Bu 5 Altcoin İçin Meteorik Tahmin: 6 Hafta İçinde…

bu-5-altcoin-icin-meteorik-tahmin:-6-hafta-icinde…
Bu 5 Altcoin İçin Meteorik Tahmin 6 Hafta İçinde...

Bitcoin ve altcoin piyasasında tahminler gelmeye devam ediyor. Son tahminlerde Ripple’ın XRP’si Polygon (MATIC), Cardano (ADA) ve Avalanche (AVAX) var. Ayrıca Litecoin de var. Bakalım meteroik tahminlere.

5 altcoin için tahmin

Kripto analisti EGRAG CRYPTO, Ripple’ın XRP’si için cesur tahminlerin sundu. Bir sonraki döngüde önemli bir fiyat artışı öngördü. Yazımız, bu tahminleri destekleyen teknik analizleri inceliyor ve potansiyel direnç ve destek seviyelerini araştırıyor. Yazıda ayrıca altcoin Polygon (MATIC), Cardano (ADA), Avalanche (AVAX) ve Litecoin gibi en iyi tokenlerin son dönemdeki kazançları vurgulanıyor.

Analistler: Bu 2 Altcoin İçin Wall Street İndirimi Bekleyin! 

Analist EGRAG CRYPTO, altcoin XRP fiyatının 10 dolara yükseleceğini öngörüyor. Ayrıca 124 dolarlık kilometre taşını hedefliyor. Kripto traderı ve analist EGRAG CRYPTO, yakın tarihli bir tweet’inde Ripple’ın XRP’si ile görüşlerini sunuyor. Buna göre bir sonraki piyasa döngüsü içinde 10 dolara ulaşacağını güvenle tahmin etti. Analist ayrıca havale tokeninin beklentileri bile aşabileceğini belirtiyor. Diğer taraftan 124 dolara kadar yükselebileceğini tahmin ediyor.

Teknik göstergeler XRP için potansiyel bir kırılma sinyali veriyor

Doğru tahminleriyle bilinen EGRAG CRYPTO, 1.618 Fib seviyesine denk gelen 10 dolara ulaşmanın XRP için kolayca olacağını belirtti. Analist ayrıca, 124 dolar civarında bulunan 2.618 Fib seviyesinin de kripto için ulaşılabilir olduğuna dikkat çekti.  XRP’nin günlük grafiği, onaylandığında altcoin fiyatını önümüzdeki haftalarda 0,6935 dolara çıkarabilecek bir yükselen üçgen formasyonunun varlığını ortaya koyuyor. Bu yükseliş tezinin doğrulanması, altcoin XRP 9 günlük ve 20 günlük EMA çizgilerinin üzerinde günlük bir mum kapattığında gerçekleşecek.

altcoin

XRP bugünkü işlem seansının başlarında bu iki teknik göstergeyi kısa süreliğine ihlal ediyor. Şu anda bunların hemen altında işlem görüyor. Bununla birlikte, XRP önümüzdeki 48 saat içinde EMA’ların üzerinde bir günlük mum kapatmayı başarırsa ne olacak? XRP, 0,5686 dolarlık direnç seviyesini güçlü bir destek seviyesine dönüştürmeye çalışacaktır.

Ufukta boğa teknik bayrakları

EGRAG CRYPTO ayrıca tetiklenmenin eşiğindeki iki yükseliş teknik bayrağını da vurguluyor. Günlük RSI çizgisi, günlük RSI SMA çizgisinin üzerine çıkma potansiyeli gösteriyor. Buna göre, 9 günlük EMA çizgisi daha uzun olan 20 günlük EMA çizgisini aşabilir. Bu bayrakların önümüzdeki iki gün içinde tetiklenmesi söz konusu. Bu durumda XRP’nin fiyatı bir sonraki hafta 0,5686 dolar direnç seviyesini aşabilir.

altcoin

Tersine, önümüzdeki 48 saat içinde 9 günlük ve 20 günlük EMA çizgilerinin üzerinde bir günlük mumun kapanmaması, altcoin XRP’nin bir sonraki destek seviyesinin 0,47 doların altına düşmesine neden olabilir. Böyle bir senaryoda, yükselen üçgen formasyonu geçersiz hale gelecek. Buna göre XRP önümüzdeki hafta içinde 0,4132 dolara düşme riskiyle karşı karşıya kalacak.

MATIC, ADA ve AVAX ilk 20 token arasında en çok kazananlar

Polygon (MATIC), altcoin Cardano (ADA) ve altcoin Avalanche (AVAX) son 24 saat içinde önde gelen 20 token arasında en çok kazananlar olarak ortaya çıktı. Bu etkileyici yükseliş, Bitcoin’in son günlerdeki yeniden dirilişine bağlanabilir. Çünkü lider kripto para birimi 27.500 dolar direnç seviyesini geçerek piyasada yukarı yönlü ivme yarattı.

altcoin

Üç token arasında altcoin MATIC, yükseliş eğiliminin kademeli olarak geri dönmesiyle 7 günün en yüksek seviyesi olan 0,65 dolara ulaşarak en önemli kazançları elde etti. MATIC 0,59 dolardan destek buldu. Bitcoin’in 27.500 doların üzerine çıkmasıyla aynı zamana denk gelen 0,62 dolarlık direnci aşmayı başardı.

Altcoin ADA ve AVAX

Altcoin ADA ise 0,257 dolar destek seviyesinin üzerinde sağlam bir pozisyon korudu. Her ne kadar 0,28 doların üzerine çıksa da, 0,278 dolara gerilemesi alım momentumunda sıkıntılar olduğunu gösterdi. 0,0023’teki MACD yükseliş görünümüne işaret ediyor. Ancak 26 günlük EMA ADA’nın yukarı yönlü hareketine engel teşkil edebilir.

Altcoin AVAX ise 12,27 dolardan işlem görerek 7 günün en yüksek seviyesine ulaştı. Ancak, Bollinger Bantları potansiyel aşırı alım koşullarına işaret ediyor. Buna göre üst bant fiyata 12,26 dolardan dokunuyor. Bununla birlikte, 0,34 dolardaki Awesome Oscillator AVAX için düşüş görünümünü savuşturmaya yardımcı olacak.

Litecoin’in yaklaşan halving olayı ve fiyat analizi

Litecoin, 2 Ağustos 2023 tarihinde üçüncü yarılanma olayını yaşamaya hazırlanıyor. Buna göre blok ödüllerini 12,5 LTC’den 6,25 LTC’ye düşürüyor. Bununla birlikte, altcoin LTC’nin fiyatını çevreleyen kehanetlere ve tahminlere rağmen, yörüngesi büyük ölçüde Bitcoin’in oynaklığından ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki düzenleyici belirsizlikten etkilenmiş durumda.

litecoin

Litecoin’in halving olayı her dört yılda bir ya da 840.000 blok basıldıktan sonra gerçekleşiyor. Buna göre bu durum madencilerin blok ödüllerini yarıya indiriyor. 2015 ve 2019’daki önceki yarılanmalar, kıtlık talebi artırdığı için bir fiyat rallisi beklentisi yarattı. Bununla birlikte, LTC’nin fiyatı Bitcoin’in hareketlerinden ve düzenleyici eylemlerden etkilenmiştir.

Altcoin Litecoin fiyat görünümü ve temel seviyeler

Şu anda Litecoin’in fiyatı, son ’lik yükselişin ardından 82,81 dolar engelini test ediyor. Yatırımcılar dikkatli olmalı. Giriş yapmayı düşünmeden önce 78,97 ila 76,15 dolar destek bölgesinden bir sıçrama beklemeli. Direnç seviyeleri olan 82,81 dolar ve 85,45 doların üzerinde başarılı bir toparlanma gerekli. Bu durum bir toparlanma rallisi başlatmak için önemli. Ayrıca, potansiyel olarak fiyatı 100 dolara doğru çekmek için elzem. Son olarak 105,79 dolardaki yüksek aralığı yeniden test etmek için çok önemli.

Yatırımcılar, ortalama seviyelerinin üzerinde toparlanma işaretleri için Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve Awesome Oscillator’ü (AO) yakından izlemelidir. Bu da bir satın alma fırsatına işaret eder. Yükseliş görünümü riskler taşıyor. Ancak 82,81 ya da 85,45 dolarlık bir ret, tezi geçersiz hale getirecek Ayrıca kriptokoin.com olarak baktığımızda potansiyel olarak 65,10 dolarlık düşük aralığa doğru bir düzeltmeyi tetikleyecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bu 5 Altcoin İçin Meteorik Tahmin: 6 Hafta İçinde…

Category:
News