Shiba Inu (SHIB) Büyük Bir Sürpriz Haberle Geliyor!

shiba-inu-(shib)-buyuk-bir-surpriz-haberle-geliyor!

Shiba Inu (SHIB), bir süredir geliştirme sürecinde olan metaverse projesinden olumlu haberler bekliyor. Metaverse’deki yeni etkinlik, SHIB fiyatı için yükseliş katalizörü olabilir mi?

SHIB: The Metaverse ekibi, beklentileri yükselten yeni haberi duyurdu

Yeni bir duyuruda ekip, 2023’e yaklaşırken topluluğunu Ocakbaşı Sohbetine katılmaya çağırıyor. Etkinlikte bazı büyük sürprizler yer alsa da, genel olarak tartışmalar Shiba’nın metaverse gelişimi hakkında olacak. SHIB: The Metaverse ekibinin düzenlediği Ocakbaşı Sohbeti, Cuma gecesi saat 04:00’da başlıyor. Ayrıntılara aşağıdaki tweet’ten ulaşabilirsiniz.

Bu arada, kısa süre önce tatil sezonunu ücretsiz SHIB: The Metaverse Silver Fur Land ile başlatmıştı. Bunun da ötesinde, yeni etkinlikte muhtemelen Ryo Plaza olacak bir sonraki HUB açıklanacak. Kripto topluluğuna göre, bu HUB’ın kavramsal çiziminin Ocakbaşı etkinliği sırasında açıklanması çok muhtemel.

Shiba Inu metaverse projelerinden son gelişmeler

Daha önce, Shiba Inu geliştirici ekibi yaklaşan Web3 projesi için beş büyük HUB duyurdu. İlk olarak, SHIB Topluluğunun kripto kışındaki kayıplarını unutturacak WAGMI (Hepimiz Başaracağız) Tapınağı var. Asya’dan ilham alan WAGMI’yi Rocket Pond, Canyon Hub, Growth Dunes ve Tech Trench izledi.

Ryo Plaza, Shiba Inu’nun metaverse yapbozunun altıncı parçasıdır. Bu yılın başlarında, SHIB’in Metaverse ekibi 11 yeni Discord kanalı kurdu. Doğal olarak, bu en az on HUB olacağı anamına geliyor. SHIB’den Marcie Jastrow geçtiğimiz günlerde, mevcut aşamada geliştirici ekibin metaverse’nin dinamikleri üzerinde çalıştığını itiraf etti. SHIB: The Metaverse’in resmi Danışmanı Bayan Jastrow, yakın zamanda Miami Beach’teki Immerse Global Summit 2022’de yer aldı. Meta, Microsoft, Lenovo, Sony, Web3 Equity ve Mission Impact gibi BT sektörünün en büyük isimleriyle birlikte Web3 geliştirmedeki ilerlemeyi paylaştı.

Tüm bu gelişmeler Shiba Inu için yükseliş işareti mi?

Shiba Inu fiyatı FTX çöküşünün telafi sürecinde son iki haftadır yatay hareket etmek zorunda kaldı. En büyük ikinci meme token şu anda 0.000009312 doların üzerinde işlem görüyor. Bitcoin ve Ethereum %3 civarında yükseldiği 8 Aralık’ta, 0.0000090 dolar desteğinden uzaklaşma fırsatı yakaladı. Bu bağlamda, son raporlara göre, bir sonraki direnç seviyeleri 0,0000096 ile 0,0000089 dolar arasında. Bu fiyat aralığı aynı zamanda, işlem hacmi düşük olan bir bölgeyi yansıtıyor. Bu nedenle yatırımcılar, piyasa koşullarına bağlı olarak bu bölgeden yeni girişler yapmaktan kaçınabilirler.

Son olarak, SHIB fiyatının büyük ölçekte haber akışına bağlı olduğunu belirtmek gerekiyor. Kriptokoin.com olarak Shiba’nın 2023 yol haritasını bu yazıda ele aldık.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Shiba Inu (SHIB) Büyük Bir Sürpriz Haberle Geliyor!

Category:
News