Sıcak Gelişme: Bu 4 Altcoin Ortaklık ve Yatırım Duyurusu Yaptı!

sicak-gelisme:-bu-4-altcoin-ortaklik-ve-yatirim-duyurusu-yapti!

Geçen yılın en son trendi olan GameFi sektörü yeni yıla doğru bir dizi yüksek profilli ortaklıkla gündemde. 2023’e sadece bir ay kala tanınan girişim firmaları oyun odaklı altcoin projelerine fon akıtmaya devam ediyor. İşte haftanın en sıcak gelişmeleri…

Polygon merkezli oyunu projesi finansman turunu tamamladı

Polygon üzerine inşa edilen oyun projesi Swords of Blood, bir dizi yüksek profilli yatırımcıdan toplam 1.600.000 dolar topladı. Yatırımcılar arasında Fundamental Labs, Gate.io Labs ve Master Ventures yer alıyor. Ekibe göre fon, oyunun ve yeni araçların geliştirmesine harcanacak.

Swords of Blood, hızla büyüyen Blockchain segmentinde ilk AAA kalitesinde RPG oyunudur. Oyun, mobil cihazlara öncelik veren efsanevi RPG Blade Bound’un önemli figürleri tarafından geliştirildi. Şu anda Google Play ve App Store’da 4 milyondan fazla indirme sayısına ulaştı.

Web3 odaklı altcoin projesi Oasys, Nexon’un katılımıyla finansman turunu tamamladı

Gamefi odaklı Web3 Blockchain projesi, VC firması Galaxy Interactive ve oyun şirketi Nexon liderliğindeki finansman turunu tamamladığını duyurdu. Tura Presto Labs, MZ Web3 Fund, Hyperithm, Jets Capital, Jsquare, AAG, YJM Games ve Chainguardians gibi şirketler yatırımcılar arasındaydı. Miktarı açıklanmayan yatırım, şirketin Blockchain oyunlarını ana kitlelere taşımak için ekosistemini geliştirmesine olanak tanıyacak.

Raporlara göre, Oasys’in 4 Aralık’ta biten token satışı, fonlama hedefine 12 saatten kısa sürede ulaştı. Oasys henüz mainnet lansman aşamasında olmasına rağmen 60 ülkedeki yatırımcılardan katılım aldı. Daha önce şirket, Sega, Square Enix ve Bandai Namco gibi şirketlerinin desteğini almıştı. Square Enix ayrıca Eylül ayında Oasys ile ortaklığın parçası olarak Blockchain oyunlarının gelişimini incelediğini bildirdi.

Atari, talep üzerine baskı NFT çizimleri için Pixels ile işbirliği yapıyor

Video oyun şirketi Atari, baskı şirketi Pixels ile yeni işbirliğini duyurdu. Bu sayede, NFT koleksiyonu Atari NFT’nin sahipleri çerçeveli baskılar ve posterleri fiziksel olarak saklayabilecekler. Fine Art America CEO’su Sean Broihier bir basın açıklamasında “NFT işinizi fiziksel bir sanat işine dönüştürmenin daha kolay bir yolu yok” dedi ve şunları ekledi:

NFT topluluğuna neyin ne olduğunu göstermek için Atari ile ortak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. NFT sahiplerinin dijital varlıkları fiziksel ürünlere dönüştürmesine izin verdiğinizde bu mümkün.

Wemade, Sandbox Network ile bir MOU imzaladı

Wemade, Sandbox Network ile ortaklık oluşturmak için bir Mutabakat Zaptı imzaladı. İki şirket, DeFi ve NFT gibi Wemade/WEMIX tarafından sağlanan Blockchain hizmetleri için içerik oluşturucu pazarlaması ve NFT planlaması dahil olmak üzere içerikler üzerinde de birlikte çalışmayı hedefliyor.

5 Aralık’la başlayan haftanın haber akışını Kriptokoin.com‘un bu yazısında aktardık. Bu esnada Cardano (ADA), yeni sosyal medya platformunu hazırlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Sıcak Gelişme: Bu 4 Altcoin Ortaklık ve Yatırım Duyurusu Yaptı!

Category:
News