Kripto Şirketi Duyurdu: Bu 3 Altcoine Yatırım Yapıyor!

kripto-sirketi-duyurdu:-bu-3-altcoine-yatirim-yapiyor!
Kripto Şirketi Duyurdu: Bu 3 Altcoine Yatırım Yapıyor!

Kripto para ve stablecoin protokolü Reserve, 20 Haziran’da yaptığı bir duyuruya göre, Curve (CRV), Convex (CVX) ve Stake DAO (SDT) adlı yield farming uygulamalarının yönetişim tokenlerine 20 milyon dolar yatırım yapıyor. Yatırım, Reserve’ün RTokens adı verilen stablecoinlerin likiditesini artırmayı amaçlıyor. Ayrıca Reserve’ün bu uygulamaların yönetişim sistemleri içindeki oylama gücünü de artıracak. İşte detaylar…

Reserve, bu kripto paralara yatırım yapacak

Reserve, kullanıcıların istedikleri herhangi bir varlık tarafından desteklenen kendi coinlerini oluşturmalarına olanak tanıyan bir stablecoin protokolüdür. Electronic USD (eUSD), High-Yield USD (hyUSD), Reserve (RSV), Reserve Dollar (RSD) ve ETH , Rezerv aracılığıyla oluşturulan stablecoinlere birkaç örnektir. Duyurudan önce Reserve, Mochi, Redacted, JPGd, Badger, Clever ve FRAX’ın ardından yedinci en büyük Convex token sahibiydi. Protokol, kullanıcılarına getiri sağlamak için Convex’i kapsamlı bir şekilde kullanarak bu tokenleri kazanmıştır.

Reserve ekibi, 20 milyon dolarlık bu yeni yatırımın RTokens için “teminatlı krediler, cüzdan ürünleri, gerçek dünya varlıklarının tokenleştirilmesi ve daha şeffaf fintech sistemleri” gibi yeni özelliklere olanak sağlayabileceğini belirtti. Protokolün piyasa değeri en yüksek coin’i olan eUSD, Compound ve Aave’nin dolar türevleriyle desteklenmektedir. Piyasa değeri 20 milyon doların üzerinde ve günde yaklaşık 500 milyon dolarlık işlem hacmine sahip. Ekip, eUSD’nin Latin Amerika’da havale, alışveriş ve maaş bordrosu için sıklıkla kullanılan Android ve iOS ödeme uygulaması RPay’de kullanılması nedeniyle kümülatif hacimde 5,7 milyar doların üzerinde işlem yaptığını iddia ediyor.

Protokolün piyasa değeri en yüksek ikinci coin’i olan High-Yield USD, Convex ve Flex Finance aracılığıyla bir sepet dolar türeviyle desteklenmekte. CRV 15 Haziran’da bir yılın en düşük seviyesine ulaştığından, 20 milyon dolarlık yatırım CRV token sahipleri için sevindirici bir haber olabilir. Yeni düşük seviye kısmen Curve’ün kurucusu tarafından alındığı iddia edilen Aave kredileriyle ilgili tartışmalara bağlandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Kripto Şirketi Duyurdu: Bu 3 Altcoine Yatırım Yapıyor!

Category:
News