Bu Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Çılgın Teklif Sunuldu!

bu-altcoin-yatirimcilari-dikkat:-cilgin-teklif-sunuldu!
Bu Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Çılgın Teklif Sunuldu!

Frax Finance’in kurucusu Sam Kazemian, Ouroboros Capital’in daha agresif bir altcoin  geri alım stratejisi için bastıran bir önerisini desteklediğini ifade etti. İşte detaylar…

Altcoin projesi için kritik teklif

Frax Share (FXS), projenin herhangi bir fiyat dalgalanmasından bağımsız olarak, önceden belirlenmiş bir zaman dilimi boyunca aynı miktarda FXS satın aldığı ve yaktığı mevcut geri alım stratejisiyle biliniyor. Proje bu amaçla 20 milyon dolarlık bir fona sahip. Bir kripto para yatırım araştırma şirketi olan Ouroboros Capital, 16 Haziran’da mevcut token geri alım stratejisinin proaktif bir şekilde optimize edilmesi çağrısında bulunan bir teklif sundu.

Bu Hafta O 26 Altcoin İçin Önemli: Coin Satışı Olabilir!

Öneri, FXS fiyatı 5 doların altına düştüğünde 1 milyon dolar değerinde bir zaman ağırlıklı ortalama fiyat (TWAP) geri alımının başlatılmasını önerdi. Fiyatın 4 doların altına düşmesi durumunda, 1 aylık bir süre için belirlenen 1 milyon dolarlık ek bir geri alımın etkinleştirilmesi önerildi. Buradaki temel dayanak noktası, fiyat daha da düştükçe sonraki yakma işlemleri için daha fazla FXS token satın almaktır. CoinGecko’ya göre bu, şu anda 5,30 dolar olan FXS fiyatının 5 dolara doğru düşmesiyle gerçekleşiyor. Kazemian bir demeçte, şunları söyledi:

Gelirimizin ve sermayemizin en mantıklı kullanımının FXS arzını satın almak ve yakmak olduğuna inanıyorum. Özellikle makro piyasa koşulları ve küresel ekonominin durumu nedeniyle olgun bir ekosistemdeki düşük değerlemeler göz önüne alındığında, sermayenin daha etkili bir şekilde kullanılmasını öngöremiyorum.

Daha agresif token alımı mı olacak?

Kazemian, Ouroboros Capital’in önerisini yineleyerek, fiyat 4, 3 ve 2 dolara düştükçe TWAP mekanizmasının hızlandırılması genel fikrine katıldığını ifade etti. “Fiyat düşmeye devam ederse, daha agresif bir şekilde daha fazla token geri almalıyız,” diye ekledi. Frax Share (FXS), stabilcoin ihracına yönelik benzersiz yaklaşımıyla bilinen merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformu olan Frax Finance ekosisteminin önemli bir bileşenidir. Frax stablecoin (FRAX), ABD dolarına göre istikrarlı bir değer korumayı amaçlarken, FXS protokolün yönetilmesinde ve teminatlandırılmasında hayati bir rol oynar.

AVAX, TRON Satan Kurumsal Yatırımcılar Bu 3 Coinden Aldı!

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Frax Finance, FRAX adında bir stablecoin çıkaran bir DeFi platformudur. Kısmen teminatlandırılmış bir stablecoin oluşturmak için teminatlandırılmış ve algoritmik stablecoinlerin özelliklerini birleştirir. Frax Finance, daha istikrarlı ve merkezi olmayan bir çözüm sunarak her iki tür stablecoinin dezavantajlarını gidermeyi amaçlamaktadır.  Frax Finance’in likit stake protokolü, kullanıcıların ETH’den faiz kazanmanın basitleştirilmiş, güvenli ve DeFi’ye özgü bir yolu için stake verimini en üst düzeye çıkarmak ve Ethereum stake sürecini kolaylaştırmak için Frax Finance ekosisteminden benzersiz bir şekilde yararlanmak üzere tasarlanmış likit bir ETH stake türevi olan Frax Ether (frxETH) karşılığında ETH stake etmelerine olanak tanır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bu Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Çılgın Teklif Sunuldu!

Category:
News