Trilyonlarca SHIB Harekete Geçti! Bu Seviyeler Konuşuluyor!

trilyonlarca-shib-harekete-gecti!-bu-seviyeler-konusuluyor!
Trilyonlarca SHIB Harekete Geçti! Bu Seviyeler Konuşuluyor!

Balina izleme platformu WhaleAlert, trilyonlarca SHIB’lik büyük bir hareket tespit etti. Bu arada kripto analisti Ibrahim Ajibade’ya göre, SHIB fiyatı bir miktar yeşil sinyal verdi. Özellikle, on-chain veriler SHIB topluluğunu çevreleyen sosyal duyarlılıkta olumlu bir yükseliş trendi olduğunu gösteriyor. Analist, SHIB’de yükselişin tersine dönme zamanının gelip gelmediğini inceliyor.

Balinalardan trilyonluk SHIB hareketi!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasası oldukça dalgalı. Bu belirsiz ortamda balina hareketleri dikkatleri çekiyor. On-chain balina izleyicisi WhaleAlert, son saatlerde 3,8 trilyon SHIB’lik büyük bir hareket tespit etti. Bahse konu transferin değeri 25,5 milyon doların üzerinde. Bu büyük SHIB yığını, anonim iki cüzdan arasında gerçekleşti. Balina izleyicisi, “3.811.233.843.288 SHIB (25.596.246 USD) anonim cüzdandan başka bir anonim cüzdana aktarıldı,” dedi.

Bu arada SHIB transferi, oldukça yeni bir cüzdana yapıldı. Bu da spekülasyonlara neden oldu. Buna ilaveten WhaleAlert , bu haftanın başlarında benzer bir hareketi bildirdi. Büyük bir SHIB zulası (3.821.233.843.288 SHIB) anonim cüzdanlar arasında aktarıldı. Burada, 3,8 trilyon SHIB’nin de tamamen yeni bir cüzdana transferi dikkatleri çekiyor.

Shiba Inu topluluğu içinde iyimserlik artıyor

Ayın çalkantılı bir şekilde başlamasının ardından, Shiba Inu yatırımcıları yeniden iyimserleşiyor. Santiment’in Ağırlıklı Duyarlılık metriği, proje hakkındaki olumlu yorumların sayısını olumsuzlarla karşılaştırarak belirli bir Blockchain topluluğunun ruh halini değerlendirir. Aşağıda gördüğünüz üzere, SHIB Ağırlıklı Duyarlılık 9 Haziran civarında yükselmeye başladı. 16 Haziran itibarıyla şu anda -1,43 civarında seyrediyor. Bu, geçtiğimiz hafta içinde ’lük olumlu bir gelişmeyi temsil ediyor.

SHIB
SHIB boğa fiyat dönüşü, Ağırlıklı Duyarlılık / Kaynak: Santiment

Ağırlıklı Duyarlılık bir fiyat düzeltmesi sırasında yükselmeye başladığında, yükselişin tersine dönmesinin yakın olabileceğine işaret eder. Son ekip duyurusu geniş çapta kabul gören bir ürün lansmanına dönüşürse, altcoin fiyatı yakında toparlanma moduna girebilir.

SHIB tokenları raflardan uçuyor

Ayrıca, borsalarda bulunan SHIBbakiyesindeki keskin düşüş var. Bu da yükselişin tersine dönmesine işaret eden bir başka kritik faktör. Borsalardaki Bakiye, yatırımcıların tanınmış kripto para borsalarına yatırdığı token sayısını temsil eder. Aşağıdaki Glassnode grafiği, SHIB sahiplerinin 9 Haziran ve 16 Haziran tarihleri arasında 4 trilyon tokenı borsalardan nasıl çıkardığını gösteriyor.

SHIB
SHIB Boğa Fiyat Dönüşü / Kaynak: Glassnode

Yatırımcılar tokenları borsalara taşıdığında, muhtemelen satmak için fırsat arıyorlardır. Bu durum özellikle yukarıdaki grafikte görmek mümkün. SHIB’nin 9 Haziran’daki ’lik fiyat düşüşünden önce 8 Haziran’da borsa arzında keskin bir artış oldu. Ancak, Borsalardaki SHIB Bakiyesinin hızla düşmesiyle birlikte, satış baskısının önümüzdeki günlerde azalması muhtemel.

Shiba Inu tahmini: Potansiyel boğa dönüşü 0.000010 dolara doğru

IntoTheBlock’un Küresel Fiyat dağılımı verilerine göre, altcoin muhtemelen 0.000010 dolara doğru bir yükseliş dönüşü yapacak. Ancak şu anda, 0,000008 dolar orta aralıkta 32 trilyon token alan 88.000 adresin oluşturduğu satış duvarının bir geri çekilmeyi tetiklemesi olası. Bu direnç kırılırsa altcoin fiyatı muhtemelen 0,000010 dolara doğru yükselecek.

SHIB fiyat tahmini / Kaynak: IntoTheBlock

Yine de Shiba Inu ayılarının, altcoin’in 0,000006 doların altına düşmesi halinde bu yükseliş söylemini boşa çıkarması mümkün. Ancak en az 0,000006 dolardan 8,82 trilyon token satın alan 19.260 adresin bir alım duvarı oluşturması mümkün. Ancak, SHIB ayılarının, bu destek seviyesinin düşmesi halinde 0,000005 dolara kadar bir düşüşü zorlaması olası.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Trilyonlarca SHIB Harekete Geçti! Bu Seviyeler Konuşuluyor!

Category:
News