Bitcoin Maximalisti: Bu Altcoin Portföyünüzde Olmalı!

bitcoin-maximalisti:-bu-altcoin-portfoyunuzde-olmali!
Bitcoin Maximalisti: Bu Altcoin Portföyünüzde Olmalı!

Yüksek sesli Bitcoin destekçisi Crypto Rover, yeni açıklamalarında altcoin piyasasının SEC karşısında zafer kazanacağını tahmin etti. Kripto fenomeni, bu başarının yatırımcıları belirli altcoin’lere yönlendireceğini söylüyor.

Crypto Rover, zafer beklediği altcoin için satın alma çağrısı yaptı

Ünlü kripto fenomeni ve Bitcoin maksimalisti Crypto Rover, SEC-Ripple davasında mutlak bir kripto zeferi öngörüyor. Yeni açıklamalarında, XRP’nin yatırım portföyünde olmazsa olmaz bir altcoin olduğunu söyledi. Bunu, Ripple’ın yasal savaşına duyduğu güvenine dayandırdı. Crypto Rover, galip gelen bir Ripple’ın ardından XRP etrafında yoğun bir FOMO oluşacağını söylüyor. Bu da XRP fiyatının güçlü bir hamle yapmasına yardımcı olacak.

Bu arada, Crypto Rover kısa süre önce XRP’ye 250.000 dolarlık önemli bir yatırım yaptığını açıkladı. Bitcoin’e olan kararlı desteğine rağmen, XRP’nin bir sonraki boğa koşusu için kritik bir altcoin olma potansiyelinin altını çizdi.

Altcoin yatırımcıları Crypto Rover’ın görüşünü destekliyor

Rover’ın twitleri kısa süre sonra XRP topluluğundan cevap buldu. Bir yorumcu, XRP’nin sunduğu fırsattan ve daha geniş kripto topluluğundan gördüğü ilgi eksikliğinden duyduğu heyecanı dile getirdi. Duyarlılık, bu aşamada XRP’ye yatırım yapmanın önemli kazançlar için hayatta bir kez karşılaşılabilecek bir şans olabileceği inancını yineledi.

Bu arada, Crypto Rover’ın beklentisi, Ripple’ın SEC’e karşı açtığı davayı çevreleyen artan iyimserlikle uyumluydu. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Ripple, geçen hafta Hinman belgeleri ile önemli bir üstünlük elde etti. Bununla birlikte XRP, yeni borsa ortaklıklarıyla taze yatırımcılarını ağırlamaya hazırlanıyor.

Bitrue, XRP yatırımcılarına özel P APR paketini tanıttı

Singapur merkezli kripto borsası Bitrue, XRP yatırımcıları için özel bir Kazanma Etkinliği duyurdu. Bu etkinlik, P’ye varan kazançlı bir yıllık yüzde oranı (APR) vaat ederek yatırımcılara karlarını maksimize etmeleri için iyi bir fırsat sunuyor.

Bitrue gibi, önde gelen BitMart kripto borsası da XRP için P indirim sunan bir flaş satış duyurdu. Bugün başlayan satış 22 Haziran 2023’te sona erecek. XRP meraklılarının flaş satışa katılabilmeleri için BitMart Launchpad aracılığıyla bir bilet almaları gerekiyor.

Benzer bir gelişmede, XRP Ledger tabanlı bir Blockchain oyunu, Xumm cüzdanlarına XRP kazanmalarına olanak tanıyan tam sürümünü piyasaya sürdü. Bu girişimler yatırımcılar için yeni kazanç fırsatları sağlıyor. Yine de, yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

Kripto para piyasası ne durumda?

Kripto para piyasası bugün yukarı yönlü ivmesini aynı hızla sürdürdü. CMC verilerine göre şu anda mevcut fiyat seviyeleri şu şekilde:

 1. Bitcoin (BTC) – 29,775.90 dolar
 2. Ethereum (ETH) – 1,875.75
 3. Binance Coin (BNB) – 243.10
 4. XRP (XRP) – 0.4937
 5. Cardano (ADA) – 0.2898
 6. Dogecoin (DOGE) – 0.06582
 7. Solana (SOL) – 16.87
 8. TRON (TRX) – 0.07165
 9. Litecoin (LTC) – 85.10
 10. Polygon (MATIC) – 0.665
 11. Polkadot (DOT) – 4.80
 12. Toncoin (TON) – 1.38

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bitcoin Maximalisti: Bu Altcoin Portföyünüzde Olmalı!

Category:
News