Bu Altcoin Sıçradı! Yatırımcıları Geri Dönebilir

bu-altcoin-sicradi!-yatirimcilari-geri-donebilir
Bu Altcoin Sıçradı! Yatırımcıları Geri Dönebilir

Fantom fiyatı, diğer altcoin’lere kıyasla nispeten daha hızlı bir toparlanma gördü. Kripto analisti Aaryamann Shrivastava’ya göre FTM yatırımcıları, 1,08 milyar FTM’yi tekrar kârlı hale getirecek olan 0,43 dolarlık bir talep duvarıyla karşı karşıya. Analist bu durumun, yatırımcıların ilgisini yeniden canlandıracağını söylüyor. Ayrıca analist, bu ilgi eksikliği geçen hafta yaklaşık 9 bin yatırımcıyı uzaklaştırdığını belirtiyor.

Altcoin fiyat artışının yatırımcıları geri getirmesi mümkün

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Fantom fiyatı bir haftada  arttı. Ancak yatırımcılar, hala Mayıs ayının en yüksek seviyelerine yükselmeyi bekliyor. Altcoin fiyatı son birkaç gündür grafiklerde yeşilde ilerliyor. Ayrıca, şu anda toparlanma açısından piyasadaki kripto para birimlerinin çoğunun önünde yer alıyor. O zaman bile, FTM sahipleri piyasadan çıkmaya karar verdikleri noktaya kadar ağır bir düşüş görünümünü sürdürüyorlar.

Fantom şu anda 0,27 dolardan işlem görüyor. Altcoin fiyatı şu anda beş ayın en düşük seviyesi olan 0,23 dolardan  artış gösterdi. Böylece, diğer dijital varlıkların çoğuna kıyasla nispeten daha hızlı bir toparlanmaya işaret ediyor. Ancak FTM bu düşüş koşullarında iyi performans gösteriyor olsa da, yatırımcılar bunu görecek kadar sabırlı değil.

Altcoin
FTM/USD 1 günlük grafik

Yükseliş için işaretler neler?

Son birkaç gün içinde, yaklaşık 9 bin yatırımcı piyasadan çıktı. Ayrıca, FTM’yi elinde tutan toplam adresler şu anda 105 binden 96 bine düştü. Bu da neredeyse %9 oranında azalış anlamına geliyor. Bu FTM sahipleri, hedefleri gerçeklikten uzaklaştığı için potansiyel olarak son çöküşe tepki gösterdi.

Altcoin
Fantom toplam adresleri

Yatırımcıların çoğu Fantom fiyatının 0,43 dolara geri dönmesi için can atıyor. Bu da yaklaşık 1,08 milyar FTM’nin 10 bin adres tarafından satın alındığı ortalama fiyat. Bu 291 milyon dolar değerindeki arz, altcoin grafiklerde P’den fazla yükselirse kârlı hale gelecek. Bununla birlikte, bu şimdilik gerçekleşmekten çok uzak.

Her ne kadar başka bir talep duvarı 0,32 doları aşsa da, bu da 425 milyon FTM’yi 114 milyon dolar değerinde bir kez daha kârlı hale getirecek. Bunu başarmak için altcoin fiyatının yalnızca Haziran çöküşünü geri alması gerekiyor. Kaldı ki zaten bunu yapmaya çok yakın.

Altcoin
Fantom GIOM

0,32 dolarlık bir ihlal, yatırımcının ilgisini geri getirecek. Ayrıca, 9 bin adresin geri dönüşünü tetiklemek için yeterli olabilecek güveni yeniden sağlayacak. Dahası, fiyatı daha da yükselterek altcoin’i 0,43 dolara çıkaracak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bu Altcoin Sıçradı! Yatırımcıları Geri Dönebilir

Category:
News