Efsanevi Borsacı: Bu 3 Altcoin Dev Dolandırıcılık!

efsanevi-borsaci:-bu-3-altcoin-dev-dolandiricilik!

Efsanevi borsacı Jim Cramer, Micheal Saylor’un Ripple ve Ethereum’u hedef aldığı açıklamalarından kısa süre sonra 3 altcoin için benzer ithamları dile getirdi.

Jim Cramer, bu altcoin projelerine dolandırıcılık diyor

CNBC’nin finans programı Mad Money’nin sunuculuğunu yapan Cramer, yatırımcıların Ripple-SEC davasındaki karardan bir fiyat artışı beklediği zamanda, XRP hakkında sert açıklamalar yaptı. Eski borsacı, kripto para piyasasına, özellikle de XRP’ye olan kızgınlığını yineledi. Cramer’in yorumları, dava sonrasında XRP rallisi bekleyen yatırımcılar içindi. Açıklamaların, XRP’nin yanında 2 altcoin’i daha hedef gösterdi:

Her şey dipsiz görünüyor… Bu sadece dev bir dolandırıcılık… Solana, XRP, Dogecoin, bunların hepsi eksiler.

Cramer ayrıca XRP’nin farklı muamele gördüğünü dile getirdi. Ucuz hisse senetlerinin neden kripto paralarla aynı muameleyi görmediğini sorguladı. Rent the Runway (RENT) ve Stitch Fix (SFIX) gibi teknoloji hisselerinin ismini verdi. Akılda kalan açıklaması, XRP, Dogecoin (DOGE) ve Solana’nın (SOL) piyasanın “eksi yönleri” olduğunu iddia etmesiydi.

“Sam Bankman-Fried tam bir dolandırıcı”

Cramer daha sonra Kasım ayında ortaya çıkan FTX’in çöküşünü yorumladı. FTX çöküşünün müthiş bir icat olduğuna inandığı Blockchain teknolojisi ile hiçbir ilgisi olmadığını söyledi. Bununla birlikte, XRP de dahil, çoğu kripto para biriminin dolandırıcı olduğunu iddia etti. Cramer, daha geniş kripto topluluğu içinde en sesli kripto eleştirmenlerinden biri olarak biliniyor. Mad Money programında veya diğer programlarında kripto paralara giydirmek için her fırsatı değerlendiriyor. Son FTX patlaması, Cramer’ı kripto para birimlerine karşı düşmanlığı konusunda daha açık sözlü hale getirdi. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, kısa süre önce eski CEO SBF’yi “tam bir dolandırıcı” olarak nitelendirmişti.

Yatırımcılar, Ripple – SEC davası sona yaklaşırken XRP rallisi bekliyor

Ripple ile SEC arasındaki yasal çekişme belirsizlikler içinde devam ediyor. Bu ortamda XRP için aşağı yönlü bir ivmeyi tetikliyor. Ripple destekçi yine de, olumlu bir dava sonucunun ralliyle son bulacağından eminler. Nihai karar yaklaştıkça, çoğu kripto yatırımcısı bir Ripple zaferinin yakın olduğuna inanıyor. Böyle bir durumda XRP, piyasadaki yaygın konsolidasyon eğilimine karşı bir fiyat rallisi hazırlayacak.

Bu Altcoin, SEC Davasını Kaybetti

Son zamanlarda, başarılı avukat John Deaton, SEC’in Ripple’a karşı açılan davada galip gelme ihtimalinin çok düşük olduğunu ileri sürerek, mahkumiyetine yol açan bazı faktörlerin altını çizdi. Ek olarak, bazı savunucular, davanın bir Ripple zaferine doğru yöneldiğini fark ettiğinde SEC’den bir uzlaşma talebi bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Efsanevi Borsacı: Bu 3 Altcoin Dev Dolandırıcılık!

Category:
News