Binance CEO Açıklama Yaptı: Mahkemeden 2 Karar Geldi!

binance-ceo-aciklama-yapti:-mahkemeden-2-karar-geldi!
Binance CEO Açıklama Yaptı: Mahkemeden 2 Karar Geldi!

Binance CEO’su CZ, SEC davasından gelen son olumlu gelişmelerin ardından memnuniyetini Twitter’dan dile getirdi. Mahkemeden Binance lehine iki kritik karar ortaya çıktı…

Binance davasından iki kritik karar çıktı

Davadan son gelişmelerde, ABD Columbia Bölgesi Bölge Mahkemesi Yargıcı Amy Berman Jackson, Binance, BinanceUS ve SEC tarafından Cumartesi günü üzerinde anlaşmaya varılan “Önerilen Şart ve Onay Kararını” onayladı. Buna göre Binance, mahkemenin emri verdiği tarihte veya bu tarihten önce Binance.US ile ilgili tüm fiat para ve kripto paralarını “ülkesine geri göndermelidir”.

Anlaşma ayrıca, Binance Global yetkililerinin erişimini sınırlayarak, hem soğuk hem de sıcak cüzdanlar dahil olmak üzere tüm cüzdanların özel anahtarlarına erişmelerini engelliyor.

Binance İçin 3 Son Dakika Haberi: Yeni Dava Geliyor!

Bir diğer gelişme, mahkemenin SEC’in iddialarını yetersiz bulmasıydı. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, BinanceUS dün Twitter’dan şunları yazdı:

…Mahkemenin, SEC’in hem gerçekler hem de yasalar tarafından açıkça gerekçelendirilmemiş olan platformumuzdaki varlıkların dondurulması ve geçici koruma kararına tabi tutulması talebini kabul etmediğini size bildirmekten memnuniyet duyuyoruz…

Aslında, SEC avukatları bu hafta başlarında Mahkemede, Yargıç tarafından sorulduğunda, böyle bir şeyin meydana geldiğini gösteren hiçbir kanıtları olmadığını kabul ettiler.”

Binance CEO’su neler söyledi?

CZ, son gelişmelerin ardından Twitter’dan, anlaşmazlığın çözülmesinden duyduğu memnuniyeti ve rahatlığı dile getirdi. Lider borsa 5 Haziran’dan bu yana gergin bir süreçte. CZ, en son twitlerinde, SEC’in taleplerinin gerekli olmadığından bahsetti. Karşılıklı bir anlaşmanın daha yararlı olacağını söyledi:

SEC’in acil yardım talebinin tamamen yersiz olduğunu savunmamıza rağmen, bu talep üzerindeki anlaşmazlığın karşılıklı olarak kabul edilebilir şartlarla çözülmesinden memnunuz… Kullanıcı fonları, Binance’e bağlı tüm platformlarda her zaman güvende ve güvende olacak…

Lider borsa SEC davasında üstünlük elde ediyor

Kripto borsası devi, son zamanlarda özellikle ABD’de sert regülasyonlarla karşılaştı. Bu esnada, CEO Changpeng Zhao (CZ) liderliğindeki bir kararlılıkla faaliyetlerine devam etme kararı aldığını vurguluyor. CZ, son açıklamalarında SEC ile çözülen sorundan memnuniyetini ifade etti. Böylece, kullanıcılarının fonlarının güvende olduğunu ve bundan sonra da güvende olacağını önemle vurguluyor.

Lider borsa, zorlu süreç boyunca sürekli olarak kullanıcı fonlarının güvenliğine odaklandı. Tüm bağlı platformlarda kullanıcı fonlarını korumak için sağlam güvenlik önlemleri uyguladı. Ayrıca, BNB Chain’in geliştirilmesi ve piyasaya sürülmesi üzerinde çalıştığına dair işaretler de ortaya çıkıyor. 15 Haziran’dan 19 Haziran’a işaret eden gizemli bir Binance twiti:

Binance, düzenleyici gerekliliklere uyum sağlamak ve kullanıcılarının güvenini korumak adına çeşitli adımlar atmaya devam ediyor. CZ liderliğindeki ekip, Binance’in güçlü bir şekilde ilerleyeceğine ve kripto para endüstrisinde önemli bir oyuncu olarak varlığını sürdüreceğine inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance CEO Açıklama Yaptı: Mahkemeden 2 Karar Geldi!

Category:
News