Binance, Bu 6 Kripto Para Projesine Ortak Oldu!

binance,-bu-6-kripto-para-projesine-ortak-oldu!

Binance, birkaç aydır kripto para birimi ekosisteminin kalbinde yer alıyor. 2022’de kripto para birimi borsası, büyük ölçüde farklı bir yön izledi. 2021’de borsa, mali düzenleyicilerin kaprislerine tabi oldu. Ancak bir yıl sonra borsa, diğer borsalar için benzersiz standartlar oluşturarak sektörün ön saflarında yer alıyor. Binance, son 30 gün içinde aşağıdakiler gibi çeşitli stratejik ortaklıklar kurdu:

Binance Labs, GoPlus Security ile ortak oldu

En son, Binance’in risk sermayesi, yenilik ve kuluçka kolu olan Binance Labs, GoPlus Security için özel bir 2. finansman tura liderlik ettiğini duyurdu. GoPlus Security, daha güvenli bir Web3 ekosistemi oluşturmak için çok boyutlu risk tespiti ile en büyük Blockchain ağlarının çoğunu koruyan Web3 güvenlik altyapısının sağlayıcısıdır. GoPlus Security, günlük 2 milyondan fazla veri talebiyle 13 zincirdeki en önemli güvenlik verisi tedarikçisidir. Ayrıca GoPlus Security, 2022’nin sonuna kadar bir güvenlik hizmetleri pazarı geliştirmeyi planlıyor.

Hayranları tarafından “pplpleasr” olarak tanınan sanatçı Emily Yang, Bitcoin ve altcoin topluluğunda viral olan ve Fortune'un kapağında yer alan NFT çalışmalarıyla adından söz ettirdi. Şimdi daha da büyük bir hedefi var: film yapımcılarının filmleri Hollywood stüdyo sistemi yerine hayranlara güvenerek finanse etmelerini ve dağıtmalarını sağlayacak bir Web3 hizmeti oluşturmak. Yang’ın bu amaçta oluşturduğu Shibuya isimli girişiminin tohum finansman turu gerçekleşti. İşte detaylar…

Bu finansmanla GoPlus Security, güvenlik verilerini daha da iyileştirebilecek, güvenlik hizmetleri için bir pazar oluşturabilecek ve merkezi olmayan bir güvenlik platformu oluşturmaya yardımcı olması için üst düzey personeli işe alabilecektir.

Web3 alanında Kasım için geliştirici hibeleri dağıtıldı

BNB Chain Geliştirici Hibe programı, Web3 projelerine bir sonraki geliştirme aşamasına geçebilmeleri için somut destek sağlamayı taahhüt eder. Kripto para borsası, gelecek vadeden şirketlere aylık 500.000 dolara kadar yatırım ayırıyor. Bu çaba, yenilikçi ekiplerin ve projelerin, Web3’teki işlem hacmine ve günlük aktif kullanıcılara dayalı dünyanın en büyük akıllı sözleşme Blockchain’i olan BNB Chain’e geçiş yapmasına olanak tanır.

Kasım ayında, yenilikçi ürünleri ve topluluk ilgisi ve coşkusu yaratma kapasiteleri nedeniyle iki merkezi olmayan uygulama kripto hakkında konuşuldu. BNB Chain, kayda değer ilerlemeleri nedeniyle Owl Protocol ve Blockvision’a mali yardım sağlama sözü verdi.

Yatırım Şirketi: Bu Altcoin Web3'ün Kralı!

Owl Protocol

Owl Protocol, herhangi bir sanatçının, tasarımcının veya geliştiricinin dinamik NFT’ler için inanılmaz yeni uygulamalar oluşturmasını sağlayacak açık kaynaklı akıllı sözleşme ilkelleri, SDK’lar, API’ler ve kodsuz bir grafik kullanıcı arabirimi geliştiriyor. Amaçları, Dinamik NFT’leri (dNFT) mevcut standartlara bağlı kalarak herhangi bir Blockchain’deki herkes için erişilebilir kılan araçlar geliştirmek ve NFT sahiplerinin her zaman verilerinin mülkiyetini elinde tutması için her şeyin merkezi olmayan bir şekilde kalmasını garanti etmektir.

Blockvision

BlockVision, gerçek zamanlı veri alımı için yenilikçi bir çok zincirli Node, Mempool, FT, NFT ve DeFi API sağlayıcısı ve geliştirici portalıdır. Olağanüstü düşük gecikme süresi ve mükemmel kullanılabilirlik ile BlockVision, Web3 geliştirmeyi basitleştirir. Blockvision, geliştiricilerin şimşek hızında yanıt süreleri ve uygun maliyetli performansla herhangi bir on-chain veriyi zahmetsizce elde etmelerini sağlar. Aralık hibe başvuruları başlamıştır.

Dev Altcoin İçin Felaket Tahmin: 10 Aralık'a Kadar...

Binance Labs ve Ambit Finance ortaklığı

2 Aralık’ta Binance Labs, BUSD ve diğer seçkin kripto para birimlerinin faydasını artırmak için yenilikçi yapılandırılmış finansal ürünleri kullanan merkezi olmayan bir uygulama olan Ambit Finance’e 4,5 milyon dolar katkıda bulundu. Ambit, tüm piyasa koşullarında sürekli bir getiri sağlayacak olan BUSD tabanlı bir stablecoin oluşturarak BNB Chain kullanıcıları için yeni kullanım durumları sağlayacaktır. Binance Labs ve Ambit ayrıca inovasyon, güvenlik ve risk yönetimine vurgu yaparak geleceğin DeFi uygulamalarını tanıtmak için iş birliği yapacak ve BNB Chain ekosistemi ve ötesindeki projelerle ortak olacak.

Borsa Ultimate Champions’a 4 milyon dolarlık yatırım yaptı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Ultimate Champions, BNB Chain üzerine inşa edilecek bir Web3 spor oyun platformudur. Binance Labs, Ultimate Champions’a 4 milyon dolar yatırım yaptı. Ultimate Champions, fonu oyunlarını daha da geliştirmek, başka spor anlaşmaları kazanmak ve topluluğunu genişletmek için kullanacak. Proje sonunda BNB Chain’de başlatılacak ve Binance Fan Token Platformuna yerleştirilecek.

Binance Yöneticisi Bitcoin ATH'si Bu Tarihte

Ultimate Champions ayrıca Avrupa’nın önde gelen profesyonel basketbol yönetim firması EuroLeague ile özel bir anlaşma imzaladı ve gelecek yıl fantezi basketbol alanına da girecek. Bu, oyuncuların taraftar deneyimlerini geliştirmelerine ve favori kulüpleriyle daha yakın ilişki kurmalarına olanak tanıyacak. Ultimate Champions’ın Kurucu Ortağı Charlie Guillemot şunları söyledi:

Ultimate Champions’ın amacı, Web3 spor oyunlarını eğlenceli, erişilebilir ve oynaması ücretsiz bir deneyimle daha geniş bir kitleye ulaştırmak. Binance Labs ile Web3 spor oyun ekosistemini yenileyip genişletmekten son derece mutluyuz. Ayrıca, BNB Chain’in oyunumuzun gelişebileceği sağlam platform olabileceğine inanıyoruz.

Binance, NGrave’e stratejik yatırım yaptı

Binance Labs, NGRAVE için stratejik bir yatırım yaptı ve yaklaşan A serisi finansmanına liderlik edecek. Varlık, kripto müşterileri için anahtar oluşturma ve gelişmiş anahtar kurtarma dahil olmak üzere kullanıcı dostu, maksimum güvenlik çözümlerinde uzmanlaşmış bir Blockchain ve kripto varlık güvenliği sağlayıcısıdır.

NGRAVE, 2018 yılında Belçika’da kuruldu ve bağlantısız dokunmatik ekranlı donanım cüzdanı ZERO ve kullanıcıları gerçek zamanlı olarak Blockchain’e bağlayan mobil uygulama LIQUID’den oluşan 3 katmanlı bir güvenlik paketi geliştirdi. Anahtar oluşturmadan yedekleme kurtarmaya kadar, kripto yatırımcıları artık uçtan uca, kullanıcı dostu bir kendi kendine saklama çözümüne erişebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance, Bu 6 Kripto Para Projesine Ortak Oldu!

Category:
News