ABD’li Politikacı: PEPE Bile Bu Altcoin’in Başarısına Erişemez!

abd’li-politikaci:-pepe-bile-bu-altcoin’in-basarisina-erisemez!
ABD'li Politikacı PEPE Bile Bu Altcoin'in Başarısına Erişemez!

Kripto para dünyasında ilginç bir gelişme var. Bir politikacı PEPE ve Shiba Inu ile ilgili konuştu. Üstelik bir de karşılaştırma var. Konu kripto para severlerden farklı tepkiler aldı. Ayrıntılara bakalım.

PEPE değil bu altcoin

Tanınmış ABD’li politikacı Shannon Bray, Shiba Inu’nun etkileyici fiyat artışından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ayrıca Pepe (PEPE) karşısındaki üstünlüğünü kabul etti. Diğer taraftan SHIB topluluğunu olumlu ivmelerini sürdürmeye çağırdı. Bray’in Shiba Inu’ya olan sarsılmaz desteği söz konusu. Destek bununla da kalmadı. Bray bir sonraki maaş çekini alır almaz SHIB coinleri satın alma niyetini açıkladı.

Popüler Analist '30x Yapacak' Dediği Altcoin İsmini Verdi!

Shiba Inu’nun kripto piyasasında önemli ölçüde toparlanmasıyla birlikte Bray şimdi Shib ordusunu momentumlarını korumaya teşvik ediyor. Tutkuyla sürekli eylem çağrısında bulunan Bray bu defa farklı bir vurgu yapıyor. Buna göre SHIB meraklılarını gün boyunca SHIB etiketini kullanarak kripto hakkında tweet atmaya çağırıyor. Aslında Bray heyecan yaratmaya çağırıyor.

PEPE bu borsada yok

Bray ayrıca, Shiba Inu ordusunun ayrıcalıklı konumunu belirtiyor. Ünlü Robinhood borsasında listelendiklerini vurguluyor. Buna karşılık Bray, en yakın rakipleri olan PEPE coin’in böyle bir başarıya ulaşmak için mücadele edeceğini iddia ediyor.

pepe

Ancak Bray tarafından PEPE coin’e karşı yapılan açıklamalar PEPE topluluğu tarafından iyi karşılanmadı. Bray’in ilk tweet’ine yanıt veren bir kripto meraklısı, kripto alanında köpekler (SHIB’yi temsil ediyor) ve kurbağalar (PEPE’yi temsil ediyor) arasında bir arada yaşamanın önemini vurguluyor.

Yanıt gecikmedi

Bray, herhangi bir çatışma yaratma niyetinde olmadığını teyit ederek yanıt veriyor. Robinhood’da rakip bir tokenin listelenme olasılığının düşük olduğunu göz önünde bulundurarak SHIB Ordusuna şu anda sahip oldukları ayrıcalığı hatırlatmayı amaçladığını belirtiyor.

Analist: PEPE ve Bu Altcoinleri Almayın

Bray, PEPE topluluğunun da olumlu bir fiyat artışı yaşayacağını umarak iyimserliğini koruyor. Shiba Inu, son yedi günde ’un üzerinde kayda değer bir büyümeye tanık oldu. Şu anda 17. en büyük kripto para birimi olarak sıralanırken 4 milyar dolarlık piyasa değerini geri kazandı.

Yeni bir coşku örneği mi?

Kripto para dünyasında zaman zaman bu tür tartışmalı durumlara rastlıyoruz. Açıkçası hedef topluluğun kendisi değil. Daha çok bir karşılaştırma yapma gibi bir durum var. PEPE ve Shiba Inu gerçekten de kripto para dünyasında çok farklı sesler ortaya koydu.

pepe

Kriptokoin.com olarak baktığımızda her iki meme coin için oluşan coşkunun büyük olduğunu tekrar hatırltıyoruz. Her iki kripto para birimi de benzersiz hareketiyle herkesi şok etmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için ABD’li Politikacı: PEPE Bile Bu Altcoin’in Başarısına Erişemez!

Category:
News