Ön Satışta 3 Milyon Dolara Ulaşan Dash 2 Trade Nasıl Alınır? (Sponsorlu)

on-satista-3-milyon-dolara-ulasan-dash-2-trade-nasil-alinir?-(sponsorlu)

Ön satış coinleri genelde yatırımcılarının borsalarda listelendikleri zaman büyük oranlarda kâr elde etmelerini sağlarlar. Ön satış süresinde yüksek ilgi gören ve büyük oranda yatırım alan coinlerin deneyimli yatırımcılar gelecek listelenme aşamalarında kazanç getirisi sağlayabileceğini dile getirirler. Ön satış aşamasında 3 milyon dolar yatırım toplayan Dash 2 Trade nedir veya Dash 2 Trade nasıl alınır gibi sorularınızı bu yazımızda cevaplamaya çalışacağız. Daha fazla ön satışta olan coinler hakkında bilgi edinmek isteyen yatırımcılar da ilgili yazımızı okuyabilirler.

Dash 2 Trade Nedir

Her yatırım aracı belirli bir risk faktörünü içerir. Özellikle fiyat hareketlerinin oldukça değişken yani piyasanın çok volatil olduğu kripto sektöründe de yatırımcıların bilinçli hareket ederek yatırım yapması oldukça önemlidir. Fiyat hareketlerinin değişken olduğu dönemlerde özellikle deneyimi az olan yatırımcılar panikle yatırım yaptıkları coinleri satabilir ve daha fazla zarar edebilirler. Bu nedenle kripto sektöründe yatırım yaparken yatırımcıların hem bir stratejiye sahip olmaları hem de yatırım yaptıkları projeleri iyice araştırmış olmaları önemlidir. 

Kripto piyasasındaki yatırımcıların daha bilinçli bir yatırım yapmalarında yardımcı olmayı sağlayan Dash 2 Trade, yatırımcılarına platformunda sunduğu çok çeşitli özellikler ile fayda sağlamaktadır. Örneğin, yatırımcılara temel olarak kripto para sinyalleri, sosyal duygu analizleri, fiyat tahminleri ve teknik analizler gibi indikatörlerden yararlanarak yatırım stratejilerini oluşturma şansı sunulur. 

Piyasanın ani hareketlerinde sosyal duygu analizini yatırımcılar piyasadaki eğilimleri belirlemek için kullanılabilir. Örneğin, belirli bir coin hakkındaki olumsuz duygularda ani bir artış varsa, bu fiyatın düşmek üzere olduğunun bir göstergesi olabilir. Benzer şekilde, ani bir pozitif duyarlılık artışı varsa, bu fiyatın yükselmek üzere olduğunun bir göstergesi olabilir.

Dash 2 Trade platformu yatırımcılarına ayrıca zincir-içi analizleri ve kripto alım-satım stratejileri üzerine çalışabilecekleri bir backtesting aracıyla beraber sosyal alım-satım sistemi sunmaktadır. Bu sayede yatırımcılar yatırım stratejilerini test edebilir ve herhangi bir yatırım yapmadan önce stratejilerini değiştirebilir veya geliştirebilirler. 

Yatırımcılar ayrıca  yatırım yaptıkları coini ne zaman satmaları gerektiğini belirleyebilir veya bir coine yatırım yapmayı planladığınız zaman en uygun satın alım yerinin neresi olduğunu yine platformdaki strateji araçları, analizler ve istatistikleri kullanarak kendiniz karar verebilirsiniz.

Geliştirme ekibinin deneyimli yatırımcılardan oluştuğu bu proje için kesinlikle yatırımcıların neye ihtiyacı olduğunu bilen bir ekip tarafından kripto sektöründeki yatırımcıların ihtiyaçlarına ve sektördeki yatırım analiz araçlarının eksikliğine dayanarak bu eksikliği kapatmak için detaylı bir şekilde geliştirildiğini söyleyebiliriz. Ayrıca geliştirme ekibi Coinsniper tarafından denetlenmiştir ve güvenlik sertifikası edinmiştir. Ek olarak projenin sözleşme kodu Solid Proof tarafından da onaylanmıştır.

Dash 2 Trade platformunun native coini D2T’dir ve şu anda ön satışın aşamasında yatırımcılar tarafından satın alınmaktadır. Dash 2 Trade nedir sorusunu cevapladığımız bu aşamada, gelin Dash 2 Trade ön satışı hakkında bilmeniz gerekenleri inceleyelim.

Dash 2 Trade Ön Satışı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Ön satış coinleri arasında rakiplerine kıyasla oldukça büyük bir ilgi çeken Dash 2 Trade, ön satışa girdiğinde ilk 24 saat içerisinde 500 bin dolarlık yatırım almayı başararak kripto sektöründekilerin yoğun ilgisini çekti.

Şu anda ön satışın 3.aşamasında bulunan D2T, yatırımcılara 0,0513 dolar fiyatından satılmaktadır ve bu aşama için ayrılan ön satış coinlerinin toplam yüzde 61,38’i halihazırda satılmıştır. 20 Ekimde başlayan bu ön satış aşaması 31 Ocakta veya ayrılan coinlerin tamamı satılınca sona erecektir. 31 Ocak’a kadar satılmayan coinler ise yakılarak D2T coinin toplam arzı azaltılacak, bu da coinin değerini arttıracaktır.

Ön satışın ilk aşamasında 0,0476 dolar fiyatından satışa çıkan D2T’e yatırım yapmak için hala geç sayılmaz. Ön satış coinleri, özellikle büyük bir topluluğa sahip projeler borsalarda listelendikleri ilk gün ön satış yatırımcılarına büyük miktarlarda kazandırmaktadırlar. Şimdiden 70 binden fazla yatırımcı topluluğuna sahip olan Dash 2 Trade’in de güçlü bir topluluğa sahip olduğunu söylemek mümkün. 

Toplam 1 milyar arzı olan D2T, ön satışın dokuz ve sonuncu aşamasına geçildiğinde fiyatı yüzde 39 oranında artarak 0,0662 dolar fiyatından satışa çıkacaktır bu nedenle ön satışın ilk aşamasını kaçırmış olsanız bile diğer ön satış aşamalarına kıyasla hala düşük ve daha ucuz fiyattan yatırım yapma şansınız bulunmaktadır.

Dash 2 Trade Nasıl Satın Alınır?

Dash 2 Trade satın almak isteyen yatırımcıların öncelikle bir kripto cüzdanına sahip olması gerekir. Genelde kripto sektöründe yatırımcılar tarafından MetaMask ya da Trust Wallet kripto cüzdanı oluşturmada tercih edilmektedir. 

Biz bu yazımızda en yaygın kullanılan ve bütün ön satış coinlerine rahatça yatırım yapmanızı sağlayacak MetaMask’ı bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza nasıl kurarsınız, nasıl kripto cüzdanı oluşturursunuz ve son olarak da nasıl Dash 2 Trade satın alabileceğinizi detaylı bir şekilde göstereceğiz.

1.Adım – MetaMask’ı İndirin: 

Eğer bilgisayarınız üzerinden Dash 2 Trade yatırımı yapmayı düşünüyorsanız öncelikle yapmanız gereken şey Metamask eklentisini tarayıcınıza indirmektir. Eklentiyi Chrome Web Mağazasından veya MetaMask’ın web sitesinden bulabilirsiniz, ancak doğru eklentiyi indirdiğinizden emin olmak için direkt olarak MetaMask’ın internet sitesinden indirmenizi öneririz. Eğer mobil cihazınızdan ön satış coinleri satın almayı düşünüyorsanız, MetaMask’ın uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekmektedir.

2.Adım – Cüzdan Oluşturun:

MetaMask’ı indirdikten sonra yapmanız gereken şey cüzdan oluştur butonuna basarak cüzdan oluşturmaktır. Bu aşamada MetaMask sizlere cüzdanınıza özel 12 anahtar kelime verecektir, bu 12 anahtar kelimesi cüzdanınızın şifresini unutmanız halinde şifre değiştirmek istediğinizde girmeniz gerektiğinden anahtar kelimeleri bir yere not almanızı öneririz. 

Ayrıca bu 12 kelimeyi başkaları ile paylaşmamanız da oldukça önemlidir, nitekim bu kelime listesine erişimi olan kişisel dijital cüzdanınıza erişebilir ve varlıklarınıza el koyabilirler. Son olarak da şifrenizi oluşturduğunuzda artık bir dijital kripto cüzdanına sahip olacaksınız.

3. Adım – Ethereum Ağına Bağlanın:

Ethereum kullanarak Dash 2 Trade satın alacaksanız cüzdanınızın Ethereum ağında olduğundan emin olmalısınız. Yanlış bir ağda işlem yaptığınız takdirde varlıklarınızı kaybedersiniz. Eğer ilk defa cüzdan oluşturuyorsanız endişe etmenize gerek yok, MetaMask varsayılan olarak Ethereum ağı ile işlem yapacak şekilde ayarlanmıştır. Bu nedenle, Dash 2 Trade satın almak için MetaMask içindeki ağı değiştirmenize gerek yoktur.

Eğer ilk defa işlem yapacaksanız cüzdanınızda Ethereum olduğundan emin olmanız gerekir, kullandığınız kripto para borsasından ETH satın alıp MetaMask cüzdanınıza Ethereumlarınızı transfer etmeniz gerekmektedir. Dileyen kullanıcılar USDT ile de D2T coinleri satın alabilirler bu nedenle sahip olduğunuz USDT’leri de cüzdanınıza transfer ederek D2T satın alabilirsiniz.

4. Adım – Dash 2 Trade’i Cüzdanınıza Ekleyin:

Son olarak MetaMask cüzdanınıza Dash 2 Trade’i eklemeniz gerekmektedir. Tokenleri içeri aktar butonuna tıklayarak Dash 2 Trade sözleşme adresini “0x4Dd942bAa75810a3C1E876e79d5cD35E09C97A76” girin ve coinleri cüzdanınıza aktarın. Bu aşamayı atlarsanız Dash 2 Trade satın aldıktan sonra ne yazık ki cüzdanınızda coinleri görüntüleyemezsiniz. 

5. Adım – Dash 2 Trade Ön Satışına Bağlanın:

Son adımımızda Dash 2 Trade ön satış coinlerini satın almak için Dash 2 Trade web sitesine gidin ve “Cüzdan Bağla” butonuna tıklayın. Burada MetaMask ikonuna tıklamanız gerekmekte. Dilediğiniz miktarda D2T coin miktarını yazarak satın alın, örneğin minimum alım limiti şu anda 50 dolardır. Yatırım yapmak istediğiniz miktarı girdikten sonra “Claim Now” butonuna basarak coinleri satın alın. Satın aldıktan sonra aldığınız ön satış coinlerini cüzdanınızda görüntüleyebilirsiniz.

Özet

Bu yazımızda ön satış coinleri arasında oldukça popüler olan Dash 2 Trade hakkında bilgi vermeye çalıştık. Siz değerli okuyucularımızın Dash 2 Trade nedir gibi temel soruları da dahil olmak üzere, proje hakkında detaylı bilgi vererek aklınıza gelebilecek bütün sorular için detaylı bir kılavuz olması amacıyla yazdığımız bu yazıda eğer başka ön satış coinleri hakkında da bilgi edinmek isteyen yatırımcılar var ise yazdığımız ilgili yazıyı okuyarak bilgi edinebilirler. Dash 2 Trade’i nasıl satın alabileceğinize dair detaylı bir kılavuz hazırladık ancak dileyen yatırımcılar Dash 2 Trade resmi sitesinde bulunan satın alma talimatlarını da takip ederek Dash 2 Trade satın alabilirler.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Ön Satışta 3 Milyon Dolara Ulaşan Dash 2 Trade Nasıl Alınır? (Sponsorlu)

Category:
News