Dikkat: Binance, Bu 6 Altcoin İçin Duyuru Yaptı!

dikkat:-binance,-bu-6-altcoin-icin-duyuru-yapti!

Günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance ve Binance’in ABD kolu olan Binance US, yeni duyurular yaptı. Duyurularında 6 altcoin yer aldı. İşte detaylar…

Binance, BEP20 ve BEP2 ağ güncellemelerini destekliyor

Öncelikle Binance, BNB Smart Chain (BEP20) ve BNB Beacon Chain (BEP2) ağ yükseltmelerini ve hard forkları destekleyeceğini duyurdu. BNB Smart Chain (BEP20) ağ yükseltmesi ve hard fork, BNB Smart Chain blok yüksekliği 23.846.001’de gerçekleşecek. Bu da 12 Aralık 2022, TSİ 13’e denk geliyor. BNB Smart Chain’e (BEP20) para yatırma ve çekme işlemleri, 12 Aralık 2022, TSİ 12.30’dan itibaren askıya alınacak.

Binance Yöneticisi Bitcoin ATH'si Bu Tarihte

BNB Beacon Chain (BEP2) ağ yükseltmesi ve hard fork ise 284.376.000’lik BNB Beacon Chain blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Bu da yaklaşık olarak 14 Aralık, TSİ 10’a denk geliyor. BNB Beacon Chain’e (BEP2) para yatırma ve çekme işlemleri, aynı gün TSİ 09.30’dan itibaren askıya alınacaktır.

Borsa, BNB Smart Chain (BEP20) ve BNB Beacon Chain (BEP2)’in üzerinde bulunan token ticaretinin, ağ yükseltmeleri ve hard forklar sırasında etkilenmeyeceğini belirtti.  Ayrıca, tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacağını açıkladı.  Bu BNB Smart Chain (BEP20) ve BNB Beacon Chain (BEP2) ağ yükseltmeleri ve hard forkları, yeni tokenlerin oluşturulmasına neden olmayacak. Borsa, güncellenen ağın stabil olduğunu düşündüğünde para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacak.

Binance.US,  yeni Cardano paritesi ekledi

Diğer yandan, Binance borsasının Amerikan yan kuruluşu olan Binance.US, yakın tarihli bir duyuruya göre artık kullanıcılarının USD Coin (USDC) karşısında Cardano (ADA) ticareti yapmasına izin veriyor. Ek olarak, Cardano rakibi Solana (SOL) ikinci en büyük stablecoin’e karşı da işlem görebilir. Binance.US, iki kripto para biriminin “ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik ve sürdürülebilirlik” elde etmeyi hedeflediğini belirtti.

Bu Altcoin 'Delist ve Yatırım Uyarısı' Sonrası Çakıldı!

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Binance.US, Eylül başında ADA staking desteğini de ekledi. Verilere göre, Cardano ve Solana piyasa değerine göre sırasıyla 9. ve 18. sıralarda yer alıyor. Bu haftanın başlarında ADA, Polkadot (DOT) ve Tezos (XTZ) de BitMEX borsasında da listelenmişti.

ApeCoin için kilitli ürünler faaliyete geçti

Ayrıca Binance Simple Earn, Kilitli Ürünler hizmetinde ApeCoin’i (APE) başlatacak. Yüzde 79,90’a varan ödül oranlarından yararlanmak için kullanıcıların APE Kilitli Ürünleri aboneliklerini  bugün, TSİ 15 itibarıyla tamamlaması gerekiyor.  Promosyon dönemi 9 Aralık ve 16 Aralık tarihleri arasında olacak.  Ödül hesaplama dönemi, Kilitli Ürünler aboneliğinizi tamamladığınız gün saat 00:00’dan abonelik süresinin sonuna kadar olacak. Ödemeler ise günlük olarak yapılacak.

Binance, Osmosis (OSMO) için ağ güncellemesini destekledi

Son olarak borsa, Osmosis (OSMO) ağ yükselmesini destekleyeceğini duyurdu. Osmosis (OSMO) ağ yükseltmesi, Osmosis blok yüksekliği 7.241.500’de gerçekleşti. Bu da dün, TSİ 18’e denk geldi.  Dün 17.30’dan itibaren OSMO yatırma ve çekme işlemleri askıya alınmıştı. Ancak mevcut durumda para yatırma ve çekme işlemleri yeniden başlatıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Dikkat: Binance, Bu 6 Altcoin İçin Duyuru Yaptı!

Category:
News