Uzman: Sıradaki Büyük Şey Bu Altcoin Piyasalarında Gizli!

uzman:-siradaki-buyuk-sey-bu-altcoin-piyasalarinda-gizli!

Celsius, Terra ve Three Arrows Capital (3AC) krizinin ardından FTX’in çökmesi ile 2022, Bitcoin ve altcoin projeleri açısından pek iyi geçmedi. Birçok kripto para biriminin değeri, geçtiğimiz yıl kaydettiği tüm zamanlar rekorunun bir hayli altında kaldı. Böylece bir kripto para kışına girmiş olduk. Ancak bir uzman, kripto para kışının sonuna geldiğimizi düşünmekte. İşte detaylar…

Bitcoin ve altcoin piyasasındaki kışın sonuna mı geldik?

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Celsius, 3AC ve Terraform Labs gibi firmalar başarısız olduğu ve Ethereum gibi coinlerin değeri yüzde 67 düştüğü için 2022 yılı kripto para birimleri için kötü bir yıl oldu. Bununla birlikte, bir startup büyüme danışmanı olan Anastasios Papakonstantinou, kripto kışının muhtemelen dibe yakın olduğunu söyledi. Papakonstantinou, “Gerçekten sönmeyen, patlayan bu balonu gördük” dedi.  Papakonstantinou, kripto piyasası sarsıntısından ortaya çıkan teknolojilerin kârlı ve faydalı olacağı konusunda iyimser görünüyordu. Uzman, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bence neredeyse bu balonun ortasına geldik, bu yüzden belki bir yıl kadar daha kargaşa ve değişkenlik yaşayacağız. 2017’deki (önceki kripto kışı) gerçekten bazı teknik yeniliklerin yapılmasını ve belki de yeniden değerlendirilmesini sağladı. Sanırım burada yine aynı şeye bakmalıyız.

Bugün Bu 23 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Heyecan verici yenilikler neler?

Papakonstantinou’nun heyecan duyduğu teknolojilerden biri, eğitimin yapay zeka ile entegrasyonu. Uzman bu açıdan birkaç eğitim girişimine yatırım ve danışmanlık yaptığını açıkladı. Papakonstantinou, on ikinci sınıftan sonra öğrencilerin direkt olarak işe girmek ve üniversiteye gitme konusunda zorluk yaşadığını söyledi.  Öğrencilerin hangi beceri setine ihtiyaç duyacaklarını anlamaları gerektiğinden bahsetti. Bu nedenle, “yapay zeka, bazı analizler sağlayabilir,” ifadelerini kullandı.

Yapay zeka arayüzü mevcut verileri alır, işler ve öğrencilere gelecekleri için fikirler önerir. Papakonstantinou, “Pazar eğilimlerine ek olarak tarihsel veriler, coğrafi veriler ve belki de kültürel eğilimler de var” dedi. “Açıkçası, yapay zeka ne olacağını hayal edemiyor… ama biz insanlar olarak, yapay zekanın ürettiği fikirleri görebiliriz,” ifadelerini kullandı.

Bu Altcoin Şok Açıklama ile Düştü: Parası Bitmek Üzere!

Çevreye duyarlı teknolojinin önemi artıyor

Papakonstantinou, önümüzdeki iki ila beş yıl içinde “ESG (Çevresel, sosyal ve kurumsal yönetişim) ile ilgili” her şeyin “çok büyük” olacağını söyledi. Uzman, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Benim naçizane görüşüme göre, önümüzdeki iki ila beş yıl boyunca iklim teknolojisi çok büyük olacak. ESG’yi etkinleştiren veya ESG ile ilgili olan her şey, kesinlikle çok büyük olacak. Özellikle Avrupa ve ABD’de pek gelişmiş bir Pazar olduğunu düşünmüyorum. Suudi Arabistan ile çeşitli görüşmelerim var. Onlar da çok çaba sarf ettiler ve ESG’ye de çok fazla odaklandılar.

Yeşil Altcoin Çılgınlığı: Bu 3 Coin Yıldızını Parlattı!

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi ESG alanına odaklı kripto para birimleri de var. Bunlara örnek olarak Algorand (ALGO), Cardano (ADA), Chia (XCH), Hedera Hashgraph (HBAR), IOTA’yı (MIOTA) gösterebiliriz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Uzman: Sıradaki Büyük Şey Bu Altcoin Piyasalarında Gizli!

Category:
News