Bu 3 Altcoin Bomba Ortaklıklar Duyurdu: Coca-Cola da Var!

bu-3-altcoin-bomba-ortakliklar-duyurdu:-coca-cola-da-var!

Kripto para piyasası, FTX çöküşünün yarattığı dalgayı atlatmış gibi duruyor. Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimleri yeni haftaya yükselişle başladı. Çoğu varlık son 7 gün içerisinde büyük kazançlar elde etti. Bu sırada ekosistemin büyümesi de sürdü. Son duyurulara göre, 3 altcoin projesi önemli ortaklıklara imza attı. Bu ortaklıklardan birinin Coca-Cola ile yapılması dikkat çekti.

Coca-Cola Dünya Kupası NFT’leri için bu altcoin ile anlaştı

İçecek endüstrisinde dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Coca-Cola bir altcoin projesi ile anlaştı. Buna göre şirket, devam eden Dünya Kupası için bir kampanya yürütüyor. Bu kampanya Dünya Kupası için özel olarak üretilen bir NFT koleksiyonunu kapsıyor. Şirket NFT’lerin basılması için, popüler kripto para borsası olan Crypto.com ile ortaklık kurdu. Edinilen bilgilere göre NFT koleksiyonu toplam 10,000 benzersiz NFT’den oluşacak. Duyurunun ardından Crypto.com’un yerel kripto para birimi olan Cronos (CRO)  yükselerek 0,70 doları gördü.

Dogelon Mars (ELON), ortaklığın ardından sıçradı

Tesla CEO’su Elon Musk’tan ilham alan bir meme coin olan Dogelon Mars (ELON) büyük bir ralli yaptı. Altcoin fiyatı, sadece 24 saat içerisinde ( artış göstererek 0,00000039 dolara ulaştı. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere bu, Elon Musk bağlantılı Dogecoin ve Shiba Inu görece mütevazi kazançlar elde ederken gerçekleşti. DOGE fiyatı %2,88 artarken, SHIB %6 oranında yükseldi. Bununla birlikte ELON’un fiyat rallisi, işlem hacmine de yansıdı. Varlığın hacmi, d artarak 6 milyon dolara çıktı. Fiyat artışı bir ortaklık ile bağlantılıydı.

ELON için yükseliş, zincir üstü fantezi spor platformu Rage Fan ile kurduğu ortaklığın ardından geldi. Cumartesi duyurulan ortaklığa göre Rage Fan, ELON sahipleri için Blockchain oyunları yaratacak. Ortaklık, ELON token sahipleri için ücretsiz Call of Duty turnuvaları gibi bir dizi avantajla birlikte geliyor. Bu ortaklığın işlem hacmindeki artışın nedeni olması son derece muhtemel. Nitekim Dogelon Mars, şu anda 455 binin üzerinde Twitter takipçisiyle, sağlam bir topluluğa sahip.

DeFi altcoin, iş birliği duyurusuyla yüzde 22 yükseldi

Mobil cihazlara öncelik veren bir DeFi altcoin olan Celo, yeni bir ortaklığa imza attı. Buna göre platform, mühendislere Merge konusunda yardımcı olan Ethereum yazılım şirketi Consensys ile anlaştı. Ortaklık, Celo’yu en popüler ETH tabanlı cüzdan olan MetaMask ile uyumlu hale getirmeyi amaçlıyor. Bu gerçekleştiğinde CELO, birçok yeni kullanıcı tabanına erişim sağlama avantajı elde edecek. Consensys’e ek olarak proje, kriptonun en büyük test ağı topluluklarından birini platforma getiren üst düzey bir fırlatma rampası olan Tokensoft’u da duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bu 3 Altcoin Bomba Ortaklıklar Duyurdu: Coca-Cola da Var!

Category:
News