Dip Avcıları Dikkat: Çöküşte Alınacak 5 Altcoin Bunlar!

dip-avcilari-dikkat:-cokuste-alinacak-5-altcoin-bunlar!
Dip Avcıları Dikkat Çöküşte Alınacak 5 Altcoin Bunlar!

Dip avcıları için elbette düşen bir altcoin her zaman takipte olur. Şimdi çöküşlerde izlenecek 5 kripto para birimini sunuyoruz. Yazımıza bir bakalım.

Çöküşte alınacak 5 altcoin

İlk sırada altcoin Cardano var. Cardano, güvenlik, ölçeklenebilirlik ve sürdürülebilirliğe öncelik veren bir blockchain platformu. Diğer taraftan hakemli araştırmalara ve titiz bir geliştirme sürecine güçlü bir vurgu yapmakta. Cardano, merkezi olmayan uygulamaların (dApps) ve akıllı sözleşmelerin geliştirilmesi için güvenilir ve güvenli bir altyapı sunmayı amaçlıyor.

altcoin

Benzersiz konsensüs algoritması Ouroboros, enerji verimliliği ve merkeziyetsizlik sağlıyor. Cardano’nun devam eden gelişimi ve ortaklıkları onu dikkate değer bir proje haline getiriyor. Cardano Vakfı, Kasım 2023’te Cardano Summit 2023’ü başlatacak. Altcoin ADA fiyatı 0.25 dolar seviyesinde. Piiyasa değeri 8.8 milyar dolar.

Altcoin Chainlink

İkinci sırada altcoin Chainlink var. Chainlink, akıllı sözleşmeler ile gerçek dünya verileri arasındaki boşluğu dolduran merkezi olmayan bir oracle ağı. Blockchain uygulamaları için güvenilir ve güvenli veri girişleri ve çıkışları sağlıyor. Ayrıca harici API’ler ve off-chain kaynaklarla sorunsuz entegrasyona olanak tanıyor.

altcoin

Altcoin Chainlink’in veri alma ve doğrulama yeteneği, onu merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları için çok önemli bir bileşen olarak konumlandırıyor. Diğer taraftan bu platformların güvenilirliğini ve güvenliğini artırıyor. Ayrıca, Chainlink’in özel/kamu Blockchainleri ve bankaları birbirine bağlayacak web3 altyapısını geliştirmek için SWIFT ile yakın bir şekilde çalıştığını söylemek gerekiyor.

Polygon

Üçüncü sırada altcoin Polygon var. Eskiden Matic Network olarak bilinen Polygon, Ethereum Blockchain bir Layer 2 ölçeklendirme çözümü. Ethereum’un mevcut ekosistemiyle uyumluluğu korurken daha hızlı ve daha uygun maliyetli işlemler sunarak Ethereum’un ölçeklenebilirlik sorunlarını ele almayı amaçlıyor.

Bu nedenle altcoin Polygon, özellikle DeFi alanında merkezi olmayan uygulamalar için bir platform olarak ilgi görüyor. Ayrıca projenin kripto para birimi MATIC, ekosistemde hayati bir rol oynuyor. Diğer taraftan Polygon’un en son lansmanlarından biri Polygon zkEVM oldu.

Avalanche

Altcoin Avalanche ölçeklenebilirlik, güvenlik ve birlikte çalışabilirlik sağlamayı amaçlayan yüksek performanslı bir Blockchain platformu. Avalanche olarak bilinen bir mutabakat protokolü kullanarak, hızlı kesinlik ve yüksek işlem hacmi elde ediyor.

altcoin

Avalanche’ın birlikte çalışabilirliğe odaklanması, onu diğer Blockchain ağlarıyla sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilen merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak isteyen geliştiriciler için cazip bir platform haline getiriyor. Ayrıca, yeni Web3 Launchpad’i AvaCloud ile artık herkes bir alt ağ başlatabilir.

The graph

Kriptokoin.com olarak son yer vereceğimiz altcoin The Graph. The Graph blockchain verileri için merkezi olmayan bir indeksleme ve sorgulama protokolü. Diğer taraftan geliştiricilerin çeşitli Blockchain ağlarındaki verilere kolayca erişmesini sağlıyor. Ayrıca bunları aramasını sağlayarak merkezi olmayan uygulamaların verimliliğini ve işlevselliğini önemli ölçüde artırıyor.

Altcoin Graph, DeFi ekosisteminin büyümesini desteklemedeki rolüyle dikkat çekti.Merkezi olmayan borsalar, borç verme protokolleri ve daha fazlası gibi platformlar için verimli veri alımını mümkün kılıyor. Bu protokol, ETH Miami 2023 ve ETH Prag gibi farklı web3 etkinliklerinde yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Dip Avcıları Dikkat: Çöküşte Alınacak 5 Altcoin Bunlar!

Category:
News