Binance ve Coinbase Bu Kripto Projesine Yatırım Yaptı!

binance-ve-coinbase-bu-kripto-projesine-yatirim-yapti!
Binance ve Coinbase Bu Kripto Projesine Yatırım Yaptı!

Kripto para dünyasında Binance ve Coinbase desteğinin her zaman önemli bir yer vardır. Destek alan projeler önemli ölçüde değer kazanıyorlar. Ayrıca önemli ölçüde de yatırımcı çekiyorlar. Şimdi böyle bir gelişme var.

Kripto para projesine yatırım

Önde gelen merkezi olmayan finans (DeFi) altyapı sağlayıcısı olan Maverick Protocol önemli bir destek aldı. Buna göre Peter Thiel öncülüğünde Founders Fund, Pantera Capital, Binance Labs, Coinbase Ventures ve Apollo Crypto gibi tanınmış sektör oyuncularından 9 milyon dolarlık fon sağlamayı başardı. Bu önemli yatırım, Maverick’in DeFi piyasasındaki likiditeyi ve verimliliği artırma misyonunu daha da desteklemeyi amaçlıyor. Ayrıca kripto para birimi MAV’ın şu an Binance Launchpad’de yer aldığını da belirtelim.

Ekonomist: Bu Altcoin'e Bahis Yapıyorum! Arz Şoku Geliyor

Yeni alınan sermaye ile Maverick Protocol, kolaylaştırılmış bir likit staking token altyapısının geliştirilmesini ilerletmeyi amaçlıyor. Ayrıca zincirler arası likidite ile ilgili mevcut zorlukları ele almak da amaçlar arasında. Şirket bunu yaparak, DeFi alanında devrim yaratmaya odaklanıyor. Ayrıca gelişmiş piyasa verimliliği sunmaya çalışıyor.

Maverick için olumlu durum

Likit stake protokollerinin popülaritesindeki artış ve kripto para Ethereum’un Şanghay yükseltmesinin beklenen büyümesi, Maverick Protocol için olumlu bir ortam oluşturuyor. Şirketin şu ana kadar 30 milyon doların üzerinde toplam kilitli değeri (TVL) bulunuyor. Buna göre DeFi piyasalarında verimliliği artıran temel altyapıyı sağlamak konusunda kararlılıkla ilerliyor.

Sıcak Gelişme: Bu 5 Altcoin Dev Ortaklıklar Duyurdu!

Maverick Protocol, kısa bir süre önce kripto para Ethereum ağı üzerinde çalışan merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan akıllı sözleşme tabanlı otomatik piyasa yapıcılarını (AMM’ler) tanıttı. Bu yenilikçi çözüm, token tahsisini otomatikleştirerek yatırımcıları güçlendiriyor. Diğer taraftan gelir elde etme süreçlerini optimize etmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca, Lido, Frax, Liquity, cbETH, Rocket Pool ve Swell gibi önde gelen likit stake projeleriyle entegrasyonlar kurarak ekosistemini genişletmiş durumda. Bu gelişme sonucu Maverick pazardaki konumunu sağlamlaştırmıştır.

Endişeler

Merkezi borsaların istikrarına yönelik süregelen endişeler var. Bu durum merkezi olmayan ticaret platformlarının yatırımcılar arasında önemli bir popülerlik kazanmasına neden oluyor. FTX’in çöküşü ve Coinbase ile Binance’in son zamanlarda karşılaştığı düzenleyici zorluklar gibi olaylar var. Bütün bunlar merkezi platformlarla ilişkili riskleri vurguluyor. Bu nedenle, yatırımcılar giderek daha fazla şekilde büyük şirketlerin servetlerinden veya talihsizliklerinden bağımsız platformlara yöneliyorlar.

ch56020le

Her ne kadar endişeler söz konusu olsa da kripto para alanı büyümeye devam ediyor. Ayrıca her yeni gün yeni projelerle karşılaşıyoruz. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere alan daha henüz ergenlik dönemine bile gelmiş değil. Ancak büyümenin son derece kararlı olduğunu ifade edelim.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance ve Coinbase Bu Kripto Projesine Yatırım Yaptı!

Category:
News