Veriler Bu Meme Coin İçin Ufukta Bir Toparlanma Gösteriyor!

veriler-bu-meme-coin-icin-ufukta-bir-toparlanma-gosteriyor!
Veriler Bu Meme Coin İçin Ufukta Bir Toparlanma Gösteriyor!

Popüler meme coin Shiba Inu, devam eden piyasa çöküşünün ortasında şok edici seviyelere düştü. Ancak kripto analisti Albert Brown’a göre on-chain veriler ufukta bir toparlanma olacağını gösteriyor.

On-chain veriler, meme coin için toparlanma sinyalleri veriyor

Shiba Inu (SHIB) piyasadaki çalkantıların ortasında şiddetli bir fırtınayla karşı karşıya kaldı. Meme coin, iki aydan kısa bir süre içinde dört psikolojik destek seviyesinin altına düştü. Ancak, son on-chain veriler dibin fiyatlanmış olabileceğini ve bir toparlanmanın yakın olabileceğini gösteriyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Shiba Inu’nun sıkıntıları Şubat ayındaki etkileyici yükselişin ardından Mart ayında başladı. SHIB Mart ayını %9,90’lık bir düşüşle kapattı. Ancak 0,000010 dolarlık psikolojik desteğin üzerinde bir değer korudu. Bununla birlikte, SHIB takip eden iki ay içinde değerinin !,72’sini kaybetti. Böylece, sonunda 0,000010 doların altına düştü. Bu ay şimdiye kadar ,44’lük bir düşüş yaşayan SHIB şu anda 0,000009 dolar, 0,000008 dolar ve 0,000007 dolarlık psikolojik destek seviyelerinin altına geriledi. Bu düşüş durumunun ortasında, veriler Shiba Inu’nun toparlanmaya hazırlanıyor olabileceğini gösteriyor.

Shiba Inu Ağırlıklı Duyarlılık metriği artıyor

Davranış analitiği kaynağı Santiment’ten alınan veriler, Shiba Inu ile ilgili duyguların iyileşmeye devam ettiğini gösteriyor. Yatırımcıların bir varlığa yönelik hissiyatını ölçen Ağırlıklı Duyarlılık metriği geçtiğimiz hafta boyunca artış gösterdi.

Meme coin
Kaynak: Santiment

Bununla birlikte, mevcut -1,395 değeriyle Shiba Inu’nun Ağırlıklı Duyarlılığı negatif kalmaya devam ediyor. Buna rağmen, grafik duyarlılığın -1,543’e düştüğü 9 Haziran’dan bu yana iyileştiğini gösteriyor. Bu kademeli artış devam ederse, metriği pozitif bölgelere kayması mümkün.

Yatırımcı duyarlılığındaki iyileşme SEC kaynaklı piyasa çöküşüne rağmen devam ediyor. Binance ve Coinbase’e yönelik suçlamaların ardından, Shiba Inu’nun piyasa duyarlılığı şok edici bir şekilde düştü. Ancak yatırımcıların güveni artıyor. Büyük bir düşüşün ardından Ağırlıklı Duyarlılığın yükselmesi, yatırımcılar arasında ilginin yeniden canlandığını gösterir. Bu eğilim tipik olarak piyasa katılımcılarının yeniden sahneye çıkmasıyla artan talebe işaret eder. Bir piyasa çöküşü ile aynı zamana denk geldiğinde, bu formasyon bir dibe ve yaklaşan bir fiyat toparlanmasına işaret edebilir.

SHIB’nin Alım-Satım hacmi güven artışını gösteriyor

IntoTheBlock verileri de yatırımcılar arasında güven tazelendiğini doğruluyor. Özellikle, borsalardaki Shiba Inu Alım-Satım Hacmi %5,21 oranında arttı kaydetti. Bu da yükseliş eğilimine işaret ediyor.

Meme coin
Kaynak: IntoTheBlock

Pozitif bir Alış-Satış Hacmi, piyasadaki satış ilgisinden (talepler) daha fazla alış ilgisini (teklifler) gösterir. Bu, yatırımcıların aktif olarak SHIB tokenları satın almak istediklerinin ve mevcut satış fiyatlarından daha yüksek teklifler vermeye istekli olduklarının bir işaretidir. Bu eğilim genellikle yükseliş eğilimi ve alım baskısındaki artışla tetiklenir. Bir gerileme döneminde ise fiyatların yakında tersine döneceğini gösterebilir.

Bu arada, Shiba Inu, yazı sırasında son 24 saatte %2,34 artış gösterdi. Şu anda 0,000006969 dolardan el değiştiren SHIB, 0,000007 dolarlık bölgeyi geri almak istiyor. Varlık bu bölgeyi fethederse, onu desteğe dönüştürmesi mümkün. Böylece, 0,000008 doları noktasına gitmek için kaldıraç olarak kullanması muhtemel.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Veriler Bu Meme Coin İçin Ufukta Bir Toparlanma Gösteriyor!

Category:
News