Kullanımı En Kolay Kripto Para Borsası: CoinEx!

kullanimi-en-kolay-kripto-para-borsasi:-coinex!

Kripto para borsası CoinEx, kolay kullanımı ile takdir kazanmış bir borsadır. Peki, kolay kullanım ile karmaşık kullanım arasındaki farklar neler? CoinEx neden daha avantajlı? Gelin, inceleyelim…

Kolay kullanım ve karmaşık seçenek karşı karşıya!

Bir borsa seçmek isteyen sıradan bir kripto kullanıcısı veya acemi bir yatırımcı olduğunuzu varsayalım. Bu kadar çok borsa varken güvenliğin dışında hangi faktörlere öncelik verirdiniz?

 • A: Profesyoneller için karmaşık
 • B: Kullanımı kolay

Profesyoneller için karmaşık seçenek uzmanlık gerektiriyor

İlk seçeneği seçmeniz, kayıt sonrasında borsanın ürün tasarımı ve kullanımını öğrenmek için çok fazla zaman harcamak zorunda kalacağınız anlamına gelir. Çok fazla kripto uzmanlığı veya yatırım deneyimi olmayan sıradan bir kullanıcı veya acemin bir yatırımcı olduğunuz için karşılaştığınız durum bu olacaktır. Aksine, kolay kullanımlı bir borsa ürün ve işlevlerde ustalaşmanızı ve anında kripto para işlemi yapmanıza olanak tanır. İşlevler biraz sade görünebilse de bu tarz platformlar sıradan yatırımcı için oldukça yeterlidir.

CoinEx Simplex credit cards cryptocurrency trading bitcoin partnerships

Şimdi ilk sorumuza dönelim. Hangi tür bir kripto borsası seçerdiniz? Cevap yeterince açık. Sıradan kripto kullanıcıları veya acemi yatırımcılar için, güvenlikten sonra kullanım kolaylığı göz önüne alınması gereken en önemli etkendir. Çünkü karmaşık kripto işlemlerini öğrenek vakit kaybetmektense, hızlıca işlemleri gerçekleştirebilir ve yatırım için doğru zamanı yakalayabilirler.

CoinEx, kullanım kolaylığıyla kullanıcıların takdirini kazanıyor

Dünyaca tanınan bir kripto para borsası olan CoinEx, çok yakında 5. yıl dönümünü kutlayacak. CoinEx ekibi, fiyat iniş çıkışlarıyla dolu öngörülemez bu piyasada sıfır kazalı, takdir kazanmış bir borsa yaratarak gücünü ve uzmanlığını ispat etmiştir. Kurulduğundan bugüne son beş yılda, borsanın kullanım kolaylığıyla kullanıcıların takdirini kazanmıştır. Genel olarak, CoinEx’in kullanımın kolaylığı temel olarak şu şekillerde karşımıza çıkar:

 • Hem web sitesi hem de mobil uygulamada CoinEx’in arayüzü basit, kısa ve öz olup göze hitabeden bir tarza sahiptir. Bu, borsanın kolay işlem özelliğiyle birleştiğinde, CoinEx’in değerlerini yansıtan birinci sınıf arayüzden kullanıcıların faydalanmasını sağlar.
 • CoinEx itibari para, spot, takas, vadeli, finansal hizmetler ve AMM dahil olmak üzere tüm işlem prosedürlerini basitleştirmeyi hedefliyor. CoinEx, profesyonel ve yerelleştirimiş bir yardım ve destek merkezi sunarak kullanıcıların kısa zamanda kolayca işlem yapmaya başlamasına ve kripto yatırımı yapmasına yardım eder.
  • Örneğin, CoinEx’te (Web ve Uygulama) vadeli işlem yaparken kullanıcılar anında pozisyon açabilir, pozisyonunuzun gerçek zamanlı kâr ve zararını takip edebilir ve tek tıkla pozisyonu kapatabilirsiniz. Tüm bu süreç son derece kolaydır. Dahası, CoinEx vadeli Take-Profit (Kârı Al) ve Stop-Loss (Zararı Durdur) işlevlerini sunar. Böylece, kullanıcılar tüm gece pozisyonları hakkında endişelenmek zorunda kalmaz. Çünkü bu işlevlerle, piyasa fiyatı önceden belirlenen fiyata ulaştığı zaman pozisyon otomatik olarak kapatılır. Bu özellik, aynı zamanda CoinEx’te vadeli işlem yapmayı da kolaylaştırmıştır.     
CoinEx CET has increased by 50 in the last month

CoinEx’in ürün tasarımı kullanıcı dostudur

 • Kullanıcı dostu ürün tasarımı: Kimlik doğrulama gerektirmeyen ürünler
  • CoinEx’te vadeli işlem ve finansal hizmetler gibi bazı popular ürünler KYC (kimlik doğrulama) gerektirmez. Kullanıcıların önce kimlik doğrulamalarını zorunlu kılan karmaşık işlem prosedürlerine sahip borsaların aksine CoinEx herkesin kolay ve rahat bir şekilde kripto işlemi ve yatırımı yapmasına izin verir.
  • Aynı zamanda, CoinEx piyasa bölümünü geliştiriyor. Bilgi almak için kullanılan bu sayfada, kullanıcılar çabucak piyasa ve fiyat değişikleri hakkında bilgi alarak gerçek zamanlı piyasa hareketlerinden haberdar olur. 

CoinEx botu oldukça aktif

 • CoinEx kullanıcıları, sohbet robotuyla etkileşime geçerek sorularına cevap alabilirler. Anasayfadan [Yardım] butonuna tıklayın ve anahtar kelimeyi girin. Sohbet robotu, otomatik olarak işlem sorunlarınızı çözmek için gereken ilgi tüm bilgi ve talimatları sağlayacaktır.
  • Dahası, kullanıcılar CoinEx müşteri hizmetleriyle iletişime geçip sorunlarını anlatabilir ve iletişim bilgilerini [Yardım] bölümüne bırakabilir. Başka bir sayfadan CoinEx ekibine herhangi bir e-posta göndermeye gerek kalmaz. CoinEx’te tüm kullanıcıların sorunları müşteri hizmetleri uzmanları tarafından en kısa zamanda çözülür.

CoinEx, “Kolay Kripto İşlemleri” marka sloganına bağlı kalarak kolay kullanımlı ürünler oluşturmak için çabalar. Gördüğümüz gibi, borsa, küresel kripto kullanıcıların tercih ettiği ve hatta kriptoya yabancı olanlar için kriptoya açılan bir kapı olmayı hedefliyor. Kripto paralar popülerlik kazandıkça kullanım kolaylığı borsalar için kullanıcıları çeken en büyük mıknatıs olmaya devam edecektir.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Kullanımı En Kolay Kripto Para Borsası: CoinEx!

Category:
News