Büyük Haber: Bu 3 Altcoin, 16 Yeni Ortaklık Duyurdu!

buyuk-haber:-bu-3-altcoin,-16-yeni-ortaklik-duyurdu!

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, kripto para kışı devam ederken, özellikle FTX krizi ile birlikte bir çok proje zorluklarla karşı karşıya kaldı. Bununla birlikte, bazı altcoin projeleri, kripto kışını fırsata çevirmek için, geliştirme ve ortaklıklara ağırlık veriyor. İşte bu 3 altcoin ile ilgili yeni ortaklık duyuruları…

Bu altcoin, üniversitelerin blockchain kulüpleri ile birlikte çalışacak

TRON DAO kısa süre önce dünyanın dört bir yanındaki en üst düzey üniversitelerden genç blockchain meraklılarını güçlendirmek için TRON Academy girişimini başlattı. İçerik oluşturucular, TRON ekosisteminin erken aşamasındaki geliştirme fırsatlarından yararlanmaya davet ediliyor.

TRON DAO liderleri ayrıca, merkeziyetsiz uygulamaların sağlayabileceği yaşamı değiştiren fırsatları tanımak için üniversite blockchain kulüpleriyle birlikte çalışıyor. TRON Academy ile ortaklık kuran blockchain kulüpleri ve üniversiteler ise şunlar:

  • Cornell Blockchain (Cornell Üniversitesi)
  • UCI’da Blockchain (Irvine’deki Kaliforniya Üniversitesi)
  • Texas Blockchain (Austin’deki Teksas Üniversitesi)
  • Boston Hacks (Boston Üniversitesi)
  • Princeton Blockchain Kulübü (Princeton Üniversitesi)
  • Dartmouth Blockchain (Dartmouth Üniversitesi)
  • Michigan Kripto Para Yatırım Kulübü (Michigan Üniversitesi)

Alchemy, OpenSea ve Polygon gibi sektör devleri ile ortaklık duyurdu

Web3 çözümleri geliştirme platformu olan Alchemy, blockchain uygulamaları için hepsi bir arada bir mağaza başlattı. Alchemy ekibinin tweet’ine göre yeni platform, dApp ve Web3 çözümleri keşif sürecini tamamen basitleştirmek için tasarlandı. Alchemy Dapp Store aracılığıyla kullanıcılar, merkeziyetsiz finans (DeFi), NFT’ler, DAO’lar ve daha fazlası dahil olmak üzere Web3 ekosisteminin çeşitli sektörlerinde yeni ve mevcut çözümleri kolayca keşfedebilecek.

Ekip, Alchemy Dapp Store’un sürekli olarak güncelleneceğini söylüyor. 1000’den fazla listeleme ve OpenSea, Polygon, 0x, Forta, mint kudos, Pantera, Developer DAO ve Rainbow dahil olmak üzere 9 lansman ortağı ile Alchemy Dapp Store, DappRadar gibi endüstrinin önde gelenlerinin tekelini kırmaya hazırlanıyor.

HUMAN Protocol bilimsel çalışmalara ağırlık veriyor

Makine öğrenimini (ML) organize eden bir dijital teklif olan HUMAN Protocol, dünyaca ünlü Salk Institute ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Yapılan açıklamaya göre ortaklık, çeşitli etiketleme metodolojileri kullanarak bitki ve hayvanların davranış kalıplarına ilişkin derin içgörüler sağlayan sistemlerin geliştirilmesini ve zenginleştirilmesini kolaylaştırmak için tasarlandı.

altcoin

Salk bilim adamları, araştırmalarını artırmak amacıyla SLEAP adlı açık kaynaklı, derin öğrenme çerçevesi oluşturdular. Araç, önceden kaydedilmiş videoları kullanarak herhangi bir türde hayvanın vücut parçası hareketlerini otomatik olarak izlemek için tasarlanmıştır. HUMAN Protocol, merkeziyetsiz işgücünün Salk Enstitüsünün bilimsel hedeflerinin çoğuna daha hızlı ve daha az kaynakla ulaşmasına yardımcı olacağını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Büyük Haber: Bu 3 Altcoin, 16 Yeni Ortaklık Duyurdu!

Category:
News