Binance Bu 6 Altcoin İçin ‘Delist Haberini’ Duyurdu!

binance-bu-6-altcoin-icin-‘delist-haberini’-duyurdu!

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, 6 altcoin için delist haberini paylaştı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, borsa tarafından yapılan duyurular birçok altcoin fiyatına olumlu ya da olumsuz direkt etki ediyor. İşte dev kripto para borsasının delist ettiği altcoin projeleri…

Binance bu altcoin projelerini delist ediyor

Lider kripto para borsası Binance tarafından yapılan duyuruda, bazı işlem çiftlerini marjin işlemlerden delist edileceği açıklandı. Bugün yapılan duyuruya göre, 2022-12-22 tarihinde, Türkiye saatine göre 06:00’da, BinaryX (BNX), DREP (DREP) Anchor Protocol (ANC), MobileCoin (MOB), League of Kingdoms Arena (LOKA) ve Tornado Cash (TORN) için bazı işlem çiftleri delist edilecek ve marjin işlemlerden kaldırılacak.

Binance CEO'su: Bu Tarihte Binance Piyasada Olmayabilir!

Borsa tarafından yapılan açıklamanın devamında, 22 Aralık tarihinde, Türkiye saati ile 6.00’da tüm açık pozisyonların otomatik olarak kapatılacağı ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacağı belirtildi. Binance ayrıca açık olan tüm emirleri iptal ederek BNX/BTC, BNX/BUSD, BNX/USDT, DREP/BUSD, DREP/USDT, LOKA/BUSD, LOKA/USDT, MOB/BUSD, MOB/USDT işlem çiftlerini çapraz marjin işlemlerden, TORN/BTC, TORN/BUSD, TORN/USDT işlem çiftlerini izole marjin işlemlerden kaldıracak.

Diğer işlem çiftlerinde ticaret devam edecek

Yapılan açıklamada, duyuruda adı geçen altcoin projeleri için platformda bulunan diğer işlem çiftlerinde alım satım işlemlerinin devam edeceği vurgulandı. Borsa duyurusunda şu sözlere yer verdi:

  • Binance, 2022-12-22 03:00 (UTC) tarihinde aşağıdaki marj işlem çiftlerinde işlem yapmayı kaldıracak ve durduracaktır:
  • Çapraz Marjin Çiftleri: BNX/BTC, BNX/BUSD, BNX/USDT, DREP/BUSD, DREP/USDT, LOKA/BUSD, LOKA/USDT, MOB/BUSD, MOB/USDT
  • İzole Marjin Çiftleri: TORN/BTC, TORN/BUSD, TORN/USDT
  • Lütfen dikkat:
  • Binance, 2022-12-10 03:00 (UTC) itibarıyla BNX/BTC, BNX/BUSD, BNX/USDT, DREP/BUSD, DREP/USDT, LOKA/BUSD, LOKA/USDT, MOB/BUSD ve MOB/USDT çapraz marj borçlanmasını ve TORN/BTC, TORN/BUSD ve TORN/USDT izole marj borçlanmasını askıya alacaktır.
  • 2022-12-22 03:00 (UTC) tarihinde Binance, kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir ödeme gerçekleştirecek ve BNX/BTC, BNX/BUSD, BNX/USDT, DREP/BUSD, DREP/USDT, LOKA/BUSD, LOKA/USDT, MOB/BUSD ve MOB/USDT çapraz marj çiftlerinin yanı sıra TORN/BTC, TORN/BUSD ve TORN/USDT izole marj çiftlerinde bekleyen tüm emirleri iptal edecektir. Daha sonra çapraz ve izole marj çiftlerini listeden çıkaracağız. Kullanıcılara, olası kayıpları önlemek için marj ticaretinin durdurulmasından önce pozisyonlarını kapatmaları şiddetle tavsiye edilir.
  • Portföy Marjı kullanıcılarının, yukarıda belirtilen token’leri Marj Cüzdanlarından Spot Cüzdanlarına aktarmaları ve gerekirse 2022-12-22 03:00 (UTC) tarihinden önce marj bakiyelerini doldurmaları önerilir. Kullanıcılar, yukarıda belirtilen token’lerin Marj Cüzdanından kaldırılmasından kaynaklanabilecek olası tasfiyelerden kaçınmak için Unified Maintenance Margin Ratio (Uni-MMR) yakından izlemelidir.
Binance, Bu Altcoin İçin 'Delist Duyurusu' Yaptı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance Bu 6 Altcoin İçin ‘Delist Haberini’ Duyurdu!

Category:
News