Fon Yöneticisinden Şaşırtan Ripple Tahmini: 30 Dolar!

fon-yoneticisinden-sasirtan-ripple-tahmini:-30-dolar!
Fon Yöneticisinden Şaşırtan Ripple Tahmini: 30 Dolar!

Kralow Capital’in kurucusu ve yöneticisi Thomas Kralow bir röportajında, Ripple’ın token’ının bir menkul kıymet olup olmadığını belirleyecek önemli bir karardan birkaç ay önce, Hinman belgelerinin yayınlanmasına ilişkin spekülasyonun XRP fiyatını kısa vadede 30 dolara kadar yükseltebileceğini söyledi. İşte detaylar…

Ripple, 30 dolar olur mu?

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasındaki yasal savaşta kilit bir unsur olan Hinman belgelerinin Salı günü yayınlanması ve şirketin hukuk ekibinin tepkisi XRP sahipleri arasında spekülasyonları körükledi. Dahası, altcoin’in zincir üzerindeki göstergelerinden bazıları, XRP’nin mevcut fiyatta (yazım sırasında 0,4812 dolar) değerinin altında olduğunu gösteriyor.

Ünlü İsme Kripto Para Davası:  Binlerce Dolar Topladı!

XRP fiyatı 13 Haziran’daki 0,5661 dolarlık zirvesinden önemli ölçüde geriledi. Sahipleri Hinman belgelerinin içeriğini sindirirken altcoin kazançlarını sildi. XRP sahipleri SEC vs Ripple davasında bir karar bekliyor. Sonuç altcoin’in fiyat trendini oluşturabilir ya da bozabilir. XRP, yazı yazıldığı sırada Binance’de 0,4619 dolardan işlem görüyor. Teknik açıdan bakıldığında, bir sonraki kilit destek 200 günlük Üstel Hareketli Ortalamayı (EMA) temsil eden bir seviye olan 0,4507 dolarda bulunmakta.

Kripto fonu yöneticisi XRP fiyatı için 30 dolar hedef belirledi

XRP fiyatı büyük ölçüde ödeme devi Ripple’a karşı açılan SEC davasından etkileniyor. Bu nedenle XRP sahibi topluluk, altcoinin gittiği yönü belirlemek için güncellemeleri yakından izliyor. İçeriği Ripple’ın SEC’e karşı savunmasının anahtarı olan Hinman belgelerinin yayınlanmasına yanıt olarak, XRP fiyatı Salı günü 0,5649 dolara yükseldi. Ancak, XRP fiyatı o zamandan bu yana 0,4853 doların altına inerek haftalık kazançlarını sildi. 

O Kritik Belgeler Sızdı: Ripple Fiyatı Aniden Sıçradı!

Kralow Capital’de kripto hedge fonu yöneticisi olan Thomas Kralow, Hinman belgeleri de dahil bazı faktörlerin daha fazla spekülasyonu körükleyerek XRP fiyatını önümüzdeki üç ila dört ay içinde yükseltebileceğini söyledi.  Kralow, kripto piyasası katılımcıları arasında artan ilgiye ağırlık verdi. Google Trends’ten elde edilen verilere göre, XRP için yapılan aramalar geçen ay iki katına çıktı ve bu da dünya çapındaki tüccarlar arasında ilginin arttığına işaret ediyor. Krakow şunları söyledi:

Şu anda Ripple etrafında, önümüzdeki üç ila dört ay içinde XRP için önemli bir fiyat artışına yol açabilecek ve değerini 10 ila 30 dolar arasında herhangi bir yere itebilecek büyük spekülatif anlatılar gözlemliyoruz.”

Akıllı Para Onların Peşinde! İşte Biriktirilecek 4 Altcoin!

XRP fiyatında son durum ne?

Geçtiğimiz otuz gün içinde XRP fiyatı Binance’de yüzde 15,32 artarak 0,4190 dolardan 0,4832 dolara yükseldi. Google trendlerinden elde edilen verilerin piyasa aktivitesi için daha fazla potansiyel ortaya koyduğunu belirten Kralow, önümüzdeki üç ila dört ay içinde token başına 30 dolarlık bir yükseliş hedefi belirlediğini söylüyor. Kralow Capital’in yöneticisi ve kurucusu, önümüzdeki üç ay içinde XRP’nin rallisini yapabilecek veya bozabilecek iki faktör belirledi.

  • Ripple’ın halka arzı: Ripple ve yöneticileri, dava sırasında zaman zaman ödeme havale firmasını halka açma isteklerini paylaştılar. Ripple’ın halka arzı, token devin XRPLedger’ına özgü olduğu için XRP fiyatı için önemli bir kilometre taşı ve yükseliş katalizörü olarak hareket edebilir.
  • Ripple’ın SEC’e karşı kazandığı zafer: Ripple’ın SEC’e karşı kazanması ya da iki taraf arasında XRP’nin bir menkul kıymet olmadığı sonucuna varılması, altcoini tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Fon Yöneticisinden Şaşırtan Ripple Tahmini: 30 Dolar!

Category:
News