Bu 4 Altcoin Dev Ortaklıklar Duyurdu: Fiyatlar Sıçradı!

bu-4-altcoin-dev-ortakliklar-duyurdu:-fiyatlar-sicradi!

Bitcoin’in 17,000 doların altında sıkıştığı Aralık ayında, altcoin piyasası haber akışlarıyla ayakta kalıyor. Piyasanın durgun olduğu dönemde aşağıdaki projeler ortaklık haberleriyle yükselişe geçti.

Strike, Afrika’ya sınır ötesi ödemeleri kolaylaştırmak için Bitnob ile ortak oldu

Strike CEO’su Jack Mallers, Bitcoin üzerindeki Lightning Network sayesinde Afrika’ya havale ödemelerini iyileştirme planlarını duyurdu. Gana’daki bir konferansta konuşan Mallers, Bitcoin ödeme şirketinin Afrika’ya ödemeleri kolaylaştırmak için mobil uygulama Bitnob ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Şu anda Afrika’ya yapılan para transferleri, Bitcoin üzerine inşa edilmiş 2. katman ödeme ağı olan Lightning Network’ten yararlanıyor. “Global Olarak Gönder” adı verilen bu özellik, Afrika’ya anında, düşük maliyetli ödemeler yapılmasını sağlıyor.

Duyurunun ardından Strike (STRK) fiyatı kısa süre içinde çift haneli değer kazandı. Fiyat şu anda 11.44 dolar civarında işlem görüyor. Ralli esnasında 12.78 dolar ile zirve yaptı.

VeChain, tenis dünyasında altcoin piyasasını temsil ediyor

VeChain (VET), Avrupa’da sürdürülebilirlik girişimleri geliştirmek ve marka bilinirliğini artırmak için Tenis Profesyonelleri Derneği (ATP) ile çok yıllık bir ortaklığa imza attı. İşbirliği, VeChain’in geçen ay Nitto ATP Finalleri’nin ortağı olarak çıkışını gören önceki ortaklığı takip ediyor. Altcoin projesi, 13-20 Kasım arasında düzenlenen Nitto ATP Finallerinde haftası boyunca heyecan verici gelişmeyi açıkladı. Müsabakalar boyunca reklam panolarında VeChain’in ismi ve logosu yer aldı.

Warner Music ve Polygon ortaklığı

Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon, 2022’deki yüksek profilli ortaklıklarına bir yenisi daha ekledi. Warner Music, Polygon tabanlı yeni bir müzik ve koleksiyon platformuyla ekip kurarak Web3 ortaklık serisini sürdürüyor. Şimdi sanatçılar, Polygon tabanlı pazar yeri LGND Music aracılığıyla müzik NFT’leri yayınlayacak. Ocak ayında piyasaya sürülecek olan LGND Music, sanatçıların eserlerini dijital olarak pazarlayabildiği bir platformdur. Ortaklığın amacı temelde sanatçılar için dinleyiciler için bir müzik platformu inşa etmek.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Polygon 2022 yılı içine bir dizi yüksek profilli ortaklığı imza attı.

OKCoin Japan, bir altcoin listesi için ipucu verdi

OK Group şirketinin Japon şubesi, SHIB tokeni listeleyeceğini ima ediyor. Japonya’nın önde gelen kripto para borsası, yakın zamanda hazırlıklara başladığını bildirdi. Ayrıca, bir SHIB savunucusundan ısrarlı bir dilekçe aldığını kabul ettiğini belirtti. Söz konusu şahıs, 148 gün boyunca, daha geniş SHIB topluluğunun SHIB’in borsada listelenmesi arzusunu dile getirmişti. Borsa şimdi bu talebi göz önünde bulundurarak listeleme planları yapıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bu 4 Altcoin Dev Ortaklıklar Duyurdu: Fiyatlar Sıçradı!

Category:
News