TRON Mucidi Harekete Geçti! O Coini Satacak mı?

tron-mucidi-harekete-gecti!-o-coini-satacak-mi?
TRON Mucidi Harekete Geçti! O Coini Satacak mı?

TRON kurucusu Justin Sun, Lido Finance’ten 28,8 milyon dolar değerinde Ethereum çekmek için harekete geçti. Justin Sun, likit stake platformu Lido Finance üzerinde 15.804 stETH stake etmişti. Bu arada Sun’ın stake ettiği varlıklar Şubat ayından bu yana ,6 değer kazandı.

TRON mucidi, Lido Finance’ten Ethereum çekti!

On-chain verilere göre, TRON (TRX) kurucusu Justin Sun, Lido Finance’ten 28,8 milyon dolar değerinde Ethereum çekmek için harekete geçti. Bu hamle, Sun’ın likit stake platformu Lido Finance’e 15.804 stETH yatırmasının ardından geldi. On-chain analiz platformu Nansen analisti Martin Lee’ye göre Sun, süreç boyunca stake edilen varlıkların geri çekilmesini bekledi.

Sun’ın stake ettiği varlıklar ,6 değer kazandı

Tron mucidinin stake ettiği varlıklar, Ethereum’un değerindeki güçlü artıştan faydalandı. Böylece, Justin Sun, Şubat ayından bu yana ,6’lık bir kazanç elde etti. Stake etmesinden bu yana Sun, ETH başına ilave 192 dolar kazanç sağladı.

Ciddi kar elde eden Justin Sun satış mı yapacak?

Justin Sun Şubat ayında stETH’i stake ettiğinde, miktar 15.560 idi. Stake ödüllerinden 240’ın üzerinde stETH kazandı. Bu arada, Justin Sun, büyük ihtimalle son fiyat artışını bir fırsat olarak görüyor. Bu yüzden uzmanlar, Tron mucidinin bu artıştan yararlanarak bir satış yapacağını düşünüyor.

Sun, ETH fiyatının 1.600 dolar civarında olduğu Şubat ayı sonlarında, yaklaşık 300.000 ETH stake etti. Tron mucidi, yaklaşık 4 aylık bir süre zarfında, ciddi stake ödülleri kazandı. Ayrıca Ethereum’daki fiyat değişimiyle birlikte toplam 3,3 milyon doların üzerinde kâr elde etti. Mevcut durumda 1.900 dolara kadar ulaştığını dikkate aldığımızda Sun’ın karı artmaya devam ediyor.

TRON Mucidi Bu Altcoin'leri Taşıdı! Arkasında Ne Var?

Kripto para piyasası, SEC’in düzenleyici baskısı altında zor günler geçiriyor. Bununla birlikte, BlockRock’ın spot Bitcoin ETF başvurusu gibi pozitif katalizörler, piyasaya yeni bir hava getirdi. Lider kripto Bitcoin, güçlü artış kaydederek, 30 bin dolar sınırını bile geçmeyi başardı. Bu olumlu etki, genel piyasayı da etkiledi. Bu doğrultuda, lider altcoin Ethereum, basın zamanında, günlük bazda %6’nın üzerinde artış kaydetti. Böylece, ETH 1.900 dolar sınırına kadar güçlü bir koşu yaptı. Lider altcoin haftalık bazda ise yaklaşık  artış kaydetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için TRON Mucidi Harekete Geçti! O Coini Satacak mı?

Category:
News