Binance’e Bu Altcoin Çantalarca Taşındı! ‘Satış Dalgası Olabilir’

binance’e-bu-altcoin-cantalarca-tasindi!-‘satis-dalgasi-olabilir’

Son zamanlarda Twitter, bir kripto para birimi ile ilgili yayınlanan yeni verilerle yatırımcıları korkuttu. Verilere göre bir altcoin projesinden büyük miktarda Binance’e boşaltılıyor. Anonim balinalar, 4 büyük işlemde kripto paralarını Binance’e taşıdı. Bu, altcoin’de yeni bir satış dalgası olabileceği anlamına geliyor. Bu nedenle yatırımcıların son derece dikkatli olmasında fayda var.

Balinalar, bu altcoin projesindeki fonlarını Binance’e taşıyor

Son zamanlarda Twitter’da paylaşılan verilere göre balinalar, bir altcoin projesini Binance’e taşımaya başladı. Buna göre, son 19 saat içinde yaklaşık bir trilyon Shiba Inu coin’i Binance’e aktardılar. Balinalar, bu işlemi toplam 4 ayrı büyük işlemde gerçekleştirdi. Bu arada, önde gelen meme coin SHIB, uzun süredir fiyatını yükseltmeye çalışıyor. Kripto paranın son derece sadık olan topluluğu, her gün binlerce SHIB yakıyor. Kripto veri platformu Etherscan, bu dört büyük işlem tespit ederek topluluğa duyurdu.

Buna göre, Toplam 918 milyar Shiba Inu token, birkaç anonim cüzdanın sahipleri tarafından taşındı. Ancak hacme gören büyük kripto borsası olan Binance, bu miktarın yarısından fazlasını kendi cüzdanları arasında aktardı. Bu, 4 milyon dolar değerinde 431,49 milyar SHIB’i içeriyor. Transfer büyük ihtimalle Binance’in yakın zamanda başlattığı Proof-of-Reserves’in bir parçası olarak gerçekleşti. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere PoR, borsaları daha şeffaf ve güvenli hale getiriyor.

Shiba Inu (SHIB) için yeni bir satış dalgası gelebilir

Anonim balinalar, taşıdıkları altcoin varlıklarını Binance üzerinde sattı. Bu toplam 66,7 milyar tokene denk geliyor. Daha sonra gizemli dijital cüzdanlar arasında 312 milyar ve 107,79 milyar SHIB transferi daha gerçekleşti. Satışlar ve transferler kripto yatırımcıları arasında korkuyu tetikledi. Buna göre yeni bir satış dalgası Shiba Inu yatırımcılarını tedirgin etti. Bu korku ile yatırımcıların tokenlerini satıp satmayacağı ise belirsizliğini koruyor. Ancak fiyat verileri, yatırımcılara biraz güven vermeye devam ediyor gibi duruyor.

Altcoin küçük kazançlar görmeye devam ediyor

Shiba Inu, 5 Aralık’ta küçük kazançlar gördü. Tokenin fiyatı dün %5,91 oranında yükseldi. Ancak SHIB, dün kazandığı itici gücü hızlı bir şekilde kaybetti. Altcoin şu anda, 24 saatlik %2 yükselişle 0,00000935 dolardan işlem görüyor. Fiyat oynaklığı yüksek olduğu için kripto para hem yukarı hem de aşağı yönde dalgalanıyor. Bu arada topluluk, daha fazla SHIB’i yakmaya devam ediyor. Yakın zamanda atılan bir tweet’e göre, son 24 saatte 44,3 milyon tokeni dolaşımdan çıkardı. Geçen hafta ise toplam 150 milyon SHIB yakımı gerçekleşmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance’e Bu Altcoin Çantalarca Taşındı! ‘Satış Dalgası Olabilir’

Category:
News