjh6f5m

WavesDAO, Güç Protokolü ekosistemi içinde öncü bir merkezi olmayan özerk kuruluş olarak hizmet vermekte. Altcoin PWR stakerları tarafından yönetilen WavesDAO, topluluğun değerleri ve istekleriyle uyumlu bir yatırım aracı olarak faaliyet gösteriyor. Power Protocol platformundaki ilk DAO olan WavesDAO, topluluk üyelerine aşağıdaki olanakları sunuyor.

  • Proje önermek
  • Yatırım fırsatlarını değerlendirmek
  • Fonların toplu olarak tahsis edilmesine karar vermek

Lansmanın önemi

DWF Labs’in WavesDAO’nun lansmanına yönelik önemli taahhüdünin sonuçları var. Topluluk odaklı karar alma sürecini teşvik etme kararlılığını gösteriyor. Ayrıca Waves Blockchain ekosisteminin büyümesini destekleme konusundaki kararlılığını da gösteriyor. WavesDAO’nun Power Protocol platformunda kurulması, merkezi olmayan finans alanında önemli bir kilometre taşına işaret ediyor. Diğer taraftan topluluk üyelerinin Waves tabanlı projelerin ve girişimlerin geleceğini aktif olarak şekillendirmeleri için bir yol sağlıyor.

waves nedir temel rehber

Kripto para dünyasında çokça gördüğümüz bu destekleri altcoin projelerinin büyümesi için önemli. Diğer taraftan büyük isimler yatırım yapınca projelere daha fazla güven söz konusu oluyor. İlerleyen günler altcoin Waves için farklı fiyat hamlelerine yol açacak gibi. bekleyip göreceğiz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Ünlü Yatırım Şirketi, Bu Altcoin’e Yüklüce Fon Akıttı!

Category:
News