PEPE ve SHIB Değil! Yatırımcılar Bu 3 Altcoin İçin Yarışıyor

pepe-ve-shib-degil!-yatirimcilar-bu-3-altcoin-icin-yarisiyor
PEPE ve SHIB Değil! Yatırımcılar Bu 3 Altcoin İçin Yarışıyor

Kripto para piyasasında düşük değerli altcoin yarışı var. Özellikle yatırımcılar bu tür kripto para birimlerinden daha fazla kar elde edeceklerini düşünüyorlar. Diğer taraftan PEPE ve SHIB’den uzaklaşan yatırımcıların nereye akacağı merak konusu. Kriptokoin.com olarak düşük değerli 3 altcoin’i sizler için araştırdık. Detaylara bakalım.

Altcoin Kaspa (KAS)

“En hızlı ve en saf” İşin İspatı (PoW) motoru olmayı hedefleyen Kaspa’da (KAS), son haftalarda önemli gelişmeler var. Kripto ticaret ağı KuCoin’in İzole Marjin Ticaret platformunda ve diğer kripto borsalarında listelenmesi bu gelişmelerden. 17 Haziran’da alınan en son verilere göre, Kaspa şu anda 0,02084 dolar seviyesinden işlem görüyor. Altcoin KAS bir önceki haftaya göre 4,20 değer kazandı.

XDC Network (XDC)

Aynı zamanda, kurumsal düzeyde açık kaynaklı blockchain protokolü XDC Network’ün (XDC) token’ı, kısmen kuruluşun Dubai’yi hızla genişleyen bir Web3 merkezine ve “Web3 çağının Silikon Vadisi “ne dönüştürmeye yönelik katkıları sayesinde iyi (ve ucuz) bir yatırım olmaya devam ediyor. Grafiklere göre, altcoin XDC şu anda 0,0332 dolardan işlem görüyor. Buna göre bu durum son 24 saatte %1,31’lik bir gerileme anlamına geliyor. Zira önceki hafta tahakkuk eden %8,96’lık kayıpları tersine çevirmeye çalışıyor.

Beldex (BDX)

Son olarak, sahiplerine kamusal ve özel işlemler gerçekleştirme gücü ve kontrolü sağlamayı vaat eden merkezi olmayan uygulamaların (dApps) özel ekosisteminin yardımcı kripto varlığı olan Beldex (BDX), daha geniş kripto piyasasındaki düşüş eğiliminin ortasında da yükselişe geçti. Özellikle, altcoin son yedi gündeki artışıyla sağlam bir yükseliş kaydetti. Yazıyı yazarken en son bilgilerin gösterdiği gibi 0,05347 dolardan işlem görüyor.

Yatırımcıların düşük değerli kripto para birimlerine özel ilgi duymalarının normal olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Çünkü bu tür kripto para birimlerinin kazanç potansiyellerine dikkatlerin yönelmesi söz konusu. Her şey göz önünde bulundurulduğunda, bir varlığın birim başına düşük bir fiyata sahip olması, iyi bir yatırım olmadığı anlamına gelmiyor. Özellikle de böyle bir kripto para birimi son haftalarda sağlam bir ilerleme kaydetmiş ve potansiyelini kanıtlamışsa. Bununla birlikte, her yatırımcı önemli miktarda para harcamadan önce kendi araştırmasını yapmak zorunda. Bu bilinçle hareket etmek Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının bir şiarı olmalı. Bu hem sağlıklı bir yatırımın olması hem de yatırımcının psikolojisinin sağlam kalması açısından önemli.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için PEPE ve SHIB Değil! Yatırımcılar Bu 3 Altcoin İçin Yarışıyor

Category:
News