Popüler Analist ’30x Yapacak’ Dediği Altcoin İsmini Verdi!

populer-analist-’30x-yapacak’-dedigi-altcoin-ismini-verdi!
Popüler Analist '30x Yapacak' Dediği Altcoin İsmini Verdi!

Altcoin piyasası, SEC davalarının ardından ikinci darbeyi Fed faiz kararıyla aldı. Bu düşüş rağmen, popüler bir kripto analisti 30x gibi tahminlerle çıtayı yüksek tutmaya devam ediyor.

Egrag, bu altcoin için fiyat tahminini 30x olarak güncelledi

Popüler kripto analisti bir süredir yüksek çıta tahminleriyle gündeme geliyordu. Egrag’in beklentisi, SEC-Ripple davasından gelecek olumlu bir haberin ardından XRP fiyatının tarihi bir ralliye başlaması. En son analizlerinde, 15 dolara varan 30x’lik fiyat tahminini, bir yol haritası ile destekledi. Egrag’ın yol haritası, her biri XRP’nin piyasa döngüsündeki bir aşamayı temsil eden dört yolu kapsıyor:

  • Parkur A: Büyük Tarihsel Destek
  • Parkur B: Değişen Bölge
  • Parkur C: Orta Döngü Üstü
  • Parkur D: Döngü Zirvesi

Egrag, mevcut piyasa eğilimlerinin, XRP’nin gidişatının Döngü Zirvesini simgeleyen Track D ile aynı hizada olduğunu gösterdiğini açıkladı. Bu tez, Bent Fork yol haritasındaki XRP için en olumlu sonuçtur. Özetle Egrag, XRP’nin 15 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Bu gerçek olursa, mevcut değerinden %3.025 veya 30 kat artış anlamına gelecek.

Teknik analizler neler söylüyor?

Analist ayrıca, XRP’nin 2021’den beri içinde kaldığı kırmızı etiketli düşen takoza dikkat çekti. XRP’nin bu düşen takozdan çıkması durumunda bir atılım gerçekleştirmek için yeterli desteği alabileceğini söyledi. Ancak, böyle bir kopuşun “sarsılmaz bir kararlılık” gerektireceğini vurguladı.

Bununla birlikte, XRP bu kırılmayı başarılı bir şekilde tasarlarsa, Egrag, sonucun, piyasa genelini etkileyebilecek patlayıcı bir fiyat artışıyla sonuçlanacağına inanıyor.

XRP, altcoin yatırımcılarına hangi seviyelerde giriş fırsatı sunuyor?

Egrag, XRP’nin bir fiyat aralığında konsolide olabileceğini ve hatta daha fazla düşebileceğini öne sürüyor. Analist, cesaret kırıcı bir karşılama yerine, piyasa katılımcılarına bunu uygun bir satın alma fırsatı olarak değerlendirmelerini tavsiye ediyor. Önceki analizlerinde, boğaların 0,50 doları istekli bir şekilde savunduklarını söylemişti. Analiste göre, boğaların fiyat yönünü kontrol edebilmesi için XRP’yi takozun üzerinde tutması gerekiyor. Fakat, XRP fiyatı son düşüşle birlikte bu desteği kırmak zorunda kaldı…

XRP kilit desteğin altında düştü: altcoin yatırımcıları için sırada ne var?

XRP, kalıcı kazanımlarına karşı büyük bir muhalefetle karşı karşıya kaldı. Sonunda 3 haftanın en düşük seviyesiyle kritik 0,5 dolar desteğini kaybetti. Bu noktada Egrag, boğaların 0,45 ve 0,47 doları savunmaya devam ettiklerini vurguluyor. Analiste göre, bu iki destek 0,40 dolara düşüşü engellemek için kritik olacak. Bunları kaybetmesi durumunda, 0,37 dolar bölgesine kadar gerileyebilir.

Yukarı yönde hedefler

Teknik analist, XRP 0,58 – 0,63 dolar bölgesine yükselmeyi başarırsa bu düşüş durumunun önlenebileceğinden bahsetti. XRP şu anda 0,47 dolardan işlem görüyor. Kriptokoin.comdan takip ettiğiniz üzere Ripple, yeni ortaklıklarla fiyatı bir miktar destekledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Popüler Analist ’30x Yapacak’ Dediği Altcoin İsmini Verdi!

Category:
News