Ünlü Politikacı: Boğalar DOGE ve Bu 2 Altcoin’e Koşuyor!

unlu-politikaci:-bogalar-doge-ve-bu-2-altcoin’e-kosuyor!

Eski ABD kongre adayı David Gokhshtein, dün Jim Cramer’in söylediklerinin aksine, DOGE ve 2 altcoin’in boğa piyasası için anahtar olacağını söylüyor.

David Gokhshtein, Jim Cramer’in ‘isabetsiz’ tahminlerine güveniyor

CNBC’nin finans programı Mad Money’nin sunucusu ve borsacı Jim Cramer, 8 Aralık’ta Dogecoin, XRP ve Solana’yı piyasanın “eksileri” olarak nitelendirmişti. Cramer, bu haftanın başlarında XRP dahil iyi bilinen altcoinlerin sıfıra düşebileceğini de söyledi. Cramer’in eleştirileri, kripto piyasası katılımcılarından tepki alıyor. Bunun nedeni, önceki piyasa tahminlerinin çoğu zaman yanlış olmasıydı. Hatta, en son açıklamalarının ardından fiyatların artmasıyla bir meme haline gelmişti. Şimdi, eski ABD kongre adayı David Gokhshtein, Cramer’in yorumlarının “tam anlamıyla bir sonraki boğa koşusunu” başlayabileceğini söylüyor. 9 Aralık’ta Twitter’dan şunları yazdı:

Jim Cramer en iyisidir. Bu adam gerçekten isterse bir sonraki boğa koşusuna tam anlamıyla başlayabilir. Kelimenin tam anlamıyla DOGE, XRP ve SOL hakkında boş konuştu ve üçü birden yeşile döndü. Aman Tanrım, ne büyük bir hediye.

Jim Cramer’ın eleştirilerinden sonra DOGE, XRP ve Solana yeşile dönüyor

Gün içinde DOGE, %2,10 artışla 0,098 dolara kadar tırmandı. Aynı şekilde XRP fiyatı da %2 artışla 0,39 dolardan işlem gördü. Solana da aynı şekilde %3 artışla 13,87 dolara kadar yükseldi. Akşam saatlerine doğru başlayan satışlar öncesinde, 3 kriptoda Cramer’ın eleştirilerinden sonra yükselişe geçti.

Bu arada, Dogecoin ekibi Cramer’ın söylemlerine tepki veriyor. Bugün topluluktan tanınan isimler Cramer’e yönelik tweet’lere yer verdi.

DOGE Core geliştiricisi, Jim Cramer’in açıklamalarına tepki gösterdi

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz Cramer’in ‘dolandırıcılık’ ithamından sonra, Dogecoin Core geliştiricisi Michi Lumin, DOGE hakkındaki yanlış bilgileri düzeltmek için Twitter’a gitti. Bir tweet dizisinde, Cramer’ın Dogecoin hakkında yanlış bilgilendirildiğini veya kasıtlı olarak yaptığını öne sürdü. Lumin’e göre, Dogecoin, kodunun kurallarına göre, bir dolandırıcılık olarak çalışamaz. Çünkü temelde bir yararlanıcısı yoktur ve bir “şirket” veya kuruluş tarafından “yönetilmez”.

Lumin daha sonra, Dogecoin geliştiricilerinin hiçbir zaman token almadığını söyledi. Kripto para biriminin geliştiricilere özel tahsisi olmadığını belirtti. Dogecoin’de, isteyen herkes bir node çalıştırabiliyor. Dogecoin operatörleri, kötü niyetli aktörlerin ağın kontrolünü ele geçirmesini önlemek için merkezi olmayan bir konsensus yöntemi kullanarak çalışıyor.

Bu arada, W3T’nin kurucusu Alex Valaitis, Dogecoin’in en yanlış anlaşılan kripto olmaya devam ettiğini söylemişti. Şu anda piyasa değeri açısından sekizinci en büyük kripto para birimi olan Dogecoin, Bitcoin’den sonra ikinci en büyük POW Blockchain’dir. Eylül ayındaki Twitter haberliyle ilk 10 arasında kalıcı bir isim olmayı başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Ünlü Politikacı: Boğalar DOGE ve Bu 2 Altcoin’e Koşuyor!

Category:
News