ÖZEL: BTC, DOGE, ETH ve XRP İçin Haftanın Grafiği ve Seviyeler! -53

ozel:-btc,-doge,-eth-ve-xrp-icin-haftanin-grafigi-ve-seviyeler!-53

Kripto para piyasası LUNA, CEL, FTX ve BlockFi krizi derken ciddi zararlar kaydetti. LUNA çöküşüyle başlayan ve sonrasında FTX borsasının iflasıyla devam eden düşüş trendi fiyatları baskı altına aldı. Mevcut ortamda Bitcoin ve altcoinler ivme kazanmakta zorlanıyor. Bitcoin yazım sırasında 17 bin doların altında yer alıyor ve 20 bin doları kırmakta uzak görünüyor. Peki mevcut piyasa ortamında Bitcoin fiyatı şimdi tekrar 25-30 bin doların üzerine çıkabilecek mi? bu yatırımcıların aklındaki en temel soru… Bu hafta piyasa genel olarak nasıl hareket edecek, düşüş trendi devam edecek mi ve bizi neler bekliyor? BTC ve popüler altcoin’lerde sırada nelerin olduğu, hangi seviyelerin görülebileceği ve izlenmesi gerektiği şimdilerde merak konusu…

Ünlü analist Mehmet Çoban, Kriptokoin.com okuyucuları için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Dogecoin (DOGE) fiyatlarını ve grafiklerini yorumladı. Yukarıdaki videoda, BTC, ETH, XRP ve DOGE için haftalık grafikleri, destek ve direnç seviyelerini, dikkatle izlenmesi gereken tarihsel noktaları ve yatırım kararlarınıza katkı sağlayacak bilgileri bulacaksınız. Teknik analizler ile grafik okumaları birçok profesyonelin ve analistin kullandığı bir yatırım yöntemidir. Bu nedenle, haftalık analiz videomuzu dikkatle izlemenizi tavsiye ederiz.  İyi seyirler dileriz… Bitcoin (BTC) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!   

Yazının devamı için ÖZEL: BTC, DOGE, ETH ve XRP İçin Haftanın Grafiği ve Seviyeler! -53

Category:
News