Bu 13 Altcoin İçin Son Dakika: Listeleme ve Daha Fazlası!

bu-13-altcoin-icin-son-dakika:-listeleme-ve-daha-fazlasi!

Aralık ayının sonuna doğru 222 milyon 1INCH tokenin kilidi açıyor. Bununla birlikte, piyasanın en büyük altcoin projelerinden biri kendi sosyal medya platformunu tanıtmaya hazırlanıyor.

İşte altcoin piyasasından en sıcak haberler

 • ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, Aavegotchi (GHST) ve Litentry (LIT) listesini duyurdu. Duyurunun ardından iki altcoin’in fiyatı da yükselişe geçti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları bu yazıda aktardık.
 • Waves (WAVES), Aralık ayında yeni duyuruda, Power DAO’yu 2023 yılında başlatma sözü verdi. Waves ekibi, bu sayede, Power Protocol’ün yönetimini şeffaf ve topluluk odaklı getirmeyi hedefliyor. Bu arada, POWER token üzerinden dağıtılacak airdrop hakkında henüz net bir tarih ortaya çıkmadı.
 • USDC stablecoin’in arkasında şirket olan Circle, SPAC Concord Acquisition ile anlaşmasını fes ettiğini duyurdu. Her iki şirketinde yöneticileri, birleşmenin ve halka açık olarak listelenme sürecinin sona erdiğini bildirdi. Anlaşmanın feshi, SEC’in henüz işletme kaydı beyanını yürürlüğe koymadığı için sonuçlandı.
 • DeFi platformu 1inch Network (1INCH), Aralık ayının sonunda 222.187.500 tokenin kilidine açacak. Bu mevcut 1INCH arzının ’ü anlamına geliyor. Tokenşer hak ediş programının sone ermesiyle artık serbest kalıyor.
 • Oyun odaklı kripto para birimi Axie Infinity (AXS), 5 Aralık tarihinde %’in üzerinde değer kazandı. Ralli sırasında NFT işlem hacminde artış meydana gelmedi. Fiyat artışı 600’ün üzerinde topluluk üyesinin bir ortaya geldiği toplantıya dayandırılıyor.

Cardano (ADA), yeni bir sosyal medya platformu hazırlıyor

 • İngiltere merkezli kripto kredi kuruluşu Nexo, düzenleyicilerle yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle önümüzdeki aylarda ABD ürün ve hizmetlerini aşamalı olarak kaldıracağını duyurdu.
 • Horizen Labs, Apecoin (APE) staking havuzlarını açtığını duyurdu. 12 Araşol itibariyle token ödüllerini dağıtmaya başlayacak.
 • MegaWorld, kripto para birimini bir milyon dolar değerinde bir airdrop kampanyasıyla BNB Chain’e genişlettiğini duyurdu. Ekip, 15 Aralık 2022’de BNB Chain City’nin büyük açılışını gerçekleştirmeyi planlıyor. BNB Chain City’nin oynanabilir demosu 10 Aralık’ta mevcut olacak.
 • Cardano (ADA), Cardano Spot adlı yeni bir sosyal ağ uygulamasını piyasaya süreceğini duyurdu. Cardano Spot, kullanıcı tarafından oluşturulan ve Cardano içeriğine yatırım yapılmasını, dağıtılmasını, tüketilmesini ve paraya çevrilmesini kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmış etkileşimli bir platformdur.
 • 2017’den beri RippleNet’in üyesi olan Ripple ortağı Airwallex, başka bir popüler platform olan Agoda ile ortaklık imzaladı. Ortaklık, Hong Kong KOBİ’lerinden iş amaçlı seyahat edenlerin otel ve diğer konaklama yerlerini rezerve etmelerini ve Airwallex’ten büyük indirimler almalarını sağlayacak.
 • PancakeSwap, CAKE yakma turunun sonuçlarını açıkladı. Sunulan verilere göre, cari fiyatlarla eşdeğer değeri 28 milyon dolar olan 6.95 milyon token yandı.
 • SaitaSwap, Ripple’ı (XRP) listeleyeceğini duyurdu. Kararı, Ripple ve SEC arasındaki yasal çekişmenin sona yaklaştığı dönemde geldi. Borsaya göre, XRP listesi en çok beklenen listelerden biri ve özellikle müşterilerden artan bir talep modelini gösteriyor.
 • DAM Finance, Moonwalkers v1 test ağını tanıttı. DAM Finance, test aşamasının sona ermesinin ardından çözümlerini mainnet üzerinde başlatacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bu 13 Altcoin İçin Son Dakika: Listeleme ve Daha Fazlası!

Category:
News