Analist: Bu Üç Altcoin Kısa Sürede Büyük Kazançlar Elde Edecek!

analist:-bu-uc-altcoin-kisa-surede-buyuk-kazanclar-elde-edecek!
Analist: Bu Üç Altcoin Kısa Sürede Büyük Kazançlar Elde Edecek!

Kripto piyasası son 24 saat içinde bir umut ışığı gördü. Piyasa, ciddi kayıpların olduğu bir dönemin ardından yukarı yönlü bir değişimi işaret etti. CryptoBusy analiz kanalına göre, bu hafif toparlanma, yatırımcılara büyük potansiyele sahip birkaç altcoin projesini indirimli olarak satın almasına imkanı sunuyor. Analist, üç altcoin projesinin önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük kazançlar elde edeceğini öngörüyor.

İlk sıradaki altcoin: Stacks (STX)

Piyasa değeri açısından en büyük 45. kripto projesi olan STX, son 24 saat içinde %5,43’lük bir kazanç elde etmeyi başardı. Sonuç olarak, kriptonun fiyatı yazı sırasında 0,5669 dolar seviyesindeydi.

Altcoin
STX Fiyatı / Kaynak: CoinMarketCap

Ancak fiyattaki artışa aynı dönemde günlük işlem hacmindeki artış eşlik etmedi. STX’in son 24 saatteki toplam hacmi 67 milyon dolar civarındaydı. Bbu da önceki 24 saatlik döngüdeki hacme kıyasla %6,11’lik bir düşüş anlamına geliyordu. CryptoBusy’ye göre STX, orta vadeli aşağı yönlü bir fiyat kanalında işlem görüyor. Analiz kanalının STX için kısa vadeli beklentiler konusunda heyecanlı olmasının nedeni, yukarıda bahsedilen fiyat kanalının altcoin’in fiyatını büyük bir destek ve direnç bölgesine zorlamış olması.

Sonuç olarak CryptoBusy, STX’in fiyatının yakında düşüş eğiliminden yükselişe geçeceğini öngörüyor. Bu yükseliş tezi, STX’in fiyatı 0,67 – 0,68 dolar civarında bir sonraki kilit direnç seviyesinin üzerine çıktığında teyit edilecek. STX bu seviyenin üzerine çıkarsa, analist altcoin için u’lik bir kazanç öngörüyor.

İkinci sırada Quant (QNT) geliyor

STX’e benzer şekilde, QNT de gün içinde kazanç elde etmeyi başardı. Bununla birlikte, QNT’nin fiyatı son 24 saat içinde %9 gibi kayda değer bir düşüş gösterdi. Bu da altcoin’in basın saatine göre 105,15 dolardan el değiştirmesine neden oldu.

Altcoin
QNT fiyatı / Kaynak: CoinMarketCap

Kriptonun önemli fiyat artışına paralel olarak, QNT’nin işlem hacmi de gün içinde hızla yükseldi. Basın zamanında, kripto için günlük işlem hacminin 67 milyon dolar olduğu tahmin ediliyordu. Bu da gün içinde 62,87’lik büyük bir artış anlamına geliyordu. CryptoBusy, analizlerinde QNT’nin fiyatının yakında 165 dolara tırmanacağını öngörüyor. Ancak bu gerçekleşmeden önce, QNT’nin fiyatındaki son artışın ardından önümüzdeki birkaç gün içinde bir düzeltme yapmasını bekliyor.

CryptoBusy, altcoin fiyatının geri çekilmesi durumunda, yukarıda belirtilen 165 dolar hedefine bir sonraki adımdan önce 107 dolar civarına düşeceğini söylüyor. CryptoBusy’ye göre, önümüzdeki haftalarda bu yükseliş görünümünün teyidi, QNT’nin fiyatı 117,90 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıktığında olacak. Basın zamanında altcoin, 105 dolara gerilediği içi analistin geri çekilme beklentisi gerçekleşmiş oldu.

Son sıradaki altcoin Litecoin (LTC)

Eski kripto Litecoin de CryptoBusy’nin son analizinde büyük potansiyele sahip bir altcoin’ler arasına girdi. Geçtiğimiz 24 saat içinde, kripto da bir kazanç elde etmeyi başardı. Basın saatine göre, LTC’nin fiyatı son 24 saat içinde yükseldikten sonra 77,60 dolara ulaştı.

Altcoin
LTC fiyatı / Kaynak: CoinMarketCap

Piyasa değeri yaklaşık 5,673 milyar dolar olan LTC, CoinMarketCap’in piyasa değerine göre en büyük kripto projeleri listesinde 12. sırada yer aldı. Bu, onu 5,814 milyar dolarlık tahmini piyasa değeri ile 11 numaradaki Polygon’un (MATIC) altına yerleştirdi. Bu arada, Polkadot (DOT) yaklaşık 5,404 milyar dolarlık piyasa değeriyle 13. sırada yer aldı.

CryptoBusy’ye göre, LTC potansiyel olarak yakında büyük bir çıkışa girecek. Bu yükseliş tezi, ağın yarılanma olayına sadece 42 gün kalmış olmasıyla destekleniyor. Ayrıca, altcoin’in önemli bir destek ve direnç bölgesinde işlem gördüğünü belirtiyor. CryptoBusy, LTC’nin fiyatının önümüzdeki birkaç gün içinde kırılması durumunda 105 dolara kadar yükseleceğini öngörüyor. Bu yükseliş tezinin doğrulanması, LTC’nin fiyatı 79-80 dolar civarındaki direnç seviyesini aştığında olacak. Analiste göre, bu gerçekleşirse, LTC yatırımcıların @ kazanç elde etmesi mümkün.

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bu yüzden, Kriptokoin.com olarak, yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederiz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Analist: Bu Üç Altcoin Kısa Sürede Büyük Kazançlar Elde Edecek!

Category:
News