Binance Platformuna Ekledi: Bu Altcoin Sıçradı!

binance-platformuna-ekledi:-bu-altcoin-sicradi!
Binance Platformuna Ekledi: Bu Altcoin Sıçradı!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Floki’yi Metaverse ve Gaming kategorilerine ekleyerek meme coin’in benimsenmesini artırdı. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, popüler memecoin Floki’nin özel kategorilere dahil edilmesiyle daha fazla benimsenmesini sağladı. Borsa, Metaverse ve Gaming kategorilerine FLOKI’nin eklendiğini duyurdu, fiyat hareketi son 24 saat içinde yükseldi. İşte detaylar…

Floki şimdi Binance Metaverse’te

Meme coin FLOKI’nin Twitter hesabı, Binance ortaklığını ilk duyuranlardan oldu. Ekip, coşkulu bir gönderi paylaşarak “#Binance, borsasındaki #Metaverse ve #Gaming kategorilerine FLOKI’yi ekledi!” dedi.  Binance, FLOKI’yi Metaverse ve Gaming kategorilerine dahil ederek milyonlarca kullanıcının SAND, MANA, AXS, IMX, GALA ve ENJ gibi diğer önde gelen metaverse ve oyun kripto para birimleriyle birlikte Floki ticareti yapmasına olanak tanıdı. Binance kategorilerinden ekran görüntüleri şu şekilde görülebilir:

Binance’in Floki’yi Metaverse ve Gaming kategorilerine dahil etme kararı, meme coin için önemli bir doğrulamadır. Binance, saygın ve gelecek vaat eden projelerin dahil edilmesini sağlayan titiz listeleme süreci ve dikkatli kripto para seçimleriyle ünlüdür. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Binance PEPE’yi artık güvenilir bir varlık olmadığı için Esnek Kredilerinden çıkarmıştı. Bu da PEPE tokenlerinin balina dump’ına bir şekilde katkıda bulundu.

Floki’nin fiyatı sıçradı

Piyasa değerine göre dördüncü en büyük meme coin olan Floki, son zamanlarda ivme kazanıyor. Floki, 5 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısıyla Türkiye’nin en büyük kripto borsalarından biri olan Bitci’de listelendi. Ayrıca iki hafta önce açıklanan stratejik bir ortaklıkla Floki ekibi, kullanıcıları teşvik etmek için Binance Pay’den yararlanan kapsamlı bir pazarlama kampanyası aracılığıyla benimsenmeyi artırmayı hedefliyor. Binance borsası Floki’nin listelendiğini bu yıl 24 Nisan’da duyurdu ve ertesi gün milyonlarca kullanıcısına açıldı.

Floki, son 24 saat ve geçen hafta boyunca kazançlar sergileyerek piyasada olumlu bir ivme göstermeye devam ediyor. Bir saat içinde yüzde 3,09’luk bir artışla, duyurulmasının ardından 24 saat içinde yüzde 5,28’lik bir kazanç elde etti. Ayrıca, geçtiğimiz hafta boyunca yazdığımız gibi yüzde 10’un üzerinde artış göstererek coin’in performansında olumlu bir eğilime işaret etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance Platformuna Ekledi: Bu Altcoin Sıçradı!

Category:
News