İşte Sosyal Medyada Pik Yapan Altcoinler!

iste-sosyal-medyada-pik-yapan-altcoinler!
İşte Sosyal Medyada Pik Yapan Altcoinler!

Kripto para takipçisi LunarCrush, altcoinler için sosyal medya ve piyasa performanslarını değerlendirdi. Buna göre, Fantom (FTM), Shiba Inu (SHIB) ve Aptos (APT) etkileyici bir piyasa performansa sahip. Bu arada, lider kripto Bitcoin 513 milyar dolarlık piyasa değeriyle hakimiyetini sürdürüyor.

LunarCrush: Bir haftalık Altrank’a göre en iyi altcoinler

Kripto platformu LunarCrush, bir haftalık Altrank’a göre ilk 10 coin listesini açıkladı. Bu metrik, bir kripto paranın performansını kapsamlı bir şekilde değerlendirmek için piyasa ve sosyal aktiviteyi birleştiriyor. Özellikle kripto piyasasında yükselen bir yıldız olan Fantom (FTM), işlem hacminde %4,66’lık bir artış yaşayarak 63 milyon dolara ulaştı.

Piyasa değeri 740 milyon dolar olan ve haftalık %9,32 artış gösteren FTM’nin CoinMarketCap’teki mevcut fiyatı 0,2649 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu umut verici rakamlar, potansiyel fırsatlar arayan yatırımcıların dikkatini çekti.

Karizmatik köpek temalı markasıyla bilinen Shiba Inu (SHIB), son 24 saat içinde fiyatında %3,30’luk bir artış gördü. Yedi gün içinde, coin %9,50’lik bir artışa tanık oldu ve şu anki değeri 0,0000072 dolara ulaştı. Dahası, SHIB’nin işlem hacmi %9,34 artışla 203 milyon dolara ulaşarak yatırımcıların artan ilgisini yansıttı. Aptos (APT), sadece bir hafta içinde ,25’lik bir artışla kaydetti. Böylece, kayda değer bir piyasa performansı sergileyerek büyük bir sıçrama yaptı. Bu performans, APT’yi CoinMarketCap’te en çok kazananlardan biri olarak konumlandırdı. Bu da potansiyel büyüme beklentilerine dikkat çekti.

altcoinler

İlk üçün ardından hangi coinler geliyor?

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, bu altcoinler önemli adımlar attı. Bununla birlikte, kripto para birimlerinin hüküm süren kralını tanımak çok önemli: Bitcoin (BTC). BTC, son yedi günde %2,18’lik daha mütevazı bir artışla 26 bin doların üzerine geri döndü. Buna rağmen BTC, 513 milyar dolarlık piyasa değeriyle piyasaya hakim olmaya devam ediyor.

Diğer yarışmacılar arasında Filecoin (FIL), Gala Games (GALA), Floki Inu (FLOKI), Stepn (GMT), Injective (INJ) ve SingularityNET (AGIX) yer alıyor. Bu altcoinler’in her biri benzersiz güçlerini sergiliyor. FIL’ın piyasa değeri 2 milyar dolar ve işlem hacmi 71 milyon dolar. Ayrıca FIL, geçtiğimiz hafta fiyatında %7,97’lik bir artış yaşadı. 497 milyon dolarlık GALA’nın fiyatı 42 milyon dolarlık işlem hacmiyle %7,57 oranında arttı. FLOKI’nin fiyatı %2,66 oranında arttı. Ayrıca, FLOKI şu anda 11 milyon dolarlık işlem hacmine sahip. 485 milyon dolar piyasa değerine sahip INJ, geçtiğimiz hafta %6,36 oranında yükseldi. Son olarak AGIX %8,02 oranında değer kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için İşte Sosyal Medyada Pik Yapan Altcoinler!

Category:
News