Onaylandı: Mastercard, Bu Altcoin ile Anlaştı! Fırladı!

onaylandi:-mastercard,-bu-altcoin-ile-anlasti!-firladi!
Onaylandı: Mastercard, Bu Altcoin ile Anlaştı! Fırladı!

Küresel ödeme devi Mastercard, hizmet sağlayıcılarına yeni bir altcoin ekledi. Ortaklık, sektördeki tüm kripto para platformlarına fiat-kripto rampaları sağlamaya yardımcı olacak.

Bu altcoin, Mastercard hizmet sağlayıcısı olarak listelendi

Dünyanın önde gelen ödeme teknoloji şirketlerinden Mastercard, Alchemy Pay ile stratejik ortaklığını duyurdu. İşbirliği, kripto para birimlerinin ödeme süreçlerine entegrasyonu kolaylaştırmayı hedefliyor. Alchemy Pay, artık resmen Mastercard’ın hizmet sağlayıcı listesinde. Bu sayede, kullanıcıların kripto paralarını güvenli ve hızlı bir şekilde harcayabilecekleri bir ödeme çözümü sunuluyor.

Resmi duyuruda, “AlchemyPay, Mastercard’ın uyumlu kayıtlı hizmet sağlayıcısı olarak kabul gördü. Mastercard güvenilir ağının bir parçası olarak, güvenilir fiat ödeme yoluyla küresel olarak kripto para birimlerinin daha geniş çapta benimsenmesinin yolunu açıyoruz” açıklaması yer alıyor.

Mastercard SDP Uyumlu Kayıtlı Hizmet Sağlayıcı Listesi kayıtları, hizmet sağlayıcı olarak kayıtlı ve resmi bir uygunluk onayı almış şirketleri yansıtır. Alchemy Pay gibi her bir Mastercard müşterisi, bir hizmet sağlayıcı olarak kaydolmaya ilişkin Mastercard kurallarına ve diğer standartlara uymakla yükümlüdür. Bu liste, Amazon, Google ve JP Morgan gibi diğer tanınmış şirketlerle doludur.

Alchemy Pay özellikle bu yılın Ocak ayında öne çıktı. Geleneksel ödeme endüstrisindeki bir başka önemli oyuncu olan Visa tarafından kabul gördü.

Alchemy Pay (ACH) fiyatı çift haneli yükseldi

ACH fiyatı duyurunun ardından ’nin üzerinde değer kazandı. Aynı zaman diliminde BTC ve ETH dahil olmak üzere piyasa geneline yükseliş hakimdi.

Basın açıklamaları

Alchemy Pay Ekosistem Lideri Robert McCracken, “Mastercard, küresel ödeme ağımızın başarısında önemli bir bileşen oldu. Dünya çapında 173 ülkede fiat para ve kripto ekonomileri arasında köprü kurarak artık her zamankinden daha küresel durumdayız. Mastercard SDP Programına dahil olmamız, düzenleyici çerçevelerin sınırları içinde faaliyet gösterme taahhüdümüzü göstermektedir. Nihayetinde, Mastercard gibi küresel ödeme standartları aracılığıyla Blockchain finansmanına sorunsuz erişimden yararlanan tüketicidir.”

Visa ve Mastercard Bu 2 Altcoin ile Ortaklık Kurdu!

Mastercard’ın küresel ağı, bir dizi stratejik ortak arasında 200’den fazla ülke ve bölgede ödemeleri kolaylaştırır. Şu anda dünya çapında 1,55 milyar Mastercard sahibi var. Bu önemli kullanıcı sayısı, Alchemy Pay’e daha tkin hizmet vermek için avantajlı bir konum sağlıyor.

Alchemy Pay hakkında

Bir ödeme sağlayıcısı olarak Alchemy Pay, dünyanın dört bir yanındaki insanların diledikleri ödeme yöntemini kullanarak kripto ve Web3‘ün benimsenmesini mümkün kılıyor. Bu sadece Mastercard ve Visa ile sınır değil. Aynı zamanda GooglePay, ApplePay ve yüzlerce yerel cüzdan ve banka havalesi anlamına da gelir. Bugün, 173 ülke ve 50’den fazla para birimi itibari para-kripto ödeme ağ geçidimiz tarafından destekleniyor. Şirket, kriptoya alışma sürecini basitleştirmeye ve daha geniş kripto kabulünün yolunu açmaya kararlı. Kriptokoin.com olarak şirketin son zamanlarda imzaladığı işbirliklerine bu sayfada yer verdik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Onaylandı: Mastercard, Bu Altcoin ile Anlaştı! Fırladı!

Category:
News