Bu Yapay Zeka Coin, Binance Duyurusuyla Pik Yaptı!

bu-yapay-zeka-coin,-binance-duyurusuyla-pik-yapti!
Bu Yapay Zeka Coin, Binance Duyurusuyla Pik Yaptı!

Yapay zeka anlatısı, bu yıl kripto piyasasını da etkisi altına aldı. Bu doğrultuda, yapay zeka coin projelerine ait tokenler, güçlü artışlar kaydetti. Bugün, önde gelen kripto para borsası Binance, Numeraire için vadeli işlem sözleşmelerini başlatacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından token fiyatı dikey bir artış kaydetti.

Binance’dan bu yapay zeka coin için vadeli işlem hamlesi

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yapay zeka coin’i Numeraire (NMR) için sürekli vadeli işlem sözleşmeleri sunmayı planladığını açıkladı. Bu hamle, Binance’in alım satım seçenekleri yelpazesini genişletme çabalarının bir parçası olarak gerçekleşti. Ayrıca, kripto borsası, kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor.

Binance, NMR/USDT paritesi için marj trade’inde 20x’e varan kaldıraç imkanı sağlayacak. Bu vadeli işlem sözleşmelerinin en önemli özelliklerinden biri sundukları kaldıraçtır. Yatırımcılar, potansiyel kârlarını artırmalarına olanak tanıyan 20 kata kadar kaldıraç kullanma fırsatına sahip olacaklar. Sözleşmeler, ABD dolarının değerine sabitlenmiş bir stablecoin olan Tether (USDT) ile marjlandırılacak. Bu da yatırımcılara güvenilir ve emniyetli bir marj seçeneği sağlayacak.

Yapay zeka coin

Geliştiriciler, yapay zeka coin projesi Numeraire’yı Ethereum platformu üzerine inşa etti. Numeraire, makine öğrenimi modellerini yüksek güvenilirlikle denemek ve oluşturmak isteyen geliştiriciler ve veri bilimcileri için bir platform salıyor. Günümüzün teknolojik ortamında yapay zeka ve büyük verinin önemi gittikçe artıyor. Bu nedenle, Kriptokoin.comdan takip ettiğiniz üzere, yapay zeka coin’leri yıl boyunca güçlü bir performans sergiledi.

NMR, Binance duyurusunun ardından sıçradı!

Numeraire’in (NMR) fiyatı, kısa bir süre içinde ’nin üzerinde şaşırtıcı bir artış kaydetti. Bu da piyasa ivmesine göre oldukça dikkat çekiciydi. Bu meteorik yükselişin arkasındaki katalizör, Binance’ın duyurusuydu. Bu arada, NMR tokenlarının Binance’in spot piyasasında alım satım için zaten mevcut olduğunu belirtmek gerekiyor. Bununla birlikte, piyasa gözlemcileri bu duyuruyu satın almak için kesin bir sinyal olarak yorumladı. Böylece, yapay zeka coin’e yönelik talepte bir artışa yol açtı.

Yapay zeka coin
NMR günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Binance’ın geçmişteki benzer duyurularında da anormal fiyat artışlarının gerçekleştiğini belirtmek gerekiyor. Ancak, bu kez, farklı olan bir şey daha vardı. Bu da piyasaya hakim olan pozitif duyguydu. Piyasa koşulları, yapay zeka coin’i için yukarı yönlü ivmeyi daha da körükledi. Kripto piyasasını çevreleyen iyimser zemin, piyasa katılımcıları arasında haberleri duyduktan sonra NMR’ye yatırım yapma hevesini muhtemelen artırdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bu Yapay Zeka Coin, Binance Duyurusuyla Pik Yaptı!

Category:
News