Bu 8 Altcoin İçin Son Dakika: Büyük Yatırım Aldı!

bu-8-altcoin-icin-son-dakika:-buyuk-yatirim-aldi!

Kripto para piyasalarında büyük bir kripto para kışı yaşanırken, bazı projeler ve firmalar bu durgunluğu fırsata çevirmeye çalışıyor. Yaşanan durgunluğu yatırım ve geliştirme fırsatı olarak gören geliştiriciler, piyasalardaki projeleri değerlendiriyor. Bu 8 altcoin için ise son dakika duyuruları geldi. İşte o 8 kripto projesi…

Coin98 Labs, CyBallOfficial’ı satın alarak Web3 Gaming’e geçti

CyBall futbol play-to-earn (oyna-kazan) projesi, Coin98 Super App’in geliştiricisi Coin98 Labs tarafından satın alınmak üzere bir anlaşmaya vardığını açıkladı. Altcoin geliştiricilerine göre, bu satın alma, CyBall’un vizyonu gerçekleştirmek ve projeyi yeni bir geliştirme bölümüne getirmek için daha fazla yeni sermayeye sahip olmasına yardımcı olacak. Coin98 Labs tarafından yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:

Coin98 ve CyBallOfficial ekipleri, Web3 gaming’in potansiyeline ve yalnızca kriptonun özünü tanımlayan bir sektör olarak değil, aynı zamanda ana akım benimsemeye rehberlik edecek çok önemli bir araç olarak önemine güçlü bir şekilde inanıyor.

Coincheck Labs Web3 geliştirmeyi destekliyor

Coincheck kripto borsasının hızlandırıcısı ve risk sermayesi kolu olan Coincheck Labs, bir Katman-1 blok zinciri ve NFT Finans (NFTFI) hizmeti olan UnUniFi Protokolü’ne yatırım yaptı. Finansmanın değeri ise henüz açıklanmadı. Coincheck Labs tarafından yayınlanan basın açıklamasına göre, UnUniFi Protokolü, kullanıcıların NFT’lerini teminat olarak kullanarak kripto para birimi varlıklarını ödünç almalarını sağlıyor.

Exmo.com, bu altcoin projesini listelediğini açıkladı

Küresel kripto para borsası Exmo.com, blockchain tabanlı e-ticaret altcoin projesi ECS’yi listelediğini açıkladı. Exmo.com aktif hesapları olan kullanıcılar artık ECS’yi Bitcoin (BTC) ve Euro (EUR) ile çiftler halinde yatırabilir ve takas edebilir. Borsa ayrıca airdrop etkinliği başlattığını da duyurdu.

Lider altcoin, gelecek yıl stETH para çekme işlemini etkinleştirecek

Ethereum’un Eylül ayında hisse kanıtı konsensüs modeline başarılı bir şekilde geçiş yapmasının ardından, ağ geliştiricileri Shangay yükseltmelerini hızlandırmayı planladılar. Bu nedenle, çok beklenen Ethereum hard fork yükseltmesini gelecek yılın Mart ayı başlarında planladılar. Bu yükseltmenin başarısı, kullanıcıların Beacon Chain’de kilitli stake edilmiş Ether’lerini (stETH) çekmelerini sağlayacak.

Wave Financial yeni finans direktörünü işe aldı

SEC tarafından düzenlenen dijital varlık yatırım yönetimi şirketi Wave Financial LLC, Harumi Urata-Thompson’ın Finans Direktörü olarak atandığını duyurdu. Finans direktörü, İcra Kurulu Başkanı David Siemer’e rapor verecek. Finans Direktörü olarak Harumi, Wave’in finansal stratejisini ilerletmede ve firmanın büyüyen ve giderek daha sofistike hale gelen müşteri tabanını desteklemek için altyapısını genişletmede önemli bir rol oynayacak.

Popüler altcoin Ripple’ın ortağı Bitso, Félix Pago ile ortaklık kuruyor

Popüler altcoin Ripple’ın ortağı ve Latin Amerika’nın en büyük kripto para birimi borsası Bitso, ABD’den Meksika’ya sınır ötesi yerleşimler sunmak için önde gelen havale sağlayıcısı Félix Pago ile ortaklık kurdu. Ortaklık kapsamında, kullanıcılar Whatsapp tabanlı kripto para birimi özellikli ödemeleri Amerika Birleşik Devletleri’nden Meksika’ya rahatça gönderebilirler.

OKCoin Japonya, meme altcoin SHIB’)’i listeleyecek

Japonya’nın en büyük kripto para borsalarından biri olan ve dijital varlık holdingi OK Group’un Japon yan kuruluşu olan OKCoin Japan, Shiba Inu (SHIB)’yu listeleme planlarını doğruladı.

Bu altcoin, airdrop etkinliğini başlattı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Ankr (ANKR), geçen hafta bir hack saldırısıyla karşı karşıya kalmıştı. ANKR, yaşanan saldırıdan etkilenen kullanıcıların kayıplarını telafi etmek için airdrop programını başlattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bu 8 Altcoin İçin Son Dakika: Büyük Yatırım Aldı!

Category:
News