Ünlü Politikacı: Türklerin de Aldığı Altcoin İçin Heyecanlıyım!

unlu-politikaci:-turklerin-de-aldigi-altcoin-icin-heyecanliyim!
Ünlü Politikacı: Türklerin de Aldığı Altcoin İçin Heyecanlıyım!

ABD’li ünlü politikacı Shannon Bray, Türk yatırımcılar arasında popüler olan bir altcoin projesi hakkında heyecanını dile getirdi.

Shannon Bray, bu altcoin için yükseliş beklediğini paylaştı

51 yıl yaşında ABD’li politikacı, daha önceleri Ethereum’a verdiği destekle biliniyordu. Son açıklamalarında, Türk yatırımcılar arasında popüler olan bir meme token hakkında destekleyici açıklamalara yer verdi.

Bray, yakın tarihli bir tweet’te, Shiba Inu’nun (SHIB) performansını ve Ethereum (ETH) ile ilişkisini araştırıyor. Shiba Inu ve Ethereum fiyat grafiklerinin ekran görüntülerini paylaşan Bray, SHIB’nin ETH ile olağan korelasyonundan koptuğu ilgi çekici modeli vurguluyor. ABD’li politikacı, en büyük ikinci meme token olan SHIB’in teknik açıdan üstün gücüne dikkat çekiyor.

Bray, SHIB ve ETH’nin tipik olarak uyumlu olduğunu söyledi. Bu nedenle, fiyatlarının senkronize hareket etme eğiliminde olduğunu iddia ediyor. Ancak siyasetçi, Shiba Inu’ya olan yükselişini, SHIB’in Ethereum’un performansından ayrışarak bağımsız bir büyüme sergilemesinden heyecan duyduğunu belirterek ifade ediyor.

Shannon Bray’a göre teknik analiz işaretleri

Fiyat grafiklerinin karşılaştırılması, Bray’in Shiba Inu’nun potansiyeline olan inancının devam ettiğini kanıtlıyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, kısa süre önce ABD’li politikacı Shiba Inu topluluğuna destek vermişti. Bray şimdi, SHIB’nin ETH’den farklı bir yörünge çizdiğinin örneklerini sergilemeye devam ediyor. Özellikle, Ethereum negatif büyüme yaşarken, Shiba Inu grafiği pozitif ivme gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Ünlü Politikacı: Türklerin de Aldığı Altcoin İçin Heyecanlıyım!

Category:
News